Ne kadar kan gelebilir en fazla?

Nisanlimla iliskiye gireceğiz. Daha önce kadın doğum doktoruna gittim ve kizligimin yapisi yarimay imiş. Burada okudugum kadarıyla bazen cok kan geliyormuş. Hastanelik oluyormussun. Bu doğru mu? Ve benim zarim esnek. 2 veya 3. iliskiden sonra mi bozulur?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Biraz erkeğin ilk seferde sana nasıl davrandığıyla alakalı. Hayvan gibi davranırsa kanaman fazla olur. ama zaten zarın esnekse kan gelmeyebilir bile.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) yani çok zorlanmazsa kan aşırı bir şekilde gelmez

Erkekler Ne Diyor 10

• Yine de bir paket pamuk, tampon bezleri ve pansuman gereçlerini alın elinizin altında bulunsun.

0|0
    0|0
  • Ne hastaneliği ya 3 5 damla kan geliyor.

0|0
    0|0
  • burayı okuyacağına doktora sorsaydın kan miktarını. Tıp forumu mu burası. Nereden bileceksin buradakilerin doğru söylediğini.

1|0
    0|0
  • bunu kimse bilemz yapmadan :)

0|0
    0|0
  • selam yanlış biliyorsun arkadaşım

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz ama 2.3de bozulma ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
  • tabi olur bazılarında.içi dar olur normalde penis büyük olunca yeterli islak olmadan yaparsan çok olur.ama iyi ılandıysan az gelir ama bir kere soksun yeter fazla yaptırma.

0|0
    0|0
  • çok nadir o durum abartmayın

0|0
    0|0
    • Oyle oluyor yani dogru dimi?

• çok çok ender olan bişey zarın ordan damar gececekte v.s yani korkma sakın normal kanama olur gerisi boş

• kan gelmez bakire değilsin :D

0|0
    0|0
  • bir kaç damla olur çok zorlamazsa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne bilelim biz senin kanın ne kadar gelir az mantıklı olun be

1|0
    0|0
  • bu soru daha öncede sorulmustu
    ve sen bakire degilsin diye milleti kandirma

0|0
    1|0
    • Yarim ay olunca bakire olmuyormu sayıliyor

• neden yalanmı

• Yalan. Neyse Allah görüyor bir şey demiyorum. Senin gibi insanı Allah düşmanımın başına vermesin.

Yükleniyor...