Ruhum o* ben napim?

ayrıldığım sevgilim şu an ayrılmak üzere olduğum sevgilim ve benden hoşlanan çıkmayı planladığım sevgilimle bir hafta içerisinde aynı yatakta yattım ve seviştim. ama bakireyim ben yani kapı açılmamış. eeee siz erkekler de bacak arasının sağlamlığına bakarak kız aldığınıza göre kendinize ben sağlam sayılıyorum demi?

siz namus bekaret diye ortada çığırtkanlık yaptığınız sürece bir kadının gözlerine kalbine inanmadığınız güvenmediğiniz sürece ben bu şekilde bekaretimi koruyup her haltı yiyorum diye suçlu benim demi?

Güncellemeler:
ve son olarak kimseye saygımı bozmamaya çalıştım bana karşı yağılan hakaretlere rağmen ama bozduysam affola kalp kırmak olmadı amacım hiç bir zaman. çok gereksiz bir merakın sonucudur bu soru ben yazdım sizde yazdınız yazanlara da teşekkürler. toplumumun insanlarının düşünceleri önemlidir. toplum yargılar toplum aşağılar toplum empoze eder toplum sen çok yaşa.
bu artık son yorumum insanlar anlamamakta ısrar ediyorlar. benim burda yapmaya çalıştığım şeyin amacı herkes kendi hayatını yaşarken kendi tercihlerini yaparken kimsenin hayatı kimseyi bağlamazken insanların nasılda kendi düşüncelerine aykırı davrananlara hakaretle küfürle tepki verdiklerini nasıl önyargılı olabileceklerini nasıl varsayımlarda bulunabileceklerini görmekti. nasıl kendi doğrularıyla karmaşa içerisinde yargıladıklarını görmekti. hiç bir şeyin arkasına sığınmıyorum ben.

0|0
20|45

En İyi Erkek Görüşü

• Ne bekaret savunucusuyum, ne de evlenmeden önce cinsellik yaşanır mı, diyerek insanoğlunun kendi içgüdülerine karşı girişmiş olduğu boş savaşın destekçilerindenim.Yaptığın şeyi kendini haklı çıkarma düşüncesine sığınarak anlatman hiç hoş olmamış. İçimizden gelen güdülerle etrafımızda canımızın istediği herkesle bu kadar özel olan bir şeyi paylaştığımızda bizim ne özelliğimiz kalır ki. Yanlış olan cinselliği yaşaman değil. Etrafındaki kendin dahil herkesi kandırarak genel geçer bir kuralın arkasına sığınıp ( Türk erkeğinin namus-zar-bekaret üçlemesine bakış açısı) hareket etmen. Canının istediğini yapmak da özgürsün. Ve halihazırda yapıyorsun da. Sorun nedir öyle ise?

7|4
    0|1
    • bu artık son yorumum insanlar anlamamakta ısrar ediyorlar. benim burda yapmaya çalıştığım şeyin amacı herkes kendi hayatını yaşarken kendi tercihlerini yaparken kimsenin hayatı kimseyi bağlamazken insanların nasılda kendi düşüncelerine aykırı davrananlara hakaretle küfürle tepki verdiklerini nasıl önyargılı olabileceklerini nasıl varsayımlarda bulunabileceklerini görmekti. nasıl kendi doğrularıyla karmaşa içerisinde yargıladıklarını görmekti. hiç bir şeyin arkasına sığınmıyorum ben.

• beni zaten seven bir insan var hayatımda anlattığım ben değilim dediğim gibi. bu ilişkimden önce hayatımda iki insan oldu onlarla da ne yaşadıysam şu an hayatımdaki insan biliyor ve bu tarz konulara takılmayacak kadar olgunuz ve seviyoruz birbirimizi gerisi sadece teferruat.

dediğim gibi tek amacım insanların önyargılarını, yargılayışlarını nasıl saldırgan olduklarını ne kadar acımasız olduklarını görebilmekti ve gördüm. ama kimse büyük konuşmasın bu kadar.

