Neden kadınlar cinselliğe ilgi duyar?

kızlar cinselliğe erkeklerden fazla ilgi duyarlar ama neden gizli olarak soru sorarlar? burada açıktan sorunca nicklerimi kirleniyor?

Güncellemeler:
bütün gizli kızlar buraya gelsin bakim akıllı olun
güzel cevablarınıza bir ara yeniden cevab yazabilirm ama şu an çok daha öenmli işlerim var herkes allaha emanet kibakın

1|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Onların topu ergen, hayal dünyalarını gerçekmiş gibi yansıtıyorlar. Cinselliğin kadın-erkek ayrımı yoktur. Gayet doğal bir eylemdir seks. Yıkın bu tabuları. Gizli takılanların hepsi acizdir lan.

1|5
    4|0
    • alkış bu işte kadın dediğin SEKS yazabilmeli arkadaş ya da kız dediğin tam bilinmiyor orası

• Bu kadının klonlanması lazım...

Kızlar Ne Diyor 7

• Nickli rumuzlu sitede neyi sakliycam diye bir soru soruyosun bide bakmissin mesaj kutun çökmüş

0|0
    0|0
    • :) kapatılıo demi bu kutu acık sor kutunu kapat kutu sneın kutu sonucta

• ya sen çok kasarsın ya da abaza cok derim ben bu işe :)

• Saçma.insan tanimadan virinin karakterini bilip mesaj atamaz.ama gelen mesajlardan atanlarin karakteri ve hatta karektersizligi gozler onunde.

• şimdi burada durupta millete gaz verdin. tüm kızlar gizliden çıkacak. :D:Dgizli sormayınca tüm erkkeler istek gönderiyor diye gizli soruyorlard dır :D:D

0|0
    0|0
  • yollu sanarsiniz diye

0|0
    0|0
  • toplum kadınların seks yapmasını günah ve pis bişey olarak gördüğü için böyle baskı altinda ezilmiş kezban bir nesil var işte

0|0
    0|0
  • gizli kahraman kızlarımız :D

0|0
    1|0
    • :) sinir ettiler beni akşam akşam

• aman ne yani hiç mi duymamışlar etmemişler niye kendini saklayarak soruyorsun ki gerekli olan bir şey gizli kullanıcılar tam bir ergen

• Çok tezat bir durum var kadınlar daha fazla cinsel istek duyuyorlarsa, neden erkekler daha fazla zinaya düşüyor, neden erkekler daha dayanıksız oluyor? Neden erkeklerin zina işlemesi rutin birşeymiş gibi algılanıyor da kadınlar yapınca aynı tepki verilmiyor. Yanlış anlamayın kadınlar da namussuz olsun demiyoruum ama neden erkekler de namuslu olmuyor olma gereği duymuyor , olması gerektiği toplumca ve ailece hissettirilmiyor? Ben de bunu merak ediyorum...

0|1
    0|0
    • saydın mı kim daha cok zinaya düşüyor diye erkek erkeklemi düşüyor zinaya tezatlıklara bak önce bunlar tezat değilde ne bayan gizli klavye hanımı

• Bir diğer tezat da kadınlar şunu bunu yapıyor diye eleştirip sonra da cinselliğin normal olduğunu söyleyen ergenlikten daha çıkamamış bir ergeni en iyi cevap seçiyor olman... Senin niyet ortada olduğundan, gizliliğe kaşıntının olması normaldir... Bizim gizli olmayı tercih etmemiz, sizin gibi kişilerle daha sonradan muhattap olmak zorunda kalmamaktan kaynaklı. Yani senin o küçük beyninin bunu algılaması birazcık zor...

• ya bak kıvırıyorsyun şimdi zinadan başaldın erkek çok dedin şimdi tam kıvırdın lafı saptırdın nereye getirdin haklısın bacım. bir kaç saat sonra burada gizliden en +18 leri sorarsın yazarsın anlatırsın kimse snein oldugunu bilmez

• hayır bizim topumuz ergen değiliz. bazı konularda çözme odaklı soruyoruz ve bundan dahi utanabiliyoruz bayan Supreme1,

ve cinsellik bizim için hala kocamız dışında normal değil. senin için olsa bile bizim terbiyemiz- ahlakımız ve kültürel algımızdan dolayı.

Gizli takılanların hepsi senin ön yargın kadar çiğ değildir ve son olarak kullandığın ''lan''kelimesiyle kaliteni ortaya koydun.

0|0
    0|0
    • ya bırakn allah aşkına kocanızla her yaptıgınız haltı burada anlatıonuz özelden sonra cevap diyorsunuz TIP neden var arkadasım soracaksan da adam gibi acık acık sor resmını koy demıyorum nıckıne adını yaz da demıyorum çarşaflı kadının erkekler hamamına girmesi gibi bişi bu be

• sen gibi uslubu olanı dikkate alacağımı mı düşünüyorsun?

• bir özür altı üstü haksızsın işte bunu kabul et

Erkekler Ne Diyor 6

• Çünkü bir erkeğe göre çok daha fazla cinselliği zihinlerinde yaşatıyorlar. Toplumsal baskılar ve tabular onları daha çok etkiliyor. Hislerini bastırarak yaşamaya çalışmak zorundalar. Cinsellikte etkiyi benimseyen ve buna maruz kalan kadındır. Kadının arzulama şekli bir erkeğe göre çok daha güçlüdür. Arzuların sönme noktası daha kapsamlı ve geniştir. Arzu duyduklarında vücut anotomilerinin onlara etkisi çok daha detaylıdır. Gösterdikleri reaksiyon ve tatmin noktaları daha ulaşılmaz bir noktadadır. Erkeklerde g noktası diye tanımlanacak bir şey varsa kadınlarda alfabe vardır. Ne yazık ki bu kadar yoğun yaşadıkları hislerini de dile getirmeyi çekiniyorlar. Çünkü erkek egemen ataerkil toplumumuzda cinsellik sadece erkeğin zevk almasını sağlayan bir birliktelik gibi oluşmuş durumda. Kadınların ihtiyaçları göz ardı ediliyor. Ve en ufacık bir şekilde bu hislerini dile getirseler yurdumun aç insanları tarafından ya yaftalanıyorlar ya da onların arz ettikleri hislerine talep oluşturmaya niyetli kişiler yüzünden istemedikleri bir etkiye maruz kalıyorlar.

3|0
    0|0
  • 1- toplum baskısı
    2- abaza Türk erkeğinin hat safhada olması
    3- Bir soru ya da bir yorum yüzünden sitede mesaj ya da takip akınına uğrayacak ve ister istemez rahatsız olacağını bilmesi sebebiyle gizli tutar bunu.
    4- Site dışında tutarsak, kendisine kaşar o. vb yakıştırmalarda bulunulacağını bildiği için içinde yaşar.

1|1
    0|0
  • kediler neden çiftleşme ihtiyacı hissediyor ile cevabı aynıdır.

Bu bir duygudur, ihtiyaçtır ve yaşanması gerekir.

Türkiyedeki bayan yokluğunun şiddeti dolayısıyla erkeklerin sapık damgası yemesi normaldir.

0|0
    0|0
  • seks , yemek içmek, giyinmek kadar doğal bir ihtiyaçtır.Hele ki uyum içinde her iki tarafın zevk alacağı şekilde yapılırsa mükemmeldir.

Bu gizli kullanıcılara ben de son derece uyuzum.Kendilerini buradaki insanlardan gizliyorlar ama, iş soru sormaya gelince kendilerini gizledikleri insanlara sorup, onlardan cevap alıyorlar.Bundan sonra şahsımın soracağı hiç bir soruya gizli kullanıcılar cevap veremez.

Biraz medeniyet ve olgunluk ya.

0|0
    0|0
  • cakal oldukları icin :D

0|0
    1|0
  • neden peki çoğu erkek burada abazalık peşinde he birader...

0|0
    0|1
    • onada karşıyım kadın neden varsa erkekde ondan vardır ben gizliliğe karşıyım

Yükleniyor...