Türk erkekleri için bakirelik neden önemli ve neden aynı özeni kendileri karşı tarafa göstermiyorlar?

ben kiz arkadasimin fikirlerine saygi duydugum icin onunla cinsel bir birliktelik kurmadim. ama o bakire olmasaydi onu terk etmezdim. sizlerde de boyle varmi? hep soru cevapta bu onem teskil ediyor neden?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• türk erkeklerinin geneli kendilerini cok önemli ve 1. sınıf zannediyorlar. böyle tiplerde kadınları genelde mal olarak gördüğünden kullanılmamıs mal olarak istiyorlar. fakat hic düsünmüyorlar onlar da evlenmedikleri kadınlarla beraber oluyorlar,bazıları da onların kardesleri sevdikleriyle.. ha birde,evet onları da kadınlar doğurdu bizide.

3|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakirse bakire istemesi normal. Ama değilse istemesi abes... Yani hem bakirliğini koruyamayıp hem bakirelik beklemek... Kendisini bir şey zannetmektir bu, sanki kendilerine bir çamur bulaşmazmış, kendilerinin bu dünyada ayrıcalığı varmış gibi, ne yaparlarsa yapsın her şeyin orjinalini hakediyorlarmış gibi... Yani tamamen kara cahillik. Ama kızmıyorum onlara da... Anneleri babaları onları böyle yetiştirmiş, sırtlarını sıvazlamışlar "Erkektir yapar" demişler, oğullarının elalemin kızlarına yaptıklarını erkeklik gibi görüp onları övmüşler, kızlar gelip kapılara dayandığında "Kuyruk sallamasaydın, oğlum bulaşırmıydı sana." diye oğullarını kayırmış, şımartmışlar. Namustan uzak yetiştirmişler, ama kız kardeşlerini sokağa çıkartmamışlar, birisiyle gördüklerinde dayak delisi etmişler. Çünkü kendilerinin ne mal olduklarını bildiğinden yapmışlar. Şimdi ben o insandan adamlık bekler miyim? Beklemem tabi...

2|2
    0|1
    • Ezilmişliğin ezikliğin vermiş olduğu hislerle Erkeklerden intikam almak onları her

anlamda egale etmek küçük düşürmek saf dışı bırakmak için adeta kendini

paralayan birçok ezik kadın/kız var sitede..Erkeğin yorumlarından incindiğini

hakarete uğradığını aslında hakaret ve çekiştirmeyi kendisinin yaptığı gün

gibi ortada olan ne istediğini ve ne yapmaya çalıştığını bilemeyecek kadar

ezik olan kadın/kız sanki buraya toplanmış(bazılarını tenzih ederim)

• eziksin ayrıca feministsin.yazan sensin demek ki ezik olanda sensin

bana cevap hakkı doğuyor elbette yazacağım ve senin saçma

düşüncelerinin altında kalmıyacağım.!

• evlendikte sonrada bekar gibi yasayan cok erkek var

bakir evelen medikleri gibi

cocuklarinin annesine sagisi olmayan erkeklerde ne beklenir

0|1
    0|1
  • İşlerine gelmiyoda ondan.Şimdi sen bakire olmasaydı terk etmezdim dedin ya,mezhebin amma genişmişte derler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şahsen o kızından kızına göre değişiyor,artık 16 yaşında falan değiliz zaman geçiyor biz

büyüyoruz o sırada tabi herkes kendi hayatını yaşamaya devam ediyor.

eğer ben bakir değilsem kız arkadaşım da bakire değil diye terk etmem ya da psikolojik baskı

yapmam-yapmıyorum da. ama her kız bir değil,çoğu kız da hak verecektir ki bazı hemcinsleri

cinsellik konusunda kontrolü baya bir kaybedebiliyor çoğu erkek de bence doğal olarak o tarz

kızlarla ciddi bir lişki yaşamak istemez;ama bir de biz erkeklerin gözden kaçırdığı bi şey var

ki;her bakire olmayan kız da (patlak vs demek istemiyorum şık değil) gidip önüne gelenle her

çıktığıyla yatmıyor,bunu göz önünde bulundurmalıyız.bazıları yapıyor ama onlar farklı bir kategoride zaten ve kızlar da çoğunlukla öylelerini eleştirir kendi aralarında.

neyse çoğu erkek sanıyor ki kız eğer bakire

değilse o güne kadar çıktığı 10 erkeğin hepsiyle de seks yapmıştır... ama yok öyle bi şey çoğu

kız için;) net şekilde biliyorum ki "kaşarlaşmamış" kızlar için sevdiği kişiyle birlikte olmanın

değeri ayrıdır,öyle one night standmiş fuck buddymiş bulaşmazlar zaten.

kısacası; "bakire değilse;kaşardır" diye bir şey yok. nokta!

2|2
    0|0
  • Irk belirttiğin için burada gelenek göreneklerin baskısı mevcut.Erkeğin kaybedeceği

kınanacağı geri dönüşü olmayan bir durumu söz konusu olmadığından bakireliğe

kızlarda önem veriyorlar Türk erkekleri.Aynı durum kızlar için geçerli değil çünkü kız

lık zarı yüzyıllardır kadını kutsallaştırmış,saflığın temizliğin,dokunulmamışlığın sim

gesi olmuştur.Erkek anatomisinde zar yapısı mevcut değildir.Erkek ilişkiye girince

toplum kınamaz aksine erkektir yapar denilir hoşgörüyle yaklaşılır günümüzde kız

lık zarını koruyabilmiş ancak defalarca kez bakireliğini anal sexle yaşayarak kay

betmiş milyonlarca kız var.Dini ve tıbbi yönden de sakıncaları bilinen anal sex

tavsiye edilmemekle birlikte kişilerin cinsel tercihlerinde önemli bir yer tutuyor

Erkek/Kadın bakireliği korumak adına anal ilişkiye yer vermektedirler.Bakire olma

sa idi kız arkadaşımı terketmezdim diyorsun ama bu ne kadar doğru ve samimi bir

ifade?Erkeklerin yüzde doksanı asla dokunulmamış kız isterken?Sen kalan yüzde

onluk kısma mı giriyorsun?

0|0
    3|1
    • ben onem vermiyorum ben kimseyi gecmisi ile degerlendirmiyorum benim gozumde bakire olmayan birisi degerini yitirmiyo cunku ben de bakir degilim

• Kıyaslanmaktan korktukları için tamamen... Bilen gören kız kıyaslar ya benden daha iyisi olmuşsa, ya benden daha büyüğü varsa allahım ben ne yaparım korkusundan bakire kız isterler.

E kızlarda armut toplamıyor tabi, arka kapıydı oraldı derken bakireliğe zeval getirmiyorlar erkekte kanlı çarşafı gerdek sabahında pelerin yapıp şeref turu atıyor...

0|3
    0|0
  • en dogru senin olan dogrudur.fikirlerini değiştirme.

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmem kadın öyle der böyle der safım temizim temiz kalacağım der ama kendisine çarşafları yırttıran adama aşık olurlar anladın sen onu.

ten tene değmezse ya ayrılık yakındır ya da kız/kadın seni evlenilecek adam bellemiştir.

0|0
    1|0
  • cunku onları turk kızları yetıstırıyor ve turk kızları da bekarete onem verıyor.

0|1
    1|0
Yükleniyor...