Küçükken yapılan bilinçsiz bir hata lütfen düzgün cevaplar bekliyorum?

küçükken yaptıgım amacsız 7 8 yaslarında amacın mast. olmadıgı sadece meraktan parmagımı içeriye skmustum cok gırdıgı soylenemez sadece yarısı gırdı ve elımı cektıgımde kan geldı elımın ustune.daha sonra gelmedı iç çamasırmsa falanda bulasmadı sızce bozulmusduur kızlıgım?

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• benzer bir durum yaşadım doktorlara gittim ama net cevap veren olmadı. sonuç olarak ilk gece kanamam olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben 6 ay kadar ilişki yaşamamış kadınla birlikte olmuştum kan gelmişti belki senin de çok küçük yaşta öyle bir şey yaşadığın için bir ihtimal kan gelme olasılığı var tabi kötü düşünmemek lazım belkide bozulmamıştır ama bunları takma bence seni seven sana inanır.

0|0
    0|0
  • 30 sene sonra bunu mu merak ettin? Git doktora kontrol etsin.

0|0
    0|0
    • yasım 18

• 30 sene sonr dedıgın ıcın hatanı duzelttım

• Yanlış girmişsin yaşını onu affettim sorun değil de ne olacak senin bu kızlık? Ya gittiyse?

• Hiç bilerek kızlığını bozan veya bozduran çıkmayacak mı çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • olur mu namus bacak arasında değil beyinde...!!
      ama ne hikmetse o üstün beyinleriyle bacak aralarına bir türlü hükmedemiyorlar O.o

• burada seninle namus konusunu konusucaak degılım arkadasım 7 8 yaslarındaki daha ergenlıge gırmemıs bır cocuk ne kadar kötü düşüncelere sahıp olabılır dha nerden bılebılır kızlık zarı ne demek daha nerden bılebılır seks ne demek?

• maalesef ki evet

0|0
    0|0
  • O yaşta henüz gelişmediğinden bozulma olmaz.

0|0
    0|0
    • bebeklerde bıle olan bırsey bu :/ emınmısın

• hayır olmadı hıc bır turlu kı daha ergenlıge gırmemıstım bıle

• tamam o zaman bir sorun olmaz. İçine de dert etmemelisin. Her şey yolunda...

• Bozulmuştur muhtemelen ama çok kafaya takma bence. Sen kalbi temiz iyi niyetli dürüst bir insansan bakire olmasan da kaç yazar.

0|0
    0|0
  • kadin doktoruna gitsen naail olur acaba?
    aramizda süpermen yoktur sanirim buradan dogru kizlik zarni görebilecek

0|0
    0|0
    • tahmınce soruyorum arkadasım bılgın yoksa tahmın gcun yoksa ya da bu alanda uzman degılsen (ki burada uzman doktorlarda dolasıyor ) cevap vermezsın olur bıter

• zedelenme olmuştur o yaşlarda vücudun kendini onarma mekanizması muazzamdır korkma bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Bakire değilsin. Başardın.

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • evet kızlığın bozulmuş

0|0
    0|0
  • yani 7 8 yaşında başka sokacak yer bulamadın bozulmamıştır umarım...

0|0
    0|0
  • bozulsa ne olcak penis girdiği zaman yine kanayacak merak etme korkun yersiz

0|0
    0|0
    • kızlık bozulduktan sonra kn bıdaha neden gelsın

• kızlık balon değil cok az bir yırtılma olur mesela tek taraflı bir yırtık ama penis girdigi zaman en az 3 taraflı bir yırtık olusur

• bu yüzden kanama mutlaka olacaktır kafana takılcak bişey değil rahat ol

• bozulmuş olsun nolcak ki? dert etmiyceksin herhalde bunu di mi?

1|0
    0|0
    • yasım 18 yanı 19 olucak ve 3 sene sonra evlenecegım bunu sevdıgım erkege nasıl analtabılırım

• biz rizeliyiz ama ben ona bunu anlatamam

• anlamaz yani? yapacak başka bir şeyin yok ki? bitecekse ilşikiniz hemen bitsin evlendikten sonra daha kötü olur senin içi, n

Kızlar Ne Diyor 2

• belli olmaz başka gtarafına da denk getirmiş olabilirsin ki şahsen benimde aynen senin gibi olmuştu ve doktora gittim bir bozulma olmadığını öğrendim

0|0
    0|0
    • içimi rahatlattın. diyorlarki kızlık bozulunca okadr az kan gelmez ve benımkı azdı yanı sonucta bı parmagımın ustune bı doktorla konustum ınternette zedelenmede olmus olabılır dedı

• parmagın ıcıne gırmısmıydı

• orayı hatırlamıyorum ama tırnaklamıştım

• bence sanmamm

0|0
    0|0
Yükleniyor...