Adet olduğunuzda nasıl bir acı çekiyorsunuz?

Kizlar sorum size

Cok merak ediyorum.ruh haliniz nasil oluyor.neden o donende hep sinirli oluyosunuz

Güncellemeler:
Ya erkekler niye cevap veriyor anlamiyorum ya.olum sizdede mi * var

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben pek kizgin olmam yani normal halimde olurum acisida bazen karnima sanci girer 10 saniye falan surer sonra geciyo oyle iste :)

0|0
    0|0
    • Nasil dayaniyosun kac gun suruyo

• Karnini sıkıyosun falan zor oluyo tabi gecmesini bekliyosun baska caren yok.ama bazende saniyeler degilde baya bir dakika gecmedigide olmustur ozellikle ilk gunler. 5-6 gun falan surer

Kızlar Ne Diyor 4

• hormonlar degisiyo sinir yapıyo. acı tariff edilemezz yasanır.

0|1
    0|0
  • Anlayamazsınız...

0|1
    0|0
  • Eğer belimi ve ayaklarimi üsütmediysem pek agri falan olmaz ama üsüttüysem 2-3 gün agridan geberirim sürekli yatarim kalkmak işkence gibi gelir..

0|0
    0|0
  • ruh hali o an ki psikolojik durumuna göre değişenler var.bazıları aşırı agresif olurken bazıları normal hayatını yaşıyor.tatlı krizi tutanlar var.eğer ailede çok ağrılı adet çeken varsa veya üşütmüşse çok ağrılı olabiliyor.ben pek sinirli olmam.tatlı falan da yemem.ama ilk gün çok ağrılı geçer.karnım ağrırken, bacaklarım uyuşur gibi olur resmen.normal bir karın ağrısının 2 katı ağrıdığını düşün.yıllar sonra hamlamış şekilde spora gidip eve gelince kendini ölmüş gibi hissedersin ya öyle bir ağrı olur bacaklarında.tabi bu kişisine göre de değişmekte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Agzimiza ediyolar adet gununde sakin ha sakin sevgilin varsa dialoga girme yoksadq arkadaslarinoada girme :)

0|0
    0|0
  • 1 Hafta kanayıp ölmeyen varlıklara saygım sonsuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...