• son olarak izninle en iyi cevap seçiyorum tüm açıklamayı senin cevabının altında yaptım millet olarak okumaya olan üşengeçliğimiz sağolsun hala sallamaya devam ediyorlar ve ben yoruldum aynı açıklamayı yapmaktan.

Erkekler Ne Diyor 44

• Kukun mu var derdin var arkadaş. Erkeklere "bakir kilidi" takılsa da kimin bakire kız istemeye hakkı olduğunu görebilsek dedirtecek kadar erkek egemen toplumun baskı aracı maalesef... Aslında "zar isteyen erkekle evlenmem sadece tavla oynarım" dese tüm kızlar bir çırpıda çözülesi bir sorun.

Önceki erkeklerle kıyaslanmaktan korkan, bakire gelin arayanlar için sendeki zar düşeş attığında yek gelmesi gibi.

11|2
    0|1
    • wuhuuuuu güzel yorum :))

• Senin yapıp yapmamandan bağımsız olarak (ki o sadece seni ilgilendirir) ve seni tenzih ederek söylüyorum: Kadının önünde muslukçu arayan zihniyetin çokça kanalizasyoncuya denk geldiğini tahmin ediyorum. Müstahak mı? Bakirse değil ama değilse müstehak.

• Sonuna kadar haklısın.

Bu bekaret meselesi kadınları yeteri kadar aşağılıyor zaten. Üstelik kadınların da çoğu kendi hemcinslerini (yani kendilerini) aşağılayarak acınası hale düşüyorlar.

Erkeklere sorsan kadına değer veriyoruz derler ama bir et parçası yüzünden kadınları nasıl bir psikolojik travmaya ittiklerini de bilmezler.

Yahu bakire bir kız bile gerdek gecesi acaba kan gelmezse nasıl bir tepkiyle karşılaşırım diye düşünebilecek bir noktaya gelmişse, yazıklar olsun buna sebebiyet verenlere.

İnsanlar ne zaman yargılarından kurtulursa o zaman asıl erdemin ne olduğunu anlayacaklardır diye düşünüyorum. Farklı fikirlere, yaşam tarzlarına, hayat görüşlerine saygı gösterilmesi gerektiğini bilmeyenler, yargılamaya, atıp tutmaya, küfretmeye devam edecektir.

Empati yapamayacak kadar aciz olan bu tarz insanlar, hayatlarını bu dar görüşler üzerinden devam ettireceklerdir sığ dünyalarında...

8|1
    1|2
  • Sesini cesurca yukseltebilen yaptiklarindan pisman olmayan ve Ahkam kesenlerede kapak olan bir serzenis

medeni cesaretinden dolayi tebrik ederim

hayat senin hayatin kimse karisamaz istedigin ile istedigin seyi yapabilirsin Ahkam kesenlere de yeterli cevabi vermis oldun :)))

4|1
    1|2
    • ne demek istediğimi anlayan tek kişi olduğun için çok teşekkür ederim gerçekten.

• tek +1 ben verdim yanlı olmasın :))

• inan senin yazmandan hoslanmadiklari gibi benim yorumlarimdan da hoslanmadilar

o yuzden eksiliyorlar beni :)

• herşey bacak arasında bitmiyorki namus önce insanın içinde olmalı...bakirelik hiç önemli değildir demiyorum ama eğer sevdiğim bayanda böyle bir durum söz konusu ise onu karşıma olur duzgunce konusur ve dinlerim...zaten beni gerçekten sevdip sevmediğini biliyorumdur...Seviyorsada sonuna kadar devam ederim...Bakire olmaması veya daha önce birşeyler yaşamış olması beni aldatacağı anlamına gelmez eğer gerçekten seviyorsa...önemli olan birlikte neler yasadığımız ve ne kadar güzel ve iç gıdıklayıcı olduğudur...

