Sekste nasıl korunmalıyım?

sekste nasıl korunmam gerek arkadaşlar kondom kulanmayı sevmiyoruz ikimizde ilaçta kulanmıyorum çünkü sağlıksız sevgilimde dışarı boşalmak istemiyor bu şekilde haz alıyor muş hangi yollarla koruna biliriz...?sexi çok seviyoruz ikimizde çok ateşlide sevişiyoruz hergün ama korkuyorum korunma yöntemi bulmam gerekk...

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• Üç Aylık İğne

Düzenli olarak üç ayda bir, kas içine enjeksiyonla uygulanır.

Kadında doğal olarak bulunan kadınlık hormonlarından yalnızca birini (progesteron) içerir.

Yumurtlama ve döllenmeyi engeller.

Doğru kullanıldığında çok etkilidir.

Adetin ilk yedi günü içinde tercihen ilk günü uygulanır.

Ara kanamaları olabilir ve uzun kullanıldığında kullanım sırasında adet görülmeyebilir.

Anne sütünü etkilemediği için emziren kadınlar da kullanabilir.

İğneler kesildikten sonra, tekrar gebe kalmak, ortalama dokuz ay gecikebilir.

Cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlardan (HIV/AIDS, hepatit-B, frengi, bel soğukluğu,klamidya gibi) korumaz.

Deri Altı Kapsülleri

Kolun iç kısmına yerleştirilen ve kibrit çöpü büyüklüğünde silikon çubuklardır.

Kadında doğal olarak bulunan kadınlık hormonlarından yalnızca birini (progesteron) içerir.

Yumurtlama ve döllenmeyi önler.

Türüne göre üç ya da beş yıl boyunca gebelikten korur.

Çok etkilidir.

Gebelik şüphesi olmayan herhangi bir günde, tercihen adetin ilk yedi günü içinde uygulanır.

Adet kanaması miktarında azalma, ara kanamalar ve lekelenmeye neden olabilir.

Anne sütünü etkilemediği için emziren kadınlar da kullanabilir.

Cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlardan (HIV/AIDS, hepatit-B, frengi, bel soğukluğu, klamidya gibi) korumaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İçine boşaltmak istiyorsan jinelolağa muayene olup hap kullanmalısın.Gerekli tahiller yapıldıktan sonra sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • tüplerini bağlat o zaman, garanti olur. fakaaaat ameliyatla bağlanıyor :D sevmiyorsan her şeyi göze alacaksın dostum. boşalma öncesi geri çekmesi de etkin bir korunma yöntemi değildir. demedi deme...

0|0
    0|0
  • O zaman ertesi gün hapı falan alın, yani bunlarda başka da basit korunma yolu yok. Zaten dışarı boşalma, takvim metodu gibi şeyler çok riskli..

Spiral ve bağlatma da size gitmez.

Elinizde sınırlı seçenekten birini seçeceksiniz artık...

0|0
    0|0
  • Ne erkekler var ya, prezervatif sevmiyorum öyle mi. Ohh ne alaa memleket. O zaman eliyle yapsın. Ben olsam hiç yüz vermem.

0|0
    0|0
  • Şapka takmak bu kadar zor olmasa gerek :) Sevgilini uyar kabul etmezse sende ilişkiye girme. Biraz tavır yap.Böyle devam edersen hamile kalırsın. Sonra vay başıma neler geldi diye ağlama sakın.

0|0
    0|0
  • elinizi açıp dua edin inşallah hamile kalmam diye...

0|1
    0|0
    • hahahahahaha bu işler öyle olmuyor işteolsa ah:)

• yok artık yaa daha neler

• o zaman önce vajinal seks sonra 69 sayesinde aynı anda birbirinize oral seks yaparak boşalın...

• aylık iğne yaptır

0|0
    0|0
  • gülü seven dikenine katlanır

0|0
    0|0
  • Spiral taktir en rahatı ve en guzeli

0|0
    0|0
  • Düzenli doğum kontrol iğnesi.

0|0
    0|0
  • mecburen ince ve hassas prezervatif deneyeceksiniz...ilaçlar sağlıklı değil...yada spiral taktır...

0|0
    0|0
  • kafana takma bunları daha yarın hamile kalacaksın. sen o zaman nasıl yırtacağını düşün ok

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra içime boşaldı hamileyim yazmada ne yaparsan yap :)

0|0
    0|0
  • çelik yelek

kompozit başlık

ak 47 - yarı ve tam otomatik tüfekler

kasatura işini görecektir

0|0
    0|0
  • spiral taktır o zaman

0|0
    0|0
  • bilekten bişey takıyorlar bayana google da arat çıkar. Olmadı adamı kısırlaştır

0|0
    0|0
    • hıc uymadım bakıcam

• ria mış bilekten değilmiş hem=) iğne yaptır ayda 3ayda

• yaa onu bılmıyorumm bakmam gerek galıba sagol

• Partnerine prezervatif taktıracan en kolay yolu bu

0|0
    0|0
  • En hüveniliri doğum kontrol hapı.doktorla görüşün size uygun olanı verir.Bizde sizin gibiyiz üç yıldır sevişiyoruz ve hapla korunuyoruz bir sorun yaşamadık

0|0
    0|0
    • ya bızımkıde 4 yıldır bu sekılde suruyoryıkıyorum ama artık yas ılerledıkce korkuyorum galıba ben bebek ıstemıyorum sevgılımde ıstıyor artık vlenmek ıcın guzel bahane olur ona ama galıba hapa baslıyacagım

• biende sevgilimin okulunun bitmesi için bekledim 2 ay kaldı okulun bitmesine eylül falan gibi düğünü yapmayo düşünüyoruz ondan sonrasa artık korunmayı bırakacağım.siz ne zaman evlilik düşünüyorsunuz

• ben karıyetr dıyorum önce işlerım yoluna koymadan evlılık ıstemıyoruz allah mesut etsın sızıde

Kızlar Ne Diyor 7

• kadınlar için kondomlar var şekerim onu al deri aldı bez mi öyle birşey de vardı

0|0
    0|0
  • Ince kondom kullanın

0|0
    0|0
  • kelepçe takıtrabilirsin böylelikle kurtulursun

0|0
    0|0
  • Kelepce tak :D

0|0
    0|0
  • aynı soruyn bende de var yaaa offfffffffff

0|0
    0|0
    • napıcaaz blmıyorum ama ılaca baslamak zorunda kalıcam galıba ben ılac ıcıncede alerjı oluyorum ben yaa doktor tavsıyesne gore bırsey kulancam artık:(

• anal sex yapın vajinalla başlayın sonra anala gçein...ama analdan vajinale geçmeyin mikrop falan kaparsın ay çok kötü :D

0|0
    0|0
    • analı asla denemedım denememde

• nedimmm nbrrr looo :D tanımadınmı beni özele gel panpişimm:D:D

• 2 gün sonra yazarsın hamileyim çocuğumu aldırcam diye. Git adam akıllı korun hem sex yap hem kondom sevme doğum kontrol hapı alma ateşliysen bize ne yani korun aylık iğne yaptır mesela

2|5
    0|1
Yükleniyor...