Nişanlımın Penisi küçükde ilerde çocuk yapmamızla ilgili bir sıkınıtı olurmu?

İyi günler arkdaşlar utanarak söyleyeceğim E biraz geç oldu evlenme yaşım neyse Nişanlımın penisi 9 cm temmuzun 24'ünde de düğünümüz var penisin boyu kısa olduğundan bir sıkıntı olurmu acaba?

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• küçükmüş ama çocuk yapmaya engel değil, kegel egzersizlerini araştır o penisi büyütemez ama sen kegelle penis içerkeyken vajinanı sıkıp zevk alıp verebilirsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Ereksiyon hali mi 9 cm?

0|0
    0|1
  • Penis gelisip çocuk olmuyor, penisin icinden çıkan meninin icindeki spermler büyüyüp çocuk oluyor.Nitekim eger sevgilinin penisi 7 cm den ufak degilse (ereksiyon) sana yeter, yetiyorsa çocuk olur..

0|1
    0|0
  • 7 cm olması gerekiyor ereksiyon olduğunda..yoksa çocuk olması zor ama pozisyona da bağlı çocuk olması içni..doktorunuza başvurun..pozisyon öğrenmelisiniz..

0|1
    0|0
  • 9 cm oldugunu nerden bıkıon metreylemı olctun :) ayrıca fazlasıyla yeter :)

0|1
    0|0
  • olmaz vajinanın içine 2-3 cm girip boşalsa sperm yavaş yavaş ilerler vajina yukarı doğru çeker sorun olmaz

0|0
    0|0
  • evlenme şunla bence

0|0
    0|3
  • Penis ile alakalı değil sperm sayısı ile alakalı çok derine sokmak fazla sperm sayısına ulaşmak anlamını taşımıyor :)

0|0
    0|0
  • çocukta 8 cmden küçük olmadığı sürece sorun olmuyormuş bazı uzmanlar 7 cm demiş hatta ama zevk alman sevgilinin aletini kullanışına bağlı zevk alamayabilirsin..

0|0
    0|0
  • 9 cm cocuk yapmak icin sıkıntı yaratmaz. cocuk için gerekli uzunluk 7 cm ve uzerı oldugunu okumustum

0|0
    0|0
  • hayır sorun olmaz drunuzda uyarır sizi gebe kalmak istediğinizde bazı pozisyonlarda deneyın dıyecektir

0|1
    0|0
  • çocuk yapar da seni mutlu edermi orasını bilemem ilerde sana yeterli gelmeyebilir boyu hı ben sadece çocuk istyorum gerisi önemli değil diyorsan hiç bir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • olur çocuk. Allah nasip ederse

0|1
    0|0
  • Klasik olacak ama boyu değil nasil kullandığı önemli

0|1
    0|0
  • senin için sıkıntı yoksa olmaz ;) takılma

0|0
    0|0
  • ucuna hortum bağlayın sizde asdgfh :P :D

0|1
    1|2
  • evlenme gününe kadar sabredemedinmi hadi ayrılsan nolcaktı.

0|0
    0|0
  • o sorun olmaz da içine ulaştıktan sonra ama tatmin edip etmemesi önemli.

0|1
    0|0
  • Okadarda degil ya cok kucukmus ama olur neden olmasinki

0|1
    0|0
  • Boyu degil islevi onemli

0|1
    0|0
    • adam hala boyu değil işlevi diyo la 9 cm le ne işlevi görüceksin çıkart tavşan patisi diye arabanın aynasına as :D

• Sen işi ilerletmişsin benzio büyük ve kalın olsa alabilecekmisin peki böyle düşün

0|0
    0|0
  • çocuk ile ilgili bir sıkıntı olmaz..

0|0
    0|0
  • çocuğun boyu kısa olur

1|0
    1|2
  • Ben bir şey sormak istiyorum. Kaç santim olduğunu ölçmeden nasıl anlıyorsunuz? Kendisi mi söyledi?

0|0
    0|0
  • soryn yok.4 cm de kızlık zarı var.6 cm den sonra rahime yol açar korkma.

0|0
    0|0
  • çocukta sıkıntı olmaz da işlev de önemli ;))

0|0
    0|0
  • Okmass

0|0
    0|0
  • yav hehe başka dert yok

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz sen içini rahat tut her şey allahtan penisi uzun lanlrında çocukları olmuyor nasıl olacak :))

0|0
    0|0
  • içine girsinde spermler boy önemli değil

0|1
    0|0
  • tıbben normal kabul ediliyor, sorun yaşamazsınız.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• Çocuk yapmak için boyun önemli olduğu söylenemez, ancak orgazma yönelik ilişkilerde sorun çıkabilir ki bu sizin değerlerinize göre değişebilir.

0|0
    1|0
  • Çocukla alakalı sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • penis yapmıyo çocugu. spermden oluyo çocuk. buraya yazana kadar az arastır

0|1
    1|0
  • Hayır hayatım kesinlikle sorun olmaz

0|1
    0|0
  • selam inan bana sanmam kız

0|2
    1|1
  • çocuk yapmaya yapar da iş görür mü orası şüpheli

0|0
    1|1
  • sürtünmeyle bile spermleri yumurtalara ulaştıran bir güç var vajina da daha neyin boyutundan bahsediyorsun sen?

0|0
    1|0
  • o ereksiyon olmadan önceki boyudur

0|1
    0|3
Yükleniyor...