1|0
    0|1
  • bu nasıl bir karakterdir :) sana ne milletin bekareti nasıl gördüğünden. sen kendine baksana. bekaret sadece zar olayı değildir ki. anlamak mı istemiyor bu bayanlar yoksa menfaatlerine uygun mu yontuyorlar bu bekaret olayını anlamadım. senin evlenmeden öpüşmen bile bekarete girer. cinsellik adına en ufağından (dokunmaktan), en büyüğüne (cinsel birleşmeye) kadar hepsi bekarete girer. sen bakire olabilirsin zar konusunda ama temiz biri değilsin, ellerin bakire değil, dudakların bakire değil, bedenin bakire değil, sadece cinsel organının içi bakire, senin gibi biri dışına da mutlaka bişeyler yaptırmıştır herhalde.

0|0
    0|1
  • sorum mahiyetinde güzel bi ironi oluşturmuşsun aferim =)

2|1
    0|1
  • Sosyolojik testler yapmak için uygun bir platform değil burası.

''Gizliden sorarak size ne kadar iğrenç olduğunuzu gösterdim ey erkekleeer!' demek istiyorsan da gördüğün üzere kimse takmamış seni.O haklsıın diyenler seninle yatağa girmek isteyenlerdir emin ol.Çünkü bu yazdıkların gerçek olsaydı sonuna kadar haksızdın.Sevişmek ruhsuz olmaz.Can yakılmaz.İçi boş sex'ten öteye gidemez bunun dışındakiler.Aldatmak her zaman ne ruhu ne bedeni ''Evrendeki varlığını'' çıkmaz bir lekeyle damgalar.Bunun kadını erkeği yoktur.

Ayrıca herkesle yatıp kalkan erkek bakire kız istememeli.''Benden ne farkı var karşımdakinin o da arzuluyor insanları?'' der geçerim.Ve hayır seninle bırak yatağı 5 kişi bier danaya bile gitmek istemiyorum.

Dipnot: Sataşmayın şu kıza ya, Syrena sçs <3

2|1
    2|1
    • bence tam da o testlerin yapılabileceği bir yer burası kimsenin beni takıp takmaması umrumda değil açıkçası kimin ne düşünerek yorum yaptığıda umrumda değil. kimin benle nereye ne şekilde girmek istediği de umrum değil. bir düzmeceyle herkes döküldü hepsi bu. hakaretlerini herkes kendine saklamayı bilsin önce.

• ama hala ne demek istediğimi anlayan biri çıkmadı soruda yazdığımı yaşadığımı düşünerek sallamaya devam ediyorlar sabırla bekliyorum

• Aaahah tam üstümdeki gizlinin cevabına koptum yalnız :D

• o kesinlikle senin bileceğin şeydir. ama sen yine de kapını sağlam tut .çok işe yarıyor çünkü.siz erkekleri kızın kalbinden girer bacak arası çıkar zannediyorsunuz ama onlar bacak arası girip kalbi ararlar.anatomi bilgileri bu kadar.

1|0
    0|1
  • kızlar bekire olabilir ben bekaretliyim taklidi yapabilir ispatlayaiblir(sendeki gibi)ama namuslu taklidi yapamaz onu biliyorum sadece salak erkeklere yedirebilirsin.

2|0
    1|1
    • kimseye birşey yedirmeye çalışmıyorum ki ben :))sakladığım bir şey de yok ispatlamak gibi bir amacımda yok

• savunduğum düşüncenin cevaplarını veriyorum aslında toplumun gözünde bir karakter yarattım o karaktere gelecek saldırıları az çok biliyordum kendi karakterimi savunuyorum aslında savunma denmez yorumlara bakarsan sadece aşağılama ve hakaretlere tahammülüm yok onlara cevap veriyorum

• genelde bu şekilde yaşam tarzı olanlara klasikleşmiş argo deyimlerden başka ifade edilebilecek kelimelerin olmaması da olabilir.herkes yanlış yazabilir ama herkes yanlış düşünmüyodr bunu anlayabilmişsindir en azından

• Bana göre cinsel deneyimin var; zar-beyinlere göre bakiresin, Doğrusuna yanlışına karışmam.

3|0
    0|1
  • Doğru olanı yapıyorsun arkadaşım... Kendini suçlu hissetmeni gerektiren bir durum yok ortada ki sen de öyle hissetmiyorsun...

