Bakire kızla ilişkiye girince ne hissettiniz?

bakire bı kızı bozduğunuz anda onla ilişkiye girdiğinizde ne hissetiniz

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle içine girdiğim an gözlerinin ve yüzünün değişmesi ve canının bir anlığına yanması gözlerini kapaması ve acının anlık etkısıyle benı üzerinden ıtmeye çalışması ben içerdeyken onun gözlerinin sulanması benı içten etkıledı sonra yavaş hareketlerle o anın tadını çıkartmaya başlayınca bu kez itmek yerıne çekmeye başladı ve o iniltisi benı öldürdü hayatım onun yüzünde akıp giderken ruhum onun ruhuyla kenetlenmişti böyle bir duyguyu hiç bir şekılde tadamazsın eğildim ve dedimki benı her sanıye öldürdün meleğim...

11|2
    0|2
    • iyi halt ettin arkadaşım yazık o kıza kıza da acıyasım yok garanti bırakmıssındır bundan sonra bu kızlar cidden tam bi öküz kabahati erkekte de aramıyorum her şeye can ata aa giderler ilşki yaşarlar sonra pişman olup inlerler :))

• vay arkadaş karısını nasıl anlatmış bende kendimi geniş zannederdim.

• gizliden anlatmışayrıca soruya cevap vermiş evliler cevap vermesin diye seçenek mi var bilader

Erkekler Ne Diyor 13

• valla öncelikle çok dardı,acayip dar ama resmen vakumun içine sokmuş gibiydim başını.

bikaç santim daha girince zarı hissettim gerçekten duvar gibi bişey ama zorlayınca esnek olduğunu hissedebiliyorsunuz. 3-4 zorlamadan sonra tamamen içine girebildim. birbirimizi sevdiğimiz için çok özel ve hoş bir histi.

ilk olduğunu bilmek bi nevi zafer duygusu hissettiriyor o an,uzun vadede de kıza olan tutku artıyor bence bunu diyebilirim kısacası.

0|0
    0|0
  • tam bozuyodum saat çaldı

3|1
    0|0
  • Pişmanlık üzüntü.

0|0
    1|0
  • Sıfır arabaya binmek gibi birsey ;)

0|3
    2|0
  • içim buruldu duygulandım

0|1
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanılısı bir duygu aslında.. 4 Farklı bakire bayanla birlikte oldum hepside birbirinden güzel ve heyecanlı anlardı..

0|0
    0|0
  • sıkıntılı bi durum...

0|0
    1|0
  • ilişki sırasında herşey güzelde sonra üzüldüm yaa

0|0
    0|0
  • hiç bakire yapmadığım için bilmiyorum daha doğrusu seks hayatım sıfır :(

0|0
    0|0
  • yaşamadım

0|0
    0|0
  • Kötü hissettim zaten zevkde alamadım doğru dürüst

0|0
    1|0
  • Şimdiye kadar hiçbir kıza elimi sürmedim. Evlenince bakarım neler hissedicem. Mutlaka güzeldir.

4|4
    2|0
    • Eğer sen evlenince bakire bir kız görürsen hissedersin mutluluğunu :))) Kan ararsın artık akıyo mu ? :D :D

• Ağzımı açtırma benim Türkiye'de o* kaşar kızlar kadar namusluları da var kafana iyice sok bunu.

• regl döneme gelir seninde haberin olmaz al sana kızlık zarı yırtıldı :D

• hiç bakire yapmadığım için bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk deneyım zor gelıyor kızlara ama o kısıyle sonsuzsan unutulmaz bır anı oluyor dıye bılırım bız hala ılk gecemızı hatırlarız her ne kadar canım yansada sevdıgımle olmak kı onunda kıyamaması göz yaşlarını sılmesı senı sevdıgını soylemesı ahh ah o gune gıttım gene yaa ne guzel bır geceydı aşkım benım...ya sımdıkı devır cok degıstı ama ben ınanıyorum kı erkekler helalım dıyecegı kızın ılk kendının olmasını ıster ve onur verır bunlara ılk erkegıne teslım olan kızda aynı duygudadır ılk vve son olması umudu ıle ılkım ve sonum askımmm benım bebegımın babası

5|12
    1|0
  • ne öyle durmadan sürt dur. ben olsam bakireyle yatmam bile. yok yırtıldı yok sonrasında herkesin kagasını şişirme: bozudlu mu hamile miyim bilmem ne

4|2
    2|1
    • Aynen yapacak yürek yoksa hiç bulaşmasın. Bulaşmayacaksa tahrik etmesin. Usul usul mesajını versin kendisiyle evlenecek erkeğini beklesin.

• yok sıkıntılı bulaşmamak daha iyi, kızın aklı bu konuda olduğunda buda ayrıca sevimsiz zaten

• sorun kızlarda. kız kişsi erkeğin amacınn sadece seks olduğunu bildiği halde anlamazdan gelip sevgi kuşu kesiliyor

Yükleniyor...