• Sor
  • Bence

Seksi kıyafetler giyen bir kızın bakire olduğuna inanır mıydınız?

Nedense güzel ve seksi olanlar hakkında hemen "bunun kesin çok olmuştur" düşüncesi oluşuyor.Siz de öyle düşünüyor musunuz?

En İyi Görüş

• Seksi kıyafet giyen bir kadın hakkına geçmiş deneyimleri de çok olmuştur diye düşünmem. Dışarıda gördüğüm öyle kadınlar için, haliyle gözüme çarpıyor bir saniye bakıyorum, ne güzelmiş allah sevdiğine bağışlasın diyorum.Ayrıca giyim zevkinin bekartle ilgisi olduğunu sanmam. Önceden deneyimi olan birisi, yada sevişmek isteyen birisi öyle giyinerek dikkat çekmek isteyebilir ama bu böyle giyinmeyi kendine yakıştıran kadınların cinsel deneyim ve tercihlerini belirlemez. Kıyafet seçimi biraz kadının beğenisiyle ilgili. O nedenle öyle düşüncelerim olmadı hiç.

Erkekler Ne Diyor 24

• İnanmamam için yeterli delil değildir kıyafet.

• inanırdım..kimin ne oldugu belli olmuyor cunku:)

• Aynen öyle...sen bu isi cözmüssün masallah :-)

• kıyafetine bağlı:)

• Yok ya ne alakası var. Hem dönüp dolaşıp bakireliğe getiriyosun konuyu.. Kurtul bari senin başını ağrıtıyorsa, istediğin gibi yaşa.. Ben elbisesine göre değerlendirmiyorum insanları.. Temiz ve güzel kokan kadınlar çok çekici geliyor o kadar.. Elbise vs zaten çekiciliği artırmak için malzeme.. Bunu yok bakire değildir, yok çok ilişkisi olmuştur gibi yorumlayanlar bu ülkenin öküzlerinden başkaları değildir. Onlara göre de yaşanmaz bunların zihniyetinde de düşünme sakın..

• Basimi agritiyorsa kurtulayim mi? Yürü git be adam konuyu sacma sapan yerlere cekiyorsun. Kurtulmak ne kelime gurur duyuyorum.

• ya bizim ülkemizde kıyafete göre giyinişe göre insanlara başka gözle bakılıyo bu ülkede olur

• Olsun öncesi ile bağlantısı yoksa, yani nişanlıları sözlüleri ile falan görüşmüyorsa banane. Asıl kız düşünsün, seksi giyiniyorum bu erkekler beni taciz ederler mi diye ?

• Bende oluşmuyor.

• dürüst olalım ben çok açık giyinen bi kız gördüğümde potansiyel damgası vuruyorum ancak tabikide inanırım bu o kızla olan ilişkimle yakınlığımızla alakalı birşey. hem önyargıları kırmak lazım dime yani :)

• Bu sadece bellı bır bakıs acısına sahıp düzeyin algısıdır.Bence dekolte sadece seven kişide kıskançlık yaratabılecek yada yaratamayacak bı durumdur. Ben kıskanırdım cok dekolteyı mesela partnerımde. amaa bunun bekaretle ılıskılendırılmesı.. YOK ARTIK!

• aslında inanırdım da ya. Seksi giyinenler prensip sahibi oluyor ama daha usturuplu giyenler bir bakıyorsun genel verici cıkmıs... Cok ciddiyim.

• ben bunun çok olmuştur değilde, neden biride ben olamayayım derim :) ama sacma bir düşünce erkeklerdeki bu kesin sahibi vardır ve ohoo bu kesin veriyor düşüncesi...

• dekolte giyip bide mini etek giyer belki anlarım

• Bence alakası yok kadınlar kendilerini sergilemeye bayılırlar kendilerini teşhir etmekden zevk alırlar

• ilginc bir soru ben sahsen kiyafetinden dolayi uff massallah fistiga bak be derdim allah sahibine basgislasin derdim dedimde cok ama boyle bir dusunce aklimdan hic gecmedi durustce soylemek gerekirse dudunmedimde aklimdanda gecmedide ...

• bu ülkede inanırım.

• kara carsafli bir kadinin arkasindan " uff altinda neler vardir yavrunun" diyen iki adama benzeyen "seyi" gordukten sonra, giyinseler de kadinlar giyinmeseler de herkes her seyi dusunebilir diyorum. ben giyimine baglamazdim ama konusmalarindan dusunebilirdim iliskilerinin nasil oldugunu.

