Butch kıza aşık olmak, ona karşı hissettiklerimi nasıl anlatabilirim?

butch bir kıza aşığım ama genel olarak çekingen biriyim ne kendimi belli edebiliyorum ne de hislerimin gerçekliğinden emin olabliyorum sonuç olarak onun için hayatımdan bir çok şey çalındı ve kimseye söyleyemediğim için de tek başıma kaldıramıyorum tüm bunları.ne düşüneceğimi yapacağımı şaşırmış durumdayım .bu konulara hakim birilerinden yardım istiyorum.yalnız konuya hakim birileri yardımcı olmalı; hakimden kastım internetten direk ' butch' kelimesini aratmıcak biri, anlamını yakın çevresinden tanıyan kişiler tavsiye de bulunursa sevinrim.ön yargıları yıkmak zordur.konuya aşina kişiler yardım ederse sevinirim.çünkü sorunum kimin kime aşık olabileceği ya da doğru mu topluma uygun mu değil, benim böyle bir gerçeğim var konuşmalı mıyım tercihlerimi nasıl belli ederim ona karşı hissettikleirmin ne kadar özel olduğunu nasıl anlatabilirim, cesaretsizim..(

1|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat senin hayatın kimi ilgilendirir ki? Utamana veya sıkılmana gerek yok ve bunu gizliden yazmayarak samimi olduğünu gösterdin tebriklerimi sunuyorum.Bence konuş onunla çekinmeden ve mutlu olun canım.

4|1
    2|2
    • teşekkür ederim yorumun için, ilk defa bir yerde açıklıyorum ve kendime de ilk defa söylemiş oldum.bunları yazanın kendim olduğuna dahi inanamıyorum, bi nebze olsun cesaretlenmiş olabilirim yorumunla sağol.

• neyse ben arkadaşlarımı çağırıyorum artılarız biz.iyi geceler size kötü bir espiriyle veda ederim.

Erkekler Ne Diyor 12

• yaş kac o yaşlarda normal. yalnızsın cunku. sacma duygulardan dolayı oluyor bu

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım ama bu 1 senedir böyle.hani 1 sene de hiç mi vazgeçmez insan. bu kadar emin konuşmanın sebebi nedir genellemek yanlış olmaz mı.

• bazen yaşa bakıyor bu tip olaylar bazen de kendini tam olarak anlamamışa bakıyor. Hala kendini anlayamayıp bilemiyorsun ne oldugunu. hislerin yanlış yönde

• elimde şöyle bir gerçek var yalnız; yanımdan geçerken kalbimin atışlarını duyucağından korkuyorum.yoksa bende kolay varken zoru seçmek istemem.

• Git bir tedavi ol adam akıllı bir erkekle birlikte ol, evlen çoluk çocuğun olsun illa çatlak bir ses çıkacaj yani

0|0
    2|1
    • bunu bir rahatsızlık olarak görüyosan bence sen git bir tedavi ol

• Herkes sevdiğine kavuşmuyor değil mi ? heleki senin ki doğaya aykırı bir durum.Cinsel seçimler için kimse yargılanamaz elbet ama hep derim ki , neden bastırmazlar ki ? neden herşeyi yaşamak isterler ki ? Benim önerim tamamen bu durumdan çıkman yönünde , umarım yanlış anlaşılmamışımdır...

0|0
    0|0
    • Niye bu durumdan çıksın ? hastalık mı ?

• elbette herkes sevdiğine kavuşamıyor, ben şu sıra duygularımı bastıramadığım zamanlardayım, belki yaşımdan ötürü belki de o kişiyi elde edemem buna sebebiyet veriyor.herkes hayal kurar, hep ulaşamadığındadır gözü, dile getirmese de aklından geiçirir kim engel olabilir buna.herşeyi yaşamak isteriz de mümkün olmaz hayallerde kalır benim yaptığım bir adım ileri taşıyabilmek.yanlış anlaşılmadın teşekkür ederim yorumun için:)

• butch & femme ilişkisimi? Ooops!

0|0
    0|0
    • söyleyebilirsem öye olucak.

• o zamann denicem bugün öğrenmeye çalışıcam, anlayışın için de çok teşekkür ederim:)

• rica ederim ne demek herkese karşı her zaman böyleyimdir :)

• Lezbiyen duyguların olduğunu kendinden bile gizliyor gibisin. Kendini en azından kendine açmalısın. En azından kendi içinde bunu kendine itiraf edebilmelisin.

0|0
    0|0
  • daha neler görecez neler? başımıza daş yağacak! bu kadar erkek abaza abaza dururken sen git ne olduğunu bilmediğin şeylerin peşinde koştur.

0|0
    0|0
  • Türkçe konuşun ya Türkiye'de yaşıyoruz..

1|1
    0|1
    • butch a takıldın sanırım.bu kelime Jeff Buckley ya da ne biliyim Britney gibi özel bir isim yani türkçe deki karşılığı tam olarak yok, erkesi bilmem ne değil yani, tam olarak karşıladığı bir isim yok türkçe de mesela '' pirsink'' diye okuruz ama yazılışı ''piercing'' tir tüekçe de karşılığı yok yani onun yerine hızma ya da vücuda takılan takı demek tam anlamını vermez.yoksa ben mülkiyeliyim dikkat ederim böyle detaylara.

• Netten anlamına bakınca erkeksi gibi bişey gördüm de hani öyle de yazabilirdin diye düşündüm.Sen öyle diyosan sorun yoktur..

