Gerçekten kendinizi aşağılanmış hissetmiyor musunuz?

bu soruya cevap veriyordum ki kisi beni engellemis link Anal yapanlar, yapmak isteyenler, sevgilisini mutlu etmeye calisanlar bunu yapmayin kendinize. Merak ettigim, kendinizi gercekten mutlu mu hissediyorsunuz? Anal yapinca bakire kaldiginiza mi inaniyorsunuz? Ya erkekler bekaretini bozmadiginiz ama anal yaptiginiz kizin hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
Haa ayrica bide muslumaniz diye burda yeri gogu inletiyorsunuz, muslumanliginiz niye zevke gelince islemiyor? Dinde var mi boyle bisey? Anal seksin dinde de yeri yok...
Linkini verdigim engelimi kaldirdi lafini soktu yine engelledi cok komik ve cocuksun sen... Dediklerinin hicbiri ben degilim... Cunku deistim, cunku evlenmeden once cinsel birlikteliklerim oldu, cunku senin gibi ne kendimi ne de karsimdakini kandirdim... Kendini nesnelestiren, kendini basitlestiren, kendini bir mal gibi sunan da sensin...

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

• Töbe töbeeeee. Hak yolu varken nedir bu anal takıntısı anlamadımki? Evet zararı var. Ayrıca gereği de yok. Çok ısrar ediyorsa terk et onu gitsin ayhhh. Memlekette erkek mi kalmadı. Hiç olmazsa kendine erkek gibi bir erkek bulursun.

Neden mi böyle diyorum? Daha önce bir soruya cevap olarak yazmıştım. Buraya da yazayım:

Erkeklerdeki anal takıntısının bir çok sebebi olabilir. Ama bunların başında penisi çok küçük olanlar vajina yerine anala yönelirler Hem ulaşması kolay hem de daha dardır.

İkinci sebep ise penisi küçük olmasa da eşcinsel eğilimi olan erkekler. Bunlar içlerindeki eşcinsel eğilimi inkar ederler ve bilinç dışına atarlar. Kadınlar ile anal ısrarında olan erkekler aslında içlerindeki eşcinselliği "deplase" etmektedirler. Ve maalesef ülkemizde bu şekilde maço tavırlarla ortalıkta dolaşan "gizli gay" çok var. Kızlar tavsiyem onlardan uzak durmanız.

Şunu düşün: Göz gibi, burun gibi ağız gibi Anus da (arka delik) erkekler ile kadınlarda aynıdır. Bir fark yoktur yani. Eğer senin bundan zevk alabileceğini düşünüyorsa o halde kendi arka deliği için de aynı şeyi düşünüyor olması gerekmez mi? Neticede onun arka deliğinin seninkinden bir farkı yok ki.

Bana anal diye ısrar eden erkeklere tamam olur ama bir şartım var diyorum. O sexshoplarda satılan takma plastik penisten belime takıp önce ben seni bir becereyim sonra da sen yaparsın diyorum. O anki suratlarının halini görmeniz lazım. Konu kendi deliğine gelince bir anda suratlar değişiyor. Eee o zaman? Sizin g.tünüz kıymetli de bizimki değil mi beyler

5|5
    1|2
    • Bence en iyi cevap.

• senı taktir ediyorum arkadasım bu cevaplar analı merak eden tüm kızlara erkeklere kapak olsun tesekkurler KUMRU ŞAHİN

• helal sana be kardeş tam oturtmuşsun

Erkekler Ne Diyor 22

• Evet gider anal yapar oral yapar yiyişir sonra bakireyim ben der . yok ya fahişeden ne farkın var en azından dürüst ol

2|1
    0|0
  • Dini boyutuyla pek ilgilenmem, ama anal sex yapan kızlar partnerlerinden birşey beklemesin yani...Bana göre değersizdir yani ilişkiye girin ya da girmeyin bu sizin kararınız fakat gerçekten de bakire olduğunu mu düşünüyorsun?Bakirelik bedeninin bir organı belki bakir kaldığının etiketi oluyor sana fakat ruhun fahişeleşiyor,kusura bakma...

1|0
    0|0
  • bi arkadaş yazmışki hak yolu varken neden bok yolu... bakın kızlar eğer bakireyseniz ve erkek arkadaşınız size anal ilişki teklifinde bulunuyosa hemen uzaklaşın o erkekten. çünkü bu erkeğin "benim başıma kalma ben işimi göriyim sonra ne halin var gör" demesiyle aynı anlamdadır. biraz kafanızı kullanın ya. ben bi erkeğim ve benim sözlüm bana tam 3 yıl boyunca anal ilişkiye girelim falan dedi ama ben ona ve kendime olan saygımdan yapmadım bişey. sevişme falan her ilişkide olur ama bi erkek eğer size bu konuda bişey yapmamak istediğini söylüyosa değerini bilin o erkeğin. çünkü sayısı bir hayli az artk ülkemizde. sevgiler hepinize..

1|0
    1|0
    • Cevabiniz gercekten cok dogru ben 4 yillik evliyim evlilkten oncede cinsel birlikteligimiz oldu ama esimle bir defa bile bu konu hakkinda konusmadik. Dar filan diyorlar zevk vermiyormus ben 3 bucuk kilo cocuk dogurdum normal yolla da hic bir sorun yasamadik esimle. Cok haklisin esimin gozunde ne kadar degerli oldugumu farkettim...

• Valla aktif cinsel hayatı olup da bunu farklılığı için, değişiklik için, farklı ve özel hisleri için tercih edene sözüm yok, cinsellikte tercih çiftin arasındadır;

ama

istemediği halde sevdiğini mutlu etmek için yapmak, hele de bekareti korumak adına istemeden yapanlara/yaptıranlara birşey demiyorum.

İyidir kötüdür, günahtır değildir bilmem, belki zar arayanlara müstahak bir yerde ama herşeye rağmen, sevişmenin de bir felsefesi olması gerektiğine inanıyorum. Anal seksin de kendi içinde bir felsefesi olmalı.

0|1
    0|0
    • Katilmiyorum, bana zevk vermeyen birsey neden sirf siz erkekleri mutlu etmek icin yapilmali? Ha bide igrenclik boyutunu hic eklemiyorum farkindaysan

• jnsspas, boşver ya onu. Sen olgun birisin, bırak çoluk çocukla uğraşma. Biliyorum, o engelleyenler insanın sinirini bozuyor ama en güzeli hiç umursamamak! Herkes, bildiğini yapsın, canını sıkmaya değmez.

• :) evet cok haklisin...

• sonuna kadar hak veriyorum sana

1|0
    0|1
  • Sırf bakire kalmak icin anal yapmak çok sacma ama şimdiki gencler bunu düşünemiyor, en önemlisi Allah haram kılmış bunu, biraz düşünerek haraket etmek lazım.. Devir kötüüüüüüüü...

2|0
    0|0
  • Alkışlıyorum..

1|0
    0|0
  • zaten aşklar hep anal domal.

:D

2|0
    0|0
  • Seninle aynı fikirdeyim. Adamsın.

2|0
    0|0
  • o kadar doğru yazmışsın ki bir şey yazamadım..

2|0
    0|0
  • Evlenmeden yapılan cinsel ilişkide dinin içinde yok şu kuşağa bak ya kızıda erkeğide en öenmli şeymiş gibi sadece yatak düşünüyo siz evlendiğinizde kocanıza ne diyeceksiniz merak ediyorum .yanlış anlama bu arada sana söylemedim bunları.

0|1
    0|1
    • cinsellikten daha onemli seyler hayatlarinin merkezi yapmarinin bir anlami yok

• doğal olan şeyler helaldir sapıtmanın bir anlamı yok

1|0
    1|0
  • ''Şeyin dini imanı yoktur'' derler...

1|0
    2|0
  • madem engellenmek zoruna gitti niye başkasını engelliyorsun verdiği cevap için? diye sorarlar adama

1|0
    1|0
    • engellenmek zoruma gitti diye bisey demedim? Cevap veremdim dedim.. Lutfen baskasiyla konusmani yanlis sekilde yansitma

• Ya yok sister onların derdi şu:

''Zarımı muhafaza ettim ben bakireyim hala anak falan sayılmaz.Kocamın olacağım yaşasın temizim <3 ''

Ailenin veremediği eğitim işte.Bakış açısı kazandırmazsan kızına böyle leyla olur.

1|0
    1|0
    • Kesinlikte bro :))Katiliyorum, bakire zihniyetiyle buyutursen o da boyle olur.

• o kızla olacağı olsa da olmaz.biri engelleyince onun yorumlarını görmüyor musun

0|0
    0|0
  • bindik bir alamete gidiyoz kıyamete!

0|0
    0|0
  • ha sanal ha anal...gerekçeleriyse çok banal...

0|0
    1|0
  • dışı türbe içi tövbeestağfurullah.

0|0
    1|0
  • Cinsel birliktelik yaşamak istiyorsun ama önünde bakirelik diye bir engel var. Kız da ben bakireyim, namusluyum v.b düşünmüyordur herhalde içten içe.

Anal yapıp kendini aşağılanmış hissetmesi ayrı bir konu, o da onun sorunu...

0|1
    0|0
    • Anal seksin kadina zevk verdigine inanmiyorum... Erkek icin yapiyor

• Haklısın... Erkekler de mangalda kül bırakmamış bu arada... (:

• Engelleme çıktı mertlik bozuldu arkadaş (:

• Sex'in dinde yeri yok ki, anal sex'in olsun.Yani müslümanım diyenlerin hepsi çakma müslüman aslında.

1|0
    0|1
    • Lutfen biraz okuyupta yaz, seksin dinde yeri yok diye birsey yok. Cinsel ilikside ciftler arasinda olan hersey serbest sadece anal haric

• Evlenmeden ne çocuğu bea.

• burada "dinde yeri var mıdır yok mudur" diye tartışılmıyor zaten. o apayrı bir mecra...

• Anal ilişki özellikle farklı cinsel seçimlerin önüne geçmek için yasaklanmış olduğuna inananlardanım..Sağlık açısındanda sakıncaları fazla..Ama kız arkadaşım zevk aldığı için ve bakireliği onun için önemli olduğu için yapıyoruz..

0|0
    1|0
    • Bakirelik onemli sey tabi... Anal yapinca bakire kaliyor cunku... Seninle evlenmese bile evlendigi adam onu bakire sanacak. Bu dupeduz aldatmacadir.

• Neden olmasin? Ben bakire degildim evlendigimde bunuda esim biliyordu. Ne kendimi kandiririm nede karsimdakini... Kendime ve karsimdakine boyle bir kucukluk yapamam...Asla anal yapmadim, yapmamda, anal yapip bakire olduklarni soyleyen kendilerini kandiriyorlar...

• herkes senin kadar şanslı olmuyor.Benim için bakirelik hiç önemli olmadı çünkü bakireliğini kaybetmeden kızların neler yapabilidiğini gördüm ve biliyorum..Ama bakireliğini korumak isteyen biri içinde bişey diyemem dediğim gibi herşey kadında bitiyor biz bu konuda sadece figüranız

Kızlar Ne Diyor 6

• kimsenin dini inancını sorgulamak bana düşmez dinde haramdır ama inanmayan biri için yada inancı zayıf biri için bu caydırıcı değildir. anal seks kadını aşağılamaktan başka bir şey değildir. erkeğin zevki uğruna kadının kendini bende acı geçince zevk alırım diye avutmasından başka bir şeyde değildir. insan olarak kendine saygısı olan birinin buna izin vermemesi gerekir.

insan sağlığına bu kadar ihanet etmez bana göre. hem erkek hem kadın için anal seks sağlığı bozar. dışkıdaki bazı mikroplar penisten içeri girer erkeğin cinsel hastalıklara yakalanmasına neden olabilir. Daha da kötüsü bunlar onun prostat dediğimiz (prostat yalnızca erkeklerde bulunan ve idrar torbasının orada idrarı ve spermi yönlendiren bir organdır) önemli bir vücut parçasına yerleşerek ileride çok büyük sorunlar yaratabilir.

Kadın için ise önemli olan makattan çıkan penisin vajinaya temizlenmeden sokulmamasıdır. Çünkü dışkıdaki mikroplar vajende hastalık yaratırlar. Ayrıca hemoroid hastalığı (basur) olanlarda arkadan cinsel ilişki ağrıya neden olabilir ve hemoroidi arttırabilir. anüsün genişlemesi yada dokuların bilinçsiz zorlanması kadının ilerde tuvaletini tutamayacak hale gelmesine sebep olabilir.

tabi bunlar fiziksel zararları psikolojik zararları da var bunların yanında.

1|0
    0|0
    • Ben cogunu bilmiyordum ogrenmis oldum. Gercekten zararlari cok fazla... Kendilerini kandiriyorlar. Ben innamiyorum zevk aldiklarina...

• tebrik ediyorm arkadaşım iyikide açmışsın konuyu bende okudum aşağıda da bu kadar da aşağlık olnmaz ki kızlarda erkeklerde ya müslümanız biz dinimizde apaçık buyrulmuş tamam cinsellik var zevk var ama bu kadar da olmaz abartılmaz bu kadarda özgün olunmaz iğrençleşilmez

2|2
    2|0
    • Cok dogru, muslumaniz diyorlar sozde muslumanlar...

• çok kıza kandıran erkekler var çoktanık oluyorm yok seviyrm evlencem falan filan istediklerini alırlar kandırırlar öylece bırakırlar ortada sonrada bakire kız isterler ev kızı isterler bok bulursun böyle yaparsan hak ettiğini bulursun herkes hakettiği evliliği kızı alır

• Bence sen böyle diyerek kızlarıı sadece bir bekaret şeyiyle aşağılıyorsun. Kızların namusu orada değildir bence. Bu zihniyet ile tecavüz edilenler bile öldürülüyor.

Aşağılanma, hoşlandığı bir erkekle birlikte olmakla meydana gelmez. Aşağılanma senin bakire değilsin, arkadan veriyorsun diyerek yapılır.

3|2
    0|0
    • Ben bakire degilsin arkadan veriyorsun demedim. Bekaretlerini bozmamak icin arkadan yapiyorlar erkekleri mutlu etmek icin ama kendi sagliklarini ve kendilerini soktugu konumun farkinda bile degiller. Yarasi olan gocunuyor iste...

• helallll beh, kesinlikleee katiliyorum. anal yapinca bakire kaldigina inananlar sadece kendini salakliga vuran insanlardir ;)

3|1
    1|1
  • arkadaşım sen bunu güzel yorumlaıssın tebrik ediyorum seni hak veriyorum hiç hoş değil kimin neyine güveniyorl bu kızlar ki bu tarz bi ilşki iseyen adamın karaktersizlği de mi görülmüyor yazık yaa

2|2
    2|1
    • Supersin Meltem, evet bunu isteyen bir erkek benim gozumde biter. Bunu anlamiyorlar.

• biz kime anlatıyoz boşa konuşyoz yaparlar bu saflıkla:))

• İnsanlara vaaz etmek sana mı kalmış? Herkesin kendi aklı var, herkes kendi hayatından bir şekilde memnun ya da değil. Olup biten her şey Allah ve kul arasında. Senin bunu irdelemen yanlış. Çoğu insan zaten yaptığı yanlışların bilincinde olarak yapıyor, ya da yaptığı şeyleri yanlış olarak görmüyor.

Evet ben bakireyim, bugüne dek hiçbir ilişkiye girmedim. Ama anal seks yapacağım erkek arkadaşımla. Ve anal seks yaptığımda "bakireliğin" manen anlam kaybı yaşayacağının da farkındayım.

İnsanlardan öğüt değil fikir almak için açtığım bir soruydu, eleştirilmek isteseydim gider dini bir sitede sorardım bu soruyu.

Burası herkese açık bir alan sen sana düşen görevi yapıp eleştirmeden fikir beyan eder, soruya cevap verirsin.

Kendisini aşağılanmış hissetmesi gereken sen değilsin, aşağılayan taraf olduğun için.

İnsan hayatına saygı duyun, sen ve o bağnaz kıl kuyruk sürüsü.

0|1
    1|1
    • Engelini de kaldırdım, acaba cevabıma ne diyeceksin merak ediyorum.

• Ben ve bagnaz kil kuyruk surusu arkadaslarim diyeceklerimizi dedik, gizli olmasan ben seni engellerdim ama korkaksin, kendini ortaya bile cikaramiyorsun. Sadece aciyorum sana... Baska hicbirsey de demiyorum. Ne halin varsa gor sadece... Sordun dusuncem budur. Benim gozumde ve arkadasn verecegin o erkek arkadasinin gozunde nesin biliyor musun? Erkeklerin yorumlarini oku...Sen kendine saygi duymazken, kendini asagilatirken, kendini f...den farksiz yaparken bizden nasil saygi bekliyorsun?

Yükleniyor...