• Konusmalarinda nelere dikkat ediyorsun? Nasil anliyorsun ki böyle seyleri :-)

• Öncekileri Göster
    • Rica etsem link 'teki cevabımda yazdığım fıkrayı okur musunuz?

• hahahaha :D fikra supermis

• Onu düşünen adamın kafasına tükürim ben :)) Giyimle o işi birbirine bağdaştıran bi adamın adamlıgından ne cıkar ki ? Düşünen düşünsün boşver

• Heyyt yürü be kim tutar seni! :-) haha

• eee ama öyle :) yalan mı :)

• seksi kıyafetler giyiyor diye bu onun daha önceden biriyle beraber olduğu anlamına gelmez..ben öyle düşünmem şahsen

• kıyafete göre yorum yapmak vardır bizim kültürümüzde malesef ama ben konu dışında bişe diyecegim bakireligi bir kızlık zarına indirerek giyime indirerek düşünürsek kaybedenm oluruz beyni bakire giyimi kendine olanları alkışlamalıyız bilmem anlatabildim mi

• evet düşünürüm, bilinçaltıma işlenmiştir belki de bu yüzden

• seksi kıyafetler akla seks mesajı verdiği için ben daha çok onunla sevişmeyi hayal ederim. daha önce seks deneyimi varmıdır yokmudur bunu pek düşünmem heralde

• böyle düşününen çok olur, oğlum bu kız varya ohooo muhabbeti çok ama ben hiçte öyle düşünmem hayat kimin bakire kimin tecrübeli olduğunun giyim kuşamdan geçmediğini öğretti valla...

• Iyi gidiyorsun devam et böyle :-)

• Yine bakirelik sorusu :) Allah bunu iyiki vermiş yoksa neyi konuşabilirdik:)

• Bir de konu ile ilgili fikrinizi alabilseydim cok iyi olurdu beyefendi :-D

• Bir soru sordum orda fikrim yazılı...Ben bakireliğin bu kadar konuşulması taraftarı değilim.Genetik bir zar o bölgede diye ne çok degere bindi.Beyin zarları sağlam mı ona bakan yok.

Kızlar Ne Diyor 6

• bir kadının bile aklına geliyor ama hemen müdahale ediyorum ''sus bakayım sen'' :)

• Haha :-) susma hakkini kullanmana bayildim :-D

• eee ya biri benimle ilgili garip yorumlar yapıyorsa kafasının içinde :)

• Bakirelik ile kıyafetin alakası nedir ? biirlerinin giyimine göre birşeyler düşünmek çok saçma.

• Evet haklisin zaten :-) cok sacma...

• güzel ve seksi değil ama abartanlar var. Hareketlerinden de ne oldukları anlaşılıyor.

• Evet bu konuda haklisin :-) Sexy giyinmek olabilir ama abartmamak sartiyla...

• bana o şekilde bakışlar çok oluyor hatta hakaret boyutunda laf bile atılıyor. çok rahatsız edici.

• Cok igrenc bir sey ya ... asil öyle hakaret eden kisiler kendilerinden utanmali! akillarindan gecirdikleri her seyin göstergesi zaten ..icleri fesat nolcak

• En az baş örtülü kadar.

• nedense başörtüsü şimdilerde moda görenler var
      tekrar söylüyorum başörtü tarz değil farzdır...

• Öncekileri Göster
    • evet farzdır ama bazı bayanlarında masumiyet çabasından taktıgı aşikar kimse yok demesin sabah sevgilisinin yatagına girip kapalı dindar ayagına aytmaktansa için dışın bir ol gerçek kapalı olanlara saygım sonsuz ama digerleri benim için o... farkı yok

• Evet ne yazık ki öyle olanları da çok gördüm. Kimse kimseyi kıyafetlerle sorgulayamaz neticede. O açık, kesin bakire değil. O kapalı kesin bakire.

Çok çocukça.

• Ne kadar saçma , ben cok sexsı gıyınen kadınlarınyatkta çok iyidir denılmesıne bıle inanmıyorum.Yanı erkekler ruh hallerıne göre değerlendırır herşeyısen istediğin gibi giyin ne yaparsan yap Bunun bir değişik versıyonuda ,bu güzelbunun kaç tanesı etrafındadır.Kesin aldatıyordur beniBana biri böyle dedi ;Etrafında bir sürü erkek vardır senın Etrafımda bir sürü erkekden bananegüzel değilim ,ama demek istedğim karsındakı ne düşünmek istıyorsa ,sana mal edıyor malisef.

Yükleniyor...