Erken boşalmaya çözüm önerileriniz neler?

Ereksiyon halinde 16cm penisim var fