Kızlarda da bu şekilde olur mu?

Cinsel ilişkide erkekte ereksiyon olduğunda spermler gelir. Merak ettiğim ise şu: Bayanlarda boşalma olduğu zaman onlarda da sperm türü her hangi bir sıvı gelir mi?

Geçmişte uzun süreli 3 kız arkadaşı beraberliğim oldu. Her üçünde de cinsel ilişki esnasında onlar üste çıktıkları zaman hemen boşalırlardı. Sonrada peçeteyle hemen kendilerini temizlerlerdi. Ama ben bir türlü birşey göremedim. Onlara sorduğumda da evet geliyor dediler.

Şu aralar yalnız kowboy takılıyorum ve bu soru hep kafamı kurcalayıp durur. Baylar bayanlar bu işin aslı nedir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Merhabalar arkadaşlar. Ben sitede yeniyim. Dünden beri bu sitede göz gezdiriyorum. Yer yer bana çok eğlenceli geldi. Özellikle diyemeden duramayacam yorumları çok net ve hepsinde de aynı çizgide olan arkadaşlar gördüm. Çok güldüm onlara teşekkür ediyorum :)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• boşalmak gibi değil ıslanır

ama her kızda olmayacak şekilde boşalmaya benzeyen bir şey olur ıslandığında olduğu gibi şeffaf olmayan beyaz bir sıvı ama dediğim gibi her kızda olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadınlarda herhangi bir fışkırtma sistemi olmadığına göre öyle de bir fışkırma olacağını sanmıyorum.

Filmlerde kamera arkasında falan zaten gösteriliyor. Özel sıvılar rahime dolduruluyor ya da işiyorlar. O tarz sahnelerde dikkatinizi çekerse bir duraklıyorlar çünkü; vajinada sevişme esnasında kadın işeyemez. İkisi vajinada farklı kanallardır. Sevişirken o kanal kapanır. Bu otonom istem dışı bir sistemdir.

Benim de partnerim bir keresinde aşırı ıslanmıştı. Cancağzım önceden yaşamadığı için sanırım boşaldım demişti. Aynen mezi gibi renksiz kaygan bir akıntısı olmuştu.

0|0
    0|0
  • bartholin ve skene bezleri senin sorunun cevabı^^ bişiler daha vardı ya

Normalde o bezler vulva ve vajinayı nemli tutmak için sürekli çalışır.

cinsel uyarım olunca dokunma ve birleşmede acı ve tahriş olmasın diye daha çok çalışırlar.

bu sıvılar zararsızdır, biri bir ara sormuştu, bilgin olsun. Sendeki prostat yani renksiz, vezk sıvısı gibidir.

ama bu erkekteki boşalmaya analojik yani denk değildir. Bu durum ancak yeteri kadar uyarılmış ve ruhen hazır olan bir kadının doğru şekilde g-noktası uyarılması ile, paraüretal bezlerden salgılanan sıvının orgazm anında idrar yolunda atılmasıyla olur, erkekten miktar olarak çoktur, fışkırma olabilir de olmayabilir de.

Cowboy kadının daha iyi zevk alabildiği bir poziyondur, bu nedenle salgı belzeri daha çok sıvı üretir, kadın daha çok uyarılmıştır çünkü. Yerçekimi etkisiyle de bu sıvıların aşağı gelmesi ve hissedilmesi doğaldır. İlişkide sonra silmeleri de kadınların o ıslaklık duygusundan rahatsız olmalarından.

0|0
    0|0
  • bir tecrübe:bir keresinde partnerimle sevişirken daha işin başında, ona oral yapıyordum.ve müthiş bir sıvıyla fışkırarak boşaldı.hem de yüzüme.şok oldum.ama müthiş birşeydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...