Cinsel mutluluğunun önemini bilerek, bunu yaşayarak ve mutlu olarak yaptığın herşey doğrudur...

Her kadınla beraber olup, bakire kızlarla evlenmek isteyen bizlere de kapak olsun bu...

Son olarak senin gibi cinsel özgürlüğünü isteyen bir kadınla evlenmek en büyük hayalim... Yolun açık olsun :))

0|0
    0|0
  • bencede ruhun o...

1|1
    1|2
  • ya bakirelik sadece vajina ile olmaz ki. Herşeyinle olur. Senin ruhun kirli bekaret kemeride vursalar yapacağını yine yapacaksın.

1|0
    0|2
  • Sen kendine bu şekilde bakire mi diyorsun ? ruhunda o . bedeninde kusura bakma ayrıca bekaret saflığı temizliği simgeler tabi siz kirletiyorsunuz ama ..birde bir erkek başkasının altına yatan kızı istemez kadın erkek ayrıdır eşit değildir bunuda unutmayalım

1|0
    5|3
    • bekaret gitmedikten sonra başkasının altına yattığını nasıl anlıycaksın ki

• bende bakirim ama böyle kızlardan korkuyorum zarı yerinde duran fakat yapmadığı kalmamış olanlardan

• eksi -----

• Acı koymuşsun Anlayana :D

1|0
    0|2
    • bu işler anlayana koyar anlamayanlarda aklınca iki hakaretle koyduğunu sanır bknz: yorumların geneli :))

• siz biri sizi namuslu görsün diye fiziki birseyi düzgün tutup sonra herşeyi yapıyorsanız kimlse suçlu değil o sandece sizi bağlar sizi seven her halinizle kabul etmeli eğer öyle değil bacak aranıza bakarak güveniyorsa onadada sorun var demektir herekes bir birine ne olduğunu açıkca söylerse kimse kimseni bacak arasını veya başka yerini sorgulamaz

0|0
    0|1
  • bedenin bakire süper ama ruhun o* olmuş :) bunun suçu falan olmaz...

1|1
    0|2
  • neyi ispatlamaya çalışıyosun ki yani neyin peşindesin ne yapıyosan kendine yapıyosun emin ol her erkeği de bir tutma lütfen ;)

1|0
    1|1
    • hiç birşeyi ispatlama derdinde değilim. bazı erkeklerin yaptığı namus çığırtkanlığına olan tepkim sadece. :)

• kendimi harcamıyorum ki ben :) bu şekilde en doğru erkeği buldum hayatımdaki ikinci ailem olan erkeği.

• peki arkadasım

• sana suclu diyenin*:) ya kabul ediyorum sütten cıkmış ak kaşık değilsin ama düzenin getirdiği koşullar bunu gerektiriyo senin acından ama şimdi sen git 23-24 yıl bakir biriyle evlen bu adaletmi sence ? al sende bu sorunun cevabını ver.

0|0
    0|1
  • hayır senin hiç suçun yok hatta helal olsun sana

1|0
    1|0
  • suçlu değilsin arkadaşım..biz erkekler her haltı yiyorsak evlenene kadar sizin de bu en doğal hakkınız..ben şahsen aşk!a bekaretten daha çok önem veriyorum..için rahat olsun..ruhun da sen de temizsin

1|0
    1|1
    • eyvallah anlayan ikinci kişisin tebrikler

• özele yazmak istedim ama gizliden yazmışsınız

• suçlu sosyal baskıya maruz bırakan toplumun kadını sadece cinsel bir obje olarak görmesi sonucunda toplum dışında kalmamak düşüncesiyle üç erkek ile topluluk oluşturmaya zorluyan

kapitalist sınıfın burjuvasıdir

• tamam gaza gelip hee bekaret zarda değilmiş bundan sonra böyle yapmıycam lan ben diycez burda anladık yürü git şimdi. kezbanlardan birinin kıskançlığı tutmuş her zamanki gibi

1|1
    3|1
    • son açıklamada yazmış işte benim dediğimi. evlenince bekaret öyle de böyle de önemli çoğumuz için ! madem o kadar istemiyosun erkeklerin seni bakire olmadığın için reddetmesini yapmıycaktın sende ! sevgili olduğun sürece zarmış namusmuş hiç önemli değil bana göre. sevgilim isterse orspu olsun, çıktığımız andan itibaren orspuluğu sadece bana yapıyosa başka bişey istemem en güzel kız odur sevgililik için, ama evlenceksem namuslu onunla bununla yatmamış olcak.

