Kapat

Bakirelik şokunu yaşarsanız ne yaparsınız?

evet bakire olmayan bayanlar evlendiğinizde kocanız bakire olmadığınızı ilk gece anlarsa ne yaparsınız. ve beyler eşinizin bakire olmadığını ilk gece anlarsanız tepkiniz ne olur ?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• banyoya giriyorum çıkınca seni evde görmeyecem derim

1|4
    2|1
    • wuuww işte bu artı 1 :)

• bi kadında başkasıyla yatmamış erkek ister herkes hakettiğini bulur bu dünyada temiz temize kirli kirliye

• e tabi kısasa kısas

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Adam evlenmiş gerdeğe girmişler kadından bir türlü kan gelmiyor ,adamda durmadan kontrol ediyor ,sonunda kadın adam demiş ki ne bakıyorsun durmadan ,adam da kan gelip gelmediğine bakıyorum ama bir türlü kan gelmiyor demiş.

Kadında vajina istiyorsan burada dik dikebildiğin kadar :) kan istiyorsa babanın öküzü ahırda kes onu demiş :)

3|2
    0|4
  • sen bana sordun mu '' hayır''. ben sana sordum mu '' hayır'' o zaman sus ve yat aşağı. :))

2|3
    0|1
  • Bakireyim kafam rahat :D

1|2
    0|0
  • ohhaa çok kötü yazık o erkeğe ya acırım valla

2|2
    1|1
  • Birkere bakire olmayan biri evlendiginde bunu gerdege saklamaz. Ayrica bakire olmayan biri icin cinsel iliski evlenmeden oncede devam edecegi icin o kisiyle, bi sorun teskil etmez.

1|2
    0|1
    • Yea u tell'em :D

• artiste bak

• dema : turk filmleri zaten rezalet

Justice : they can kiss his ass :)) bu kadar yani

• ben ona bakir misin diye sormamışsam o da sormamışsa bir şey diyemez:)

3|1
    0|0
  • Allah korusun, cok kotu bi durumdur illaki. Daha onceden soylenmesi lazim bence.

1|0
    0|1
  • bakire erkek bulamayacagım için kabullenmenın carelerını arayacagım

1|0
    0|0
    • hep bunun arkasına sıgınıyosunuz bakir erkek yoktur diyosunuz ama genelleme yapıyosunuz ama bakir erkeklerde var benim gibi. burdaki yorumları okudugumda %30 ben bakireyim diyen kıza rastladım o zaman bütün kızlar bakire değildir diye bi genelleme yapamayız.

• vardır ben bakire bakir demem benım olmayınca onlarda nerede yurtuk kız var onları tercıh edıyorlar anacım ... e kızlar haklı onunla bununla cıkarak erkeklere nasıl yaklasması gerektıgını bılıorlar bızım gıbı düz mantık ıle degıl :)

• eger benimle iki bacagimin arasindaki zar yuzunden evleniyor, bana bu degeri veriyorsa zaten ondan once ben terk ederim. kimsenin bekaretine lafim yok ama hic kimse bakire degil. hic degilse dusuncesinde degil. ben bakireyim ama su ana kadar hic cinsel bir hayal kurmadim diyen 18 yasinda bir kiz gelsin. yemin ederim ayaginin altini operim. bu tabi ki kisisel bir tercih ama beni seven erkek beni oldugum gibi kabul eder. etmezse de kapi acik. ceker gider. ayrica zaten soylerim bunu. hem gerdege de kalmaz ki ^^,

3|2
    0|6
    • katılıyorum benı boyle kabul edıyorsa ONU SEVERIM :P :D

• nedense hep boyle edebiyet parcalıyorsunuz tabiki senin kızlıgın için ve seni ilki oldugu için onemlı kılıyor ama sende bakıre degılse oyle yapar az bıle yapar bence

• sırf "kızlığı" için birisiyle evleniyorsa kendini münzevi hayata adamış birisiyle evlensin; garantisi olur böylece.

• Bakire değilim evleneceğim insana da bunu daha önceden söylemiş olurum beni olduğum gibi kabul edip sevecek ve sevdiğim adamla evleneceğim için sorun olmaz. Yalan söyleyip kimseyi kandırmaya çalışmanın anlamı yok.

4|3
    0|1
    • oh ne güzel başkasına ver bakireliğini sonra da beni seven kabul etsin ne ala

• off fena koymuş :) güzeldi "zar beyinli" :)

• Arkadaş profil resmiyle de kendini tanıtmasıyla da çelişiyor :))) Ben sadece bunu düşünecek kadar vasıfsız biri değilim

• bu durum, toplum ahlakına göre değişir.benm toplumumda çok çirkin bi davranış olarak görülür ve bakire durmaya bakılır evlenmeden önce.ben o duruma getrmem.anlamamasını sağlarım bakire olmadığımı ha eyer ki anladı ben seni seviyorum derim olay kapanır çok büyütmem

0|0
    0|1
    • sen seviyorsun diiye bakalım adam kabullenecek mi bu durumu?

