Kızlık zarı hakkında ilginç bir duvar yazısı?

Allah kızlara güvenseydi zar koymazdı diye bir yazı gördüm bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Millet gerekeni demis ben de başka bir şey diyeceğim. :) eninde sonunda ilişkiye girilecek bu geleneğe uygun olsa bile sonradan sen bu kadına nasıl güveneceksin.ilk seninle yaşaması aldatmayacağı anlamına mı geliyor istese kolayca aldatabilir. Zar olunca olay bitiyor sanki.

Bir de bu laf allahın yarattıklarına güvensiz olmasını ve böyle saçma şeylerle uğraştığını söylemesi bakımından da ele alınabilinir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun gibi insanlara acıyorum, dar görüş ve gözlükleri ile hem limitli bir hayat yaşıyorlar. Sen yapınca ''milli'' karı yapınca ''fahişe'' olmuyor, aç oku bakalım o zarın işlevini. Namus beyindedir ve hep orada kalacaktır. ''Ah, dün gece bir kadın becerdim he yo'' diye gezinen tipler, adam değildir.

Bunun gibi kişilikler kadınları ezmek ister, kadın onlar için bir köleden ibarettir. Çalışmasın, evde okusun be bebek baksın kıvamında takılırlar. Her gün dayak ve küfür ile karısını sindirmeye çalışan ezik ve aciz tiplerdir.

Dışarıda ve evde maço geçinir, fakat ezmeden öte değildir. Bunun gibileri hapishanede sürüm sürüm süründüreceğim. Hukuk'ta kadın hakları korunuyor ve kadına şiddet ağır cezalar ile yükümlüdür.

Bunu ezbere al, bilesin lan.

2|0
    0|0
  • Bazı kızlara da esnek koyuyo ve ya hiç koymuyor. Demek torpil geçiyor bazılarına...

0|2
    0|0
  • şmdi bunu yazan ve buna inananlar gerizekalı desem olmucak... erkeklere çok mu güvenmiş ALLAH hepside çok güvenilir elimin kiri diye geçip gidiyor.

0|0
    0|0
  • Buna katilan birinin de annesi var, ne kadar yazık

1|0
    0|0
  • Saçma ne olucak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Soğana da mı güvenmiyor :)

2|1
    0|1
  • kızlardan çok dini ve Allahın hikmetlerini aşağılayan bir söz olduğunu düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • kızlık zarını namus mührü olarak gören embesillere sesleniyorum asıl görevinin ne olduğunu araştırın

4|1
    0|0
  • bu mantıklara erkeklere güvenmeseydi penis de koymazdı..!! şimdi erkeklere güveniyor mu?

3|1
    0|0
  • Birisi kelime oyunu yapmış, belli ki kızlara güvenmiyor bir sebepten ötürü. Bunlara gerek yok ama. Zira Allahü Teala insanlara beyin koymuştur, düşünsünler diye. Beyinsiz olmakta diretenler utansın

1|0
    0|0
  • doğru demiş yazar

0|0
    2|0
  • kızlık zarının işlevi farklı ama iyi olmuş koyulduğu.. koyulduğu halde ne halt yediklerini bilemiyoruz kızların

0|0
    1|0
Yükleniyor...