• bu da senin tercihin yargılamak bana düşmüyor. ama karşındakinin senin gibi düşünüp düşünmediği önemli.ağzını ara eğer senin gibiyse açarsın mevzuyu yoksa hiç bulaşma.

0|0
    0|0
  • lezbiyen misin? yoksa yanlışlıkla mı yazdın

0|0
    0|0
  • yahu git teklif et evladım yavrucum.. kime ne? olursa olur..nikahınızıda kadıköyde yaparız olmamı :D

0|0
    0|0
  • butch kızlar güzeldir aferin sana

1|0
    0|0
  • Butch ne demek :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 18 yasindasin.bu yasta bu bi tercih meselesi olamaz. mutlaka seni bi sekilde olumsuz veya olumlu etkileyen relatif düsünmeni engelleyen nedenlerin vardir. bunu anca ciddi ciddi bi piskologla konusmalisin.sonucta bunun ya genetik yada piskolojik nedenleri vardir. ön yargili davraniyor gibi durmak istemiyorum ama escinselligin nedenler dedigim gibi ya genetik yada piskolojik oluyor. aslinda genetik olsa bile escinsel olmak zorunda degilsin. insanin piskolojisi yasadigi seylerden yola cikmasidir olay. 18 yasinda duygularin hormonlarin saga sola yukari asagi vurdugu zamanda böyle bi kesin karara varmak yanlis olur. mutlaka profesyonel yardim demeyelimde fikir almalisin. sonra butch kiz meselesine gelince. tanidigim bi cok kiz var öyle. kesin escinseldir diye düsündügüm kizlar hicte öyle degillermis meger:) yani bunu bilemezsin. ayrica önce ne istediginden emin olmalisin. sorunda burda iste hislerinden emin olamazsin hicbizaman. bugün asik oldugunu sanarsin yarin durum degisir, off ya cocukluk isiymis gibi düsücelerin bile olabilir kisa bi sürede. bu yüzden diyorumya mutlaka profesyonel birisiyle azda olsa konusmalisin. daha objektif bakar ve durumuna göre sana önerilerde bulunur ve hatta hic tahmin edemeyecegin ve aklina 40 yil düsünsen gelmeyecek fikirler verebilir. ruh sagligi cok önemli. en degerli zamanlarini karamsar bi sekilde cesaretsizim gibi yanlis düsüncelerle gecirme

0|0
    0|0
    • eşcinsel mi değil mi bilmiyorum hatta ben de öyle miyim bilmiyorum sadece hislerime dayanarak bu soruyu sormuş bulundum.olmamayı tercih ederdim.O nunla arkadaş grubumuz aracılığıyla bir kaç sefer aynı masaya oturmuşluğum ve konuşmalarını bizzat duymuşluğum var.ve sevgilisini de görmüştüm.sonra facebook var orda da düşüncemi doğrulayan şeyler gördüm.aslında onun öyle olup olmadığı hakkında şüphem yok.gelecekte belki dediğin gibi pişman olabilirim, gülüp geçebilirim ama şimdi bu duygular içindeyim

• israr et ve git. cok önemli bu konu. senin gelecegin duygularin söz konusu. hayal kirikligina ugramak istemezsindir. ama sana sunu söyleyeyim. bi cok kiz bu dönemden gecer. yani kendi cinsine karsi biseyler hisseder. itiraf ediyorum bendede oldu öyle:) ama yasak yanlis farkli olma düsüncesiydi. sonra okula bi yakisikli cocuk geldi hemen ona asik oldum:) dedigim gibi ama kendi kendini sorgulaman güzel ama yanliz zorlanabilirsin.annene önemini anlat ve git kesinlikle.hersey yoluna girer inanirsan

• anneme konuyu ne yazık ki açamıyroum önceden de dediğim gibi ilk defa burda dile getirdim. yazık kadıncağza ''anlatamadığım şeyler var, kimliğimi bulamadım'' gibi şeyler söylüyorum ya da başka şeyleri sebep olarak gösteriyorum psikoloğa gidebilmek adına.t aileme bile anlatamadığım şeyleri tanımadğım kişilerin iyi niyetle karşılayıp tavsiye vermesini uzun zamandır istiyordum:)teşekkür de ederim yorumların için:)

• link böyle bişeymiydi :D

0|0
    0|0
  • butch ne ya?

1|1
    0|0
  • kızın karakterinderinden eminsen konuş

bu yaşta insanlar farklı olan hakkında konuşmayı çok severler, kırılırsın sonra

0|0
    0|0
    • tanımıyorum karakteri hakkında bir fikrim yok açıkçası.ve açıklayınca kimseye söylemeyeceğinin garantisi yok ve bende de sonuçlarını üstlenebilecek güç yok.

• bu konularda blgiliyim faceten ekle istersen ya da mesaj at face linkini ben ekleyim

0|0
    0|0
  • Onunla konuş. Oda bir insan ve onunda duyguları var öyle değil mi? Seni anlayacaktır. Sadece kız s.ken bir sürtüğün teki olsa bile bir çözüm bulacaktır. Bunu sana bir butch olarak söylüyorum. Ondan ve onun hareketlerinden deli gibi hoşlandığını ve onunla yatmak istediğini söyle. Bir butch bunu asla karşılıksız bırakmaz. Asla.

0|0
    1|0
Yükleniyor...