Zevk suyu gelince boşalmış olmuyoruz değil mi yani bu sperm gelmemiş oluyor değil mi?

zevk suyu gelince boşalmış olmuyoruz değil mi yani bu sperm gelmemiş oluyor değil mi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• dostum gelme ıhtımalı soyle var. eger dol kesen cok doluysa evet zevk suyuyla gelır. eger dol kesen bossa yeterlı alan varsa sorun olmaz. soyle anlatayım eger dol kesen cok doluysaa ıdrar ederken bıle dol gelır.

0|1
    0|0
    • evet öyle olabiliyor şöyle ben boşaldıktan sonra tamamen gusül abdesti alıcam ama alırken idrar geliyor arkasından da yine akıyor az da olsa 3 4 kere bakıyorum akmaya devam ediyor o yüzden de hani tam olarak bilemediğim için uzun beklemek zorunda kalıyorum son anda bir kere daha bakıyorum geliyor mu diye gelmezse çıkıyorum eğer gelirse bekliyorum tabi yine bir de bu olmasın diye sonradan gelmesin diye 10 kere filan boşalıyorum tamamen bitsin diye bundan kurtulamadım nasıl kurtulabilirim bundan ben

• bir de işte ertesi gün gelebiiliyor işte o yüzden uzun yapıyorum bu mastürbasyonu gelmesin diye önceden böyle bir şey yoktu

• bı doktora danıs bence

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• ciddi sormuyosun dimi bunu :/

olmuyorsun tabii ki, adı üstünde zevk suyu...

0|1
    0|0
    • gerçekten de ciddi soruyorum aslında biliyorum cavabı ama emin olmadığım için bir soruyum dedim teşekkürler

• anladığım kadarıyla yaşın bayaa genç sanırım. Rica ederim, kolay gelsin bu konu da..

• teşekkür ederim kimseye soramadığım için sorduklarımda hiç bir şey bilmiyorlar o yüzdende hiç bir şey öğrenemiyorum yani iyi ki bu site var

• zevk suyu namaz abdestini bozar ama boy abdestini bozmaz, namaz kılıyorsan iç çamaşırını da temizlemen gerek

0|1
    0|0
  • Hayır ufaklık... o zmn boşalmazsın.. sperm sipariş edersen gelir... O yüzden istediğin kadar içeri boşalabilirsin..

0|1
    0|0
    • bir şey sorcam peki hani boşaldıktan sonra boy gusül abdesti almamız gerekiyor ya o zaman abdesti suylan direk alsak olur mu yani sabunlanmadan liflenmeden

• aynen öyle gerçektende :D

• Hemen şimdi dediklerimi yapmaya başla..

• Yok haci bosalinca spetm gelmesi lazim

0|0
    0|0
    • hımm anladım tamam teşekkür ederim

• İçerisinde çok tek tük sperm var hamile olma ihtimali çok çok düşük ama tedbirde fayda vardır. Zevk suyu ayrı bir şey meni dediğimiz sıvı farklı şeydir.

Boşalma olayında meni gelir. zevk suyu doğal kayganlaştırıcıdır. tıpkı vajinanın salgıladığı sıvı gibi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...