Aseksüel insanlar hakkında fikriniz yorumunuz? Öneriniz.?

Geçen gün araştırdım böyle bir şeyi arkadaşım bana söyleyince, sonra kendime baktım içimden hiç istek gelmiyor sadece kendim istediğinde içimden geliyor, takıntılarım var bir de yanında rahat hissetmediğim ve bana kendimi hayatının merkezindeymiş hissini vermeyen bir partnerle olmak istemiyorum, doktorlar bu durumun psikolojik olup tedavi alınması gerektiğini yazıyor internet sitelerini dolaştığımda, ben kendimce artık nasıl yorum yapacağım bilemedim, ne çok iyi ne çok kötü bir durum benim için..

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Yetiştirme tarzından kaynaklanıyor olabilir. Aseksüel olduğunu nasıl anlarsın, önce aşık olman gerekiyor.Cinsellik hassas bir olgudur.Duygusal bağ olmadan olmaz.Çok güçlü duygusal bağlar kurduğun insanla da istemezsen o zaman tedavi görürsün.Bu tip hastalıkları tedavisi artık çok zor değil.Üzme kendini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Yetiştirilme tarzından kaynaklanıyor bekaretin önemli olduğu toplum baskısının olduğu toplumlarda sık rastlanan bir durum çünkü kadınlarımıza küçüklüklerinden itibaren seksin kötü bir şey olduğu empoze ediliyor sürekli..

0|0
    0|0
  • canım dogru ınsan gerek. yanı arada hıs olması laızm. yoksa sevgısız olmuyo. yanı cogu erkek yapar ama. kızlar oyle degıl ozellıkle. dogru ınssanla yaparsın canın ıster

0|0
    0|0
  • isteğini uyandıracak bir partner gerekiyor olldugunu duusunuyorum.. seni heyecanlandıran tipte bir sevgılıye ihtiyacın var sank i..

0|0
    0|0
  • Aseksüel insan yoktur, aradığı partneri bulamayan insan vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Diğer insanlardan farkları yok benim için

0|0
    0|0
Yükleniyor...