(Erkek Cinselliği) Testisler ve yumurtaların yer değiştirmesi?

Gizli Üye
Arkadaşlar, bazen mastürbasyon yaparken, ya da penisim kendiliğinden sertlesmis durumda iken, testis torbam gerginlesiyor..Yumurtalar bazen göbeğimin altı, penisin üst tarafı olan o kıllı karın bolgesine kaçıyor, cıkıyor..Elimle ittirdigimde tekrar torbanın icine iniyor..Bosalmamda ve cinsel yönden bir eksiklik yaratmıyor, sperm kıvamı ve miktarıda ideal.
Peki neden oluyor bu? Bazen korkuyorum, herhangi bir probleme yol acarmı? Yumurtalıkların, testis torbasının içinden çıkıp göbeğe kadar kayması normal mi?
Bacak bacak uzerine attığım zaman, yan uzandıgım ya da yattıgım zaman genellikle oluyor.
(Erkek Cinselliği) Testisler ve yumurtaların yer değiştirmesi?