• sen işi baya bi aşmışın bence her erkek bekareti bozulmamış kız ister ama ondan önce kalp güzelliğide ister sen sadece işin vajina kısmına takılmışsın

1|0
    0|1
  • sen kendini tarif etmişsin zaten, ruhunda bozukluk var

1|2
    2|1
  • suç yok suçlu yok ;) sen bakma ona buna şuna ..kendine hesap ver ..ama dikaktli ol zamparanın ölümü ani olur ;)

0|0
    0|1
  • Davul delinmese de tokmağın değmediği yer kalmamış.

0|0
    0|0
  • önyargıları yıkmak isteyen kendini akıllı sanan bir kız. mgle bir şey yaşamadığna bahse varım. bekarwtin gitmiş ajlındaki hayalle aklın sıra ders veriyorsun.

0|0
    0|0
  • sen kendine bunu yaşam tarzı olarak seçtiysen kime neki bundan dilediğin gibi yaşa bence sonra yaşamadım diye hayıflanırsın elbet birgün sende gerçek aşkı bulunca durursun kimseye bakma dileğin hayatı yaşa arkadaşım

0|0
    0|1
  • yapmışsın erkekler temiz kız istiyo diye suç bastırıyorsun yapmasaydın erkek sana güvenecek ama onu da kandıracaksın suçlu da o kandırılan erkek olacak ayıp yaw

0|0
    1|1
    • ben saklamıyorum ki kimseden hayatıma giren erkeği karşıma alıp söylüyorum zaten kandırmak bana göre değil erkekler bir zara kanıyorsa o da benim suçum değil.

• evlenmeden önce başka erkekle ilişkisi olmayan kız az bulunur ama bunun da sınırı var.kızlık zarı da bir ölçüt erkeklerin çoğunda evleneceği kişide namus kavramını arar bunu sorun yapanları anlamıyorum

• Evet aynen öyle senin gibi kız bulsam evlenirim kapı açılmamış nede olsa .d

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 20

• öyle düşünen erkekler kendi içlerinde çelişkililer bi kere,olgunlaşamamışlar.Kendileri karısının el değmemiş hatta öpüşmemiş olmasını ister,sevgilisinin ateşli,sexy,sekste sınırı olmayan biri olmasını ister.Bu yüzdende salak yerine konulurlar bol bol kazık yerler.Onlar önce bi kendilerine baksınlarda insanları,kadınları yargılasınlar! Ne demişler davul bile dengi dengine!

3|0
    0|0
  • Kahrolsun zarşizim!

5*

8|3
    1|2
  • kendine o* demen hiç yakışık almamış bence. cinselliğini istediğin gibi yaşama özgürlüğün var ve bu kimseyi ilgilendirmez, bu yüzden de o* olmazsın. toplum tarafından cinselliği bastırılmış bir çok bayan kızlık zarını koruyup senın yaptıgın gıbı cınsellık yasıyor. yaşamak istediğini yaşamaya devam et, sadece seni incitecek şeylerden uzak dur onlara dikkat et yeter. mutlu olduğun sürece kimse karışamaz. sadece şunu söylemek isterim bu kadar açık yüreklilikle yazdığın soruya ''gizli'' lik hiç yakışmamış :)

0|0
    0|1
    • bu sitenin huyunu biliyorum cinselliğe yazılan yorumlar sorular sonrasında gelen mesajlardan ötürü gizli sordum. yorumun ve anlayışın için teşekkür ederim ama en önemlisi saygından ötürü teşekkürler

