Abazan adam! Abazan kadın!... Hor gördünüz, aşağıladınız, vurdunuz, kırdınız ama hiç mi iyi tarafını görmediniz lan şu "abazan" ın?

Hönkürerek gezen, abazanlığıyla başkalarını rahatsız eden "maganda abazan" lar tamamen konu dışında, onlar kusura bakmasın.

Ama bir de abazanlığını için için yaşayan, istidatlı, görgülü, içine kapanık, gayet şık ve temiz hanımefendi ve beyefendi abazanlarımız var. Memlekette Red Light District vardı da sevişmedi mi bu arkadaşlar, niye hor görüyonuz lan onları?

Oysa ki abazanların iç dünyaları daha hassastır, duygusal kişilerdir, kimseyi incitmek istemezler, kibardırlar, sağ elleriyle sizin açamadığınız kavanozları açarlar falan filan...

Dilerseniz biraz da övelim şu "abazan"ı, ne dersiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• ego, ego şişirme , abazanlıkı kendine iş edinmişler lütfen uzak olsunlar
    başkasını kendi ezikliğiyle rahatsız eden tek canlı insan olmasından dolayı insanları sevmiyorum. zarar vermem ama bana verecek olanın gözünün yaşına bakmam kimse kusura bakmasın (soran seni konu dışında tutuyorum )

0|0
    0|0
    • Zaten amme hizmeti olsun diye sormuştum, konunun muhattaplarından değilim.

• Kesin abazan birisiniz ve size bu lafi soyleyen çok oldu.

Ben kavanozumu kendim acarim oyle ruhsuz birine ihtiyacim olsada olurumde oyle birini yanimda bulundurmam

0|0
    0|0
    • Sırrımı ortaya çıkardın, keşke ulu orta demeseydin bunu.

• hoşçakal.

• ne anlatıyorsun sen arkadaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi yanları olmaz mı hiç, abaza kadınlar olmasa benim bu egomu kim bu kadar şişirebilirdi ki.

0|0
    0|0
  • abazan kadına rastlamadım hiç...zaten kadın cok uzun süre abazan kalmaz bir göz kırpması yeter...erkek bu durumu ile savaşmalı

0|0
    0|0
  • Sag eliype kavonoz acar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...