• hadi be sen git başkasına ver sonra beni kabullenmeyenle evlenmem pehh

• evet aslında sende haklısın bizim toplumumuzda da öyledir bu yüzden sana muhalefet olmuyorum .s

Erkekler Ne Diyor 12

• hiç bir erkek bunu anlayamaz kadın söylemediği surece , esnek der geçiştirir dr. Dışında kimse anlayamaz.benim başıma gelse yani ilk gece kan gelmezse asla sormam neden kan gelmedi diye soramam çünkü bu demek oluyoki sen daha önce kiminle yaptın demeninin dolaylı yoldan sorulması eğer gerçekten masum ise karşındaki insan yani karın ömür billah unutamaz o geceyi kabus olur herşey.

3|1
    0|0
    • aynen çok ince bir düşünce tebrkler,masumsa mutlulğu bşlamadan biter,

• bakire olan ve olmayan sevgililerim oldu bugüne kadar. şu anda bekarım ama günün birinde evlenmek istersem, sevgilimin daha önce cinsel deneyimi olup olmaması hiç önemli değil. cinsel açıdan mutlu bir hayat yaşamayı, duygusal mutluluğun ayrılmaz bir parçısı olarak görürüm. sonuçta benimle tanışana kadar manastırda bekleyecek değil. ben de beklemedim, beklemiyorum. o halde bu son derece durumdan maraza çıkartmak için bir sebep yok ortada.

1|0
    0|0
  • bana söylememişse once iyi bir tokat yer ertesi günde yol alır

0|1
    0|1
  • Bakire olmayan kız önceden demeli bakire değilim diye,aksi taktirde adam diyemezki bakiremisin diye bakire bir kız bu soruyu hakaret kabul eder ayrılır erkekde bunun farkında,yani bakire olmayıp bunu söylemeden evlenirse sonucunada katlanır.

0|1
    0|1
  • Aılesıne rezıl etmem onu amabıraz zaman sonrada bosarım. Evlılık cıddı bır muessese durust olması gerekırdı ama maalesef bosanırım.

1|1
    0|1
  • kan önemli değil belki anal yapmıştır yine kandırır seni. hatasız kul olmaz sevdimi o.. olsa bile evlenirim.

0|1
    0|0
  • Bunu gerdek gecesi fark etmeme bırakacak kadar salak biriyle evlenme olasılığım milyonda bir desem...Hem beni tanıyan bir bayan böyle bir riske girmeyi göze alamaz..

0|0
    0|1
  • ilk gece anlamış olmazdım muhtmelen, ilk 15 günde bakılması lazım bu detaylara, Eğer bu şekilde bir durum olsaydı yalan ve iki yüzlülüye girer bitirirdim.

0|0
    0|0
  • Ilk doverım sonra babasını ararım derım Al bozuk kızını tamır ettır baska enayılere ver felan.Baya bı soverım.Olabılemez bole bır sey.. Buyuk konusmayım yınede :D

0|1
    2|1
    • "bozuk kızını tamir ettir"... makine mi bu be adam? insandan bahsediyorsunuz, bir maldan/eşyadan değil.

• kişi kendisi bakir(e) olabilir ve bakir(e) biriyle evlenmek isteyebilir. buna saygı duyarım. ama bunu ifade ederken kadını eşya durumuna düşürecek sözcükler kullanmak, kadını ikinci sınıf gören bir zihniyeti açığa vurur. bu konuda daha duyarlı olmanı rica ve tavsiye ederim.

• 1. benım zıhnıyetım senı ılgılendırmez kardesım.2. ıse ben ataturkcu dusunce sıstemıyle buyumus ve yetısmıs bırıyım.Bunu unutma.Ama ıs namus serefe gelırse.O sozcugu aynen kullanırım.babası bıle bıle kızını sana kakalıyosa ve sende durumu kabullenıyorsan senın acızlıgını gosterır kusura bakma .

• diktirirdim ilk gece öncesi ,ama erkeğim

0|0
    0|0
  • Şu anda söyleyeceğim sözler benim bacak aramdaki içinmi evleniyo diyen bayanlara...Eyyy gibi hanımlar bir erkeğin bakir olma ihtimali %1-2 gibi birşeydir. ama bir bayanın bakire olma ihtimali daha yüksektir. erkekler için genelev ler dahi vardır ancak bayanlar için yasal olan bir yer gördünüzmü kendi ihtiyacını giderebileceği ? ki genelevlerin kapısında polis dahi bekler.Fazla yormayın kafanızı bu konuya.. her tencereye göre bir kapak vardır :)

0|1
    0|1
    • mesele yasal olup olmaması mı yani? ona bakarsan, tek gecelik ilişki her iki cins için de yasal.

• Bana daha önce söylemediği için kızarım ama sorun etmem o kadar da

1|1
    0|1
Yükleniyor...