m*m* ve p*nisten sıkılmış olma sendromu hakkında?

son zamanlarda kadınların meme, erkeklerin ise p*p* büyüklüğü gibi aşılmaz sorunları var.her ne kadar aristokrat çevrelerle muhattap olup, entelektüel sohbetlere giriyor olsam da bir türlü erkeklerin ejderhalardan daha büyük bir p*p*ye, kadınların da nadide sultandan daha büyük bir m*m*ye sahip olma hırslarını törpüleyemedik.konu hakkında görüşlerinizi erkek boşluk p*p* ya da kadın boşluk m*m* yazıp tam olarak bu soruya cevap şeklinde gönderirseniz hiç de umrumda olmayacak, teşekkürler...

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bitmek tükenmek bilmeyen doyumsuzluğumuza popülariteyide dayadım mı tamam. benim memem/penisim küçük oluyor. bunun hesabını sidik yarışını başlatan zihniyete sormak lazım. Hayır yani polyanaya 5 basacak insan ayarında bile olsan, bu büyük meme/penis olayının akım lideri sidik şampiyonu kişi etrafına nasıl empoze etmişse bugün ben bile kin ve nefret için de içimden söverek şu yazıyı yazmama neden olabilecek güce sahipmiş. insan üzerinde bulabileceği güvenlik açıklarından en temelini yakalamak da kolay iş değil hani. hayatın boyunca tüm özgüvenin sallatında komik yaa şampiyonun bizimle taşak geçip gittiği yetmiyormuş gibi nesilden nesile de aktarması hoş.

1|2
    0|1
    • Böyle titreyerek, ibret alarak okıdum red kız. Negzel dedin yine.

Düşünsene torunlarımızın çocukları bile 15 cm pipileriyle yetinmeyip 18 cm isteyecekler. Bundan çağ'lar sonra bile kızlar hala sütyenlerinin içine pamuk tıkayacak.

• yine uzun cümleler kurmuş hatun

Kızlar Ne Diyor 3

• meme ve penisi aynı cümle içinde kullanmazsak sevinirim.

1|0
    0|0
  • popoya yönelin.

1|0
    0|0
  • normaldir, düzgün konuşmak yerine entel dantel konuşmaya çalışanları da törpüleyemiyoruz malesef

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...