• ne demek canım ben sonuna kadar hak veriyorum sana ama soruyu gizli sorman saldırıları arttırmış, hoş açık sorsaydın o zamanda dikkat çekmeye çalısıyor derlerdi ya neyse burda kimin hakkımızda ne düşündüğünü pek umursamıyorum açıkcası :) neyse sana hayat boyu keyifli sexler diliyorum :D

• Şimdi neyin derdini yaşıyoruz ben anlamadım :D

Canım seni öyle kabul eden biriyle evlenirsin yada sevgilinle birlikte olursun. Hani bu düzen böyle,ama söylebileceğim tek şey şu ki benim için bu daha önemli ; BEDENİN KADAR,RUHUNDA BAKİRE OLMALI!

+Korkma kapıyı herkese aç bence aynı yatakta yatıp sevişmeyi göze alabiliyorsan yarın bi gün kendini koruyamazsın ki olacağı budur yani :)

1|0
    0|1
  • hahhaha süpersin :)))

0|1
    1|2
  • En iyi cevap geliyooooor...

De mi ? de mi ? DEEEEEee! hahaahaah :) ruhun o , türkçen de kıt be arkadaş!

1|0
    3|3
    • kültürlü bir o*yla karşılaşmadım be arkadaşım işim gücüm seks yiyişmek arada kendimi geliştirememişim işte naparsın affettt :(((

• Ruhum o derken :D

dur bi guleyim yazcam:D

Ruhum o** pu demis.

Anlayisinda kıt be arkadas.

Askajads

• tebrik ediyorm arkadaşım hell olsn """""Aşık oldugun kızın geçmişi senin için önemliyse,gelecegini düsünmedigin kıza dokunmuyacaksın."""" anlayana

0|0
    0|1
    • engellemiş bide belli ki emekli olmş o kasarlıktan

• ben mi engellemişim :S hatlar iyice karıştı yaa

• hayr be alttaki kız sna bana laf söyleyen var ya sen nerden çıktı dedi bana o

• Güzel özetlemissin tebrikler :) hala namus bekaret diye yırtınanlar okusun..

1|1
    1|3
  • 2. paragrafta çok güzel konusmussun kardesim :) ama yinede şu ilk başta yazdıklarını desteklemedim,keske gerçekten sevdiğinle yapsaydın.Ama yinede hayat senin hayatın.

0|0
    0|1
  • aman salla takma kimseyi senin düşüncene uymaayan erkekleri salla gitsin ruhun da normal bedeninde.kimse sütten cıkmıs ak kasık değil:)

0|0
    0|1
  • kaka kakala kakalin kamala aynen tam gaz

0|1
    0|1
  • muahahhahahahhah 5 yildiz verdim.

0|1
    0|1
  • bence cok haklisin.. Yasasin toplum diyoruz...

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir konuya parmak basmışsın bu soruyu paylaşarak. Varsayım üzerine açtığın bu konu aslında bazı toplum gerçeklerini yansıtıyor. Erkeklere gelince "elinin kiri" kadına gelince "o*uspu". Neden kadınlar aşağılanıyor bu kadar. Erkeklerin herşeye hakkı varken bizlerin hakları neden alınıyor elimizden? Tek suçumuz "kadın" olmak mı yani? Böyle bir toplum yüzünden kız çocuğunu çok sevmeme rağmen ileride dünyaya bir "erkek" çocuk getirmek istiyorum malesef. Ezilmesin, hakları çiğnenmesin, aşağılanmasın diye. Yazık diyebiliyorum sadece. Söylenecek çok şey var ama ağızdan çıkan kelimeler hiçbirşeyi değiştirmiyor..

1|0
    0|0
  • nedense kız olduğuna inanasım gelmiyo, yada dalga geçmek için sormuşsun bu soruyu, bakireleri küçümseyerek, sanırım amacın bütün erkeklerin aklında bakire olan kızlara şüpheyle bakmalarını sağlamak heralde herneyse

3|1
    1|1
  • Çok cahilce yorumlar yapılmış Kulak asma ben seni gayet iyi anladım arkadaşım ne demek istediğinide... :)

İnsanlık kavramından ziyade kızları bir eşya olarak gören zihniyetlerin hepsini kınıyorum!

