Erken boşalma sorununun çözümü yok mu?

Mastürbasyon yaparken 30 saniye bile sürmüyor penisimin ucuyla yapıyorum daha iyi zevk alıyorum ama 30 saniye bile sürmüyor şimdi böyleysem cinsel ilişkide 3 saniye sürmez napıcam ben?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• penisin söylediğin kısmı zaten en hassas noktası daha alt kısımlarla çek çekmekden sıkılıp yorulunca oraya kay :P ya da boşalmaya ramak kala bırak çekmeyi maksimum 1 dakika kadar bekle zaten yumuşar ve inmeye başlar kaldığın yerden devam :P ama pek sağlıklı oldugunu söyleyemem bekletip bekletip geç boşalınca hayalara kramp giriyo bildiğin bence çekme bile aklına gelince dağıt kafanı başka şeyler düşün sürekli 31 e devam edince bir yerde bıkıyo ve gerçeğini istiyo göz kararıyo yanlışlara sürüklüyo insanı falan filan benden söylemesi değmicek işlere bulaşmış bulabilirsin sonra kendini ve kendinden soğumana neden olur

0|1
    0|0
    • kardeş çok korkuyorum ilerde devam eder diye

• kafanda fantezi kurmayıp karşıdakine acı cektirmeye çalışma sadistik duygusunu düşünmedikçe o an uzun sürer

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• bende önceleri erken attıranlardandım şükür şimdi iyiyim :D

0|0
    0|0
  • kardeş her gün asılma hafta bir defa asıl yavaş yavaş yap oldu bittiye getirme sonuç alacağından eminim

bir şey daha ilişki sırasında hemen boşalırım diye korkma sebebi insan heyecandan penisi zor kalkıyor sokar sokmazda boşalmıyor bende erken boşalırım diye düşünüyordum fakat tam tersi oldu

0|0
    0|0
  • Ayni sorun bende de var. Utancimdan hic iliskiye girmiyorum daha sokar sokmaz bosalirim diyem hatta sokmaya gerek yok sevisme esnasinda eline alip benimkini kaldirmaya basladiginda bile bosalirim. Ne yapacagiz bilmiyorum gercekten :)

0|0
    0|0
    • kardeş 30 saniye bile sürmüyo ya :D

• canı istiyor demekki kızın onuda götüreydn tuvalete :D

• yok ya onun erkek kavgası tekniğidir altlara saldırmak ama yanlış yere basınca bende de böyle bir problem olunca ayağını indirmeye fırsat olmadan boşalıverdim :D

• erken boşalma sekste belli olur masturbasyonda değil. psikolojik destekle yenilebilen birşey ve aynı zamanda antidepresanlarda etki ediyor. şahsen 10 dk nın üzerinde orgazm olamıyorum ki buda can sıkıcı

0|1
    0|0
    • kardeşim mast böyleyse direk penis vajinaya girsin atar hemen :DD

• var tabii. geciktiricili prezervatif kulllana bilirsin. geciktirici krem kullanabilirsin. ama senin sorunun çok farklı. anlaşılan henüz bakirsin. yani hiç ilişkin olmamış. biraz geneleve takılıp tecrübe edinmen gerekir. zira bakir bir erkek henüz kendi vücudunu tanımadığı için gereksiz yere endişe edebilir de. başlangıç sancısını aştıktan sonra zaten sorunlarını da çözersin.

0|0
    0|0
    • eminmisin kardeş daha bakirim hiç cinsel ilişkiye girmedim ama öpüştüm felan mast. yaparken penis ucuyla yapınca daha çok haz alıyorum ama 20 saniye sürmüyor.Etkisi oluyormu prezervatiflerin

• :D 45 yıldır rahip hayatı yaşadım, ne diyim sana kardeş.

Yükleniyor...