Kızlık zarı ameliyatı nasıl yapılır ve ücreti yaklaşık olarak ne kadardır?

Yanlıslıkla kızlık zarımı bozdum... Kızlık zarı ameliyatı nasıl yapılır ve ücreti yaklaşık olarak ne kadardır?

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Canım niye diktireceksinki evleneceğin kişiye durumu anlatırsın.Bende bakire değilim ama asla dktirmeyi falan düşünmüyorum

1|4
    0|2
    • Herkes sen gibi dusunse bence hayat daha guzel olurdu

• afetttt_23 evlenmeyı dusunuyomusun pekı

• diktirsemde ben bakire değilim.gizlemek sorunu çözmez evleneceğin erkek nasıl olsa bi şekilde bu bu durumunu öğrenir en iyisi dürüst olup başta söylemek beni bu şekilde kabul edenle evlenirim.Ay sanki evleneceğim erkekte bakirdi sanki

Erkekler Ne Diyor 18

• madem bi halt yedin arkasında dur, evlendiğin kişiye karşı böyle bir yalanla huzurlu yaşayabilecek misin?

1|5
    3|1
    • sevişmek "halt yemek" değildir. ahlak bekçiliği kisvesi altında, "ulan namussuz, itiraf et kocana da sana hakettiğin cezayı versin" sadistliği de sezilmiyor değil.

• ben sadece senn dürüst olup herşeyi söylemeni istedim ama sen yalancı korkaklar gibi yaşamayı tercih ediyosun,

• ayrıca sevişmeyle cehaletin ne alakası var, emin ol kültürüm bilgim senden on kat daha fazladır

• Kızlık zarı dikimi zor bir ameliyat mıdır link

Kızlık zarı hangi durumlarda diktirilebilir link

Kızlık zarı nasıl dikilir link

Evlenmeden önce dikiliyor zaten.Yakın zamanda yani.

0|0
    0|0
  • Neslimizdeki gelişmeler / değişen yaşam tarzı ve rahatlıktan dolayı kolay kolay bir erkeğin buna inanacağnı zannetmiyorum fakat gerçekten böyle bir şey yaşadıysanız sizi anlayacak olan erkek mutlaka vardır güvenecek ve inanıcak olan...

Bu sizin kişilik ve karakterinizle ifade edilir.

Karşı tarafa ancak bu şekilde güwen verir ve onun bu konuda bir daha takılıp dönüp durup düşünmemesi sadece sizin elinizde, unutmayın erkekler inanıp güvensede bir gün mutlaka sizin bu açığınızı yüzünüze vurmaya her zaman tetikte durur.

Öyle bir erkek olmadığımı her ne kadar savunsamda, ben bile birgün bunun kaza olmadığının şüphesine girip kız arkadaşımdan soğuyabilirim...

Şu an böyle birşey yaşıyor olsaydım, ona güwendikten sonra bana o güweni sağladıktan sonra bu kararımdan asla vazgeçmezdim... fakat tek bir şüpheli davranışında (bu konu söz konusu ise)

emin olun saniyesinde şüphelenmeler başlardı... Hoş deqil ama GERÇEK bu...

Sonuç : SİZ ASLA BU TÜR BİR OLAYA BAŞVURMAYIN ve BAŞINIZA GELEN BU OLAYLA RAHATCA KENDİNİZİ İFADE EDİN, eğer sizi anlayan güvenen bir erkek değilde işinizde olmasın... Geçmiş olsun diyelim, Allah karşınıza En masum en düzgün insanları çıkarsın inşallah, bunu kullanmak isteyen insanları değil.

1|0
    0|0
  • bizim burda şamrelci behçet var parçalanan şamrelleri tamir ediyor.atarsın bi 20 tl eskisinden saglam olur.

1|2
    1|0
  • Ya siz kızlar bu kafada olduktan sonra erkekler de göğsünü gere gere bakire kız ister tabi, bozulmuşsa bozulmuş ne olacak alla alla...

1|2
    0|0
  • Bak Yanlışlıkla olduysa bence hiç ama hiç uğraşma ameliyatla , Seni gerçekten seven erkeğe anlattın mı inanacaktır.Rahat ol bu konuda.Senin de vicdanın rahat olacak zaten konuşurken mimiklerinden bile anlaşılır..AMA şu avr şimdi KIZLIK yok diye sen her önüne gelenle yaşarsan bi kereden birşey olmaz dersen , İşte o zaman O kızlık tekrar dikilse bile RUHUN Fahişe ne değeri kalır ki ..Sen bugüne değil geleceğe bak...

1|0
    0|1
    • bu işin "yanlışlıkla" olanı nasıl oluyor? "oynuyordum, bir anda içime kaçtı" mı diyecek yanlışlık baabında?

• zevk için seks yapmak fahişelik/jigololuk değildir. çünkü bundan maddi çıkar elde edilmez.

• Sen ne anlıyorsan onunla Yaşa rahatına bak..Selametle

• yanlıslıkla nasıl bozdun 52 falan mı atıyodun ankarada özel bi hastane 2000 tl civarında yapıyo ama pro bi göz icin senin dönüsün yok hayatın yalan

0|2
    0|0
  • İnternetteki reklamlara sakın güvenme gercek dikimi sağlamıyorlar sadece geçici basit bir çözüm asıl dikim ve orijinal halinden farklı olmayan dikimi cok az doktor yapabiliyor üreti ortalama 750 tl taksit yapılıyor

0|0
    0|0
  • 1000-2000 tutar ozelden mesaj at doktor ismi vereyim.

0|0
    0|0
  • nasıl bozdun yanlıslıkla nasıl oldu gerçekten kazamı

0|1
    0|0
  • kazayla olmuş niye inanmıyorsunuz arkadaşlar

0|0
    0|0
  • Evlenmeden 2 hafta once 3 000 tl yaparlar

0|0
    0|1
  • Diktirmeyi dusinursen yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • kulak zarı patlayınca sigara kağıdı koyar doktorlar patlak yerin üzerine; zar toplar kendini bir dene bakalım belki işe yarar

0|0
    0|0
  • Yanlışlıkla bozdum demişsin. Eğer erkek arkadaşımla falan ilişki sonucu bozuldu diyip diktirmek istiyorum deseydin sana epey saydırırdım. Bu konuda bilgim yok ama birgün diktirip evlenmeye kalkarsan evleneceğin kişiye doğruları anlatmanı tavsiye ederim. Bu sayede evliliğini yalan üzerine kurmamış olursun.

0|0
    2|0
  • Evlenmeden bir kaç gün önce yaptırmalısın.

0|0
    0|2
  • Hııı eminim yanlışlıkladır.Bir şey yaptıysan sorumluluğunu almayı bileceksin.

0|2
    0|0
  • nasıl bozdun acaba kazayla

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• mubarek sac degil ki, yanlişlikla kahkül kesiyim derken mahvedesin :)) ilginc bir durum :))

Ama ücreti 1500-2000tl ve her doktor yapmiyor, araştirman lazim yane doktor doktor gezip sorman lazim. Iki ameliyet ceşidi var, biri dikme diger onarma. Hangisi gerekli onu doktor karar veriyor, yanlişlikla bozulduysa :) bence onarma olucak gibime geliyor. Narkoz halin de yapiliyor. ameliyat yaklaşik yarim saat sürüyor ve kendine geldigin de kolaylikla yürüye biliyorsun, bi agri felan olmuyor. Sadece bir veya bir bucuk hafta duş almaman gerekiyor, onu da zaten doktor söylüyor ne kadar süre oldugunu.

1|3
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • büyük vebaldir , kazayla yırtılması haricinde diktirmek , ahirette hesabı vardır ona göre düşün..

0|0
    0|0
  • Ameliyatı her doktor yapmıyor, 1000-1500 arası bir maliyeti var sanırım ve evlilik için düşünüyorsan düğünden birkaç gün önce yaptırman lazım, şimdiden yaptırmanın hiçbir anlamı yok...

0|0
    0|2
  • Bende bisikletten cok sert dusup Sert bi sekilde carpmistim iki damla kadar kan gelmisti bozuldu mu bilmiyorum ama ben bozulmussa bilde diktirmem cunku vicdanim rahat ne oldugumu biliyorun

1|7
    0|0
Yükleniyor...