1|1
    0|1
  • Bebeqım ben senı anlıorum... Elımden qelse bende yaparım kı bakıre deqılım.. sevıstıqım erkekler her zaman cok ateslı olduqumu soyler.. ve bı sevısen bı daha bırakamaz durumlara qelır.. he namus konusuna qelınce ıster namussuz desınler ıster o.pu ama şöle bı olay varr qunumuzde qenclıqımı yasayım havasına qıren erkekler yuzunden bole oldu bu toplum bız kızlarında cınsel ısteklkerı var... o kadar ısteklıyımkı bu konuda bı qun ılıskıye qırmesem cıldıracak qıbı oluyorum yaş belırlı bı sevıyeye qelıncede zaten mastrbsyn ıse yaramıo olmuyor zevk vermıo ılla qırecek ıcıne umarım sende bu dusunceden kurtulursun.. seviş quzelım yapacak bı sey yok zevkını al ve bırak (:

1|0
    0|1
  • ya ne kadar ahlaksızca bi soru olmuş bi bayan olarak utanmıyo musun..ne yani ne istiyosun toplumdan insanlar (kadın-erkek fark etmez) istediği gbi yaşasın mı cinselliği evlenmeden bi sürü gayrımeşru kmden olduğu belli olmayan çocuklar artardı o zaman bi sürü hastalıklar çoğalırdı.bu nedense son zmnlarda özellkle kızlarda ''kadınların neden bakireliğine önm veriliyor''diye çok yankı uyandırıyor bu düşünceler ama o kadar beyinszsiniz ki insan kendi bedenine değer verir.

3|0
    4|3
    • sen kendi bedenine değer verdiğin iiçin mi saklıyorsun kendini erkeklerin kollarına attıkları zevk denizlerinden kendine saygından mı mahrum bırakıyorsun kendini. hadi ama koca bulamam korkusu var kendine bari yalan söyleme. inancındır saygı duyarım ama erkek kadın ayrımı yaparak yorum yaparsan tepkimi koyarım kusura bakma. ahlakım da beni ilgilendirir seni ilgilendirmeyen haddin olmayan yerlere burnunu sokma.

• hıhı

• ____ eksi..

• sen kendini erkeklerin düşüncelerine göre endeksleyip aşağılık kompleksine girersen o kompleksten ne halt yiyeceğini bilemezsin hani sana nutuk atardım ama aynı haltları yemeye devam etceğine göre parmaklarımı daha fazla yormicam

0|1
    1|1
    • kimsenin nutkuna ihtiyacım yok ki kendi kendine niye bir havalandın havalandın sonra kendin kendine söndün anlamadım. o nutku kendin içinden tekrarla da aman sen temiz kal aynı hatayı yapma.

• bakire istiyorum diyenlere senden bir tane lazım...evlenip huzura kavuşsunlar..

4|1
    1|2
    • ya tamam ama şimdi eger erkek bakir se şimdi böyle birisi ona layıkmıdır ? ha anlarım erkek i*nenin önde gidenidir yattıgı kızların haddi hesabı yoktur ona bu bile fazla.

• Bence sende yaptıklarının yanlış oldugunu biliyon ve bi şuçluluk duygusu var bu duyguyu basırmak için öne sürdügün konunun arkasına saklanıyon yani aslında sen ne yaptıgını ne istedigini bilmiyon ama kesinlikle kınamıyorum seni çünkü içinde bulundugun durumu psikolojiyi bilmiyom sadece sana sunu derim bu hareketlerinle kimseyi kandıramazsın yada kimseye bi zararın dokunmaz olan sana olur saflıgını kaybedince günahlara batınca karanlıklarda kalırsın hayattan hiç tad almazsın bunu unutma

• eyvallah süphan saygılarımla teşekkür ettim ölçülü ve güzel yorumun için saygısızlığa vurmadığın için.

Yükleniyor...