Şu penisim şu boy sorularına kesin çözüm getiriyorum girin içeri?

Burada hep penisim 13cm 14cm acaba yeterli olur mu vs diye sorular geliyor.Ben 23 yaşındayım penisimde 13cm.Üni ortamındayım hala ve şuana kadar inanın çok kızla yattım seks hayatıma lise 3te başlamıştım zaten.4Senedir sürekli seks hayatım oldu ister inanın ister sallıyor diyin 30kadar farklı kadınla kızla yatmışımdır.Ve açıkça söylim hiç birinde yetersiz olmadı.Bazıları aa bune boya bak bide şeyinin boyuna bak vs yorumu yaptılar ilk başta ama daha sonra ilişki bitince övgüleri vs herzaman aldım.Olay sizde biter.Penisi 19cm olan çocuklada 2kız 2 erkek grup yaptık ama kızların nedense tercihi bendim sürekli bana gelmek istiyorlardı.Kızlar size herzaman önyargılı olucaktır ama penisniz normal boyda merak etmeyin her kızı mutlu edebilirsiniz fakat tecrübe şart tecrübe kazanın iyi sevişin ve zevkinize bakın.Dahada şöyle saçma sapan konulara takılmayın.Neyse sorumuza gelelim bayanlar neden gençleri yanlış yönlendiriyorsunuz?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• sana katılıyorum kısmen ama boyutta önemli.

0|1
    0|0
    • Kullanmasını bildikten sonra sıkıntı yok biraz kalınlık yeterli

• eğer oraklda boşalma olduysa hemen arkasından üste geçildiyse ilk orgazm olunduğundan 2. için de zaman gerekir.

• Evet öyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• benimki 19 cm memnunum..memnun olmayan kızda olmadı hiçde umrumda değil önyargılar..

0|1
    0|0
  • Adama bak gizli yazmis kendini övmüş saymadim ama com oldu boyu senden de uzundur

0|1
    0|0
    • Yardım amaçlı yazdım farklı bir niyetım yok

• eee napak yani bizene seks hayatından

0|0
    0|1
    • Burada o soruları soran çoğu erkek 18yaşında veya daha küçük onların özgüveni kırılmasın yanlış öğrenmesinler diye açtım bu soruyu

• Sen muhalefet oldun ben niye atarlanim

• yasak mı muhalefet olmak

• adamsın : )

0|0
    0|0
    • Saol :)

• su tecrubelerını bıraz paylas bizle : )

• Şu kızların gözünün içine bakıp of onlar şöyle istiyormuş benimki bukadar diyen kekolar okursa işlerine yarar.Onu isteyen kızında fiziği tipi belli * :D

• kardeşim taktir ettim seni işte sen akıllı adamsın. benim boyum 178 penisim 14 cm senin gibi bende 20ye yakın bayanla yattım hepside bayıldı bu ölçü ideal ölçü. büyük penis meraklıları daha hiç kimseyle yatmamış kişiler. ben vajina derinliğini de araştırdım. en büyük vajina 16cm miş. buda zenci bayanlardadır. ben 14 cm penisim ile vajina dibine indim ve en dibinde kadın zevk almıyor acı hissediyor zevk alsın diye biraz geride tutarım kadınlar bayılır

0|0
    0|0
    • Bencede dostum kasmaya gerek yok zaten ilişki yaşamış kadınlar neyin ne olduğunu biliyorlar dediğin gibi o meraklılar genelde birşey yaşamamış veya işini bilmeyen erkeklere denk gelmişler

• 18 cm ama biraz ince eh işte

0|0
    0|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
  • öyle bir takıntım yok zaten

0|1
    0|0
    • Ne güzel ozaman

• kendi evine mi atıyorsun yoksa kızın evinde mi, otel de mi?

• Bekar evindeyim zaten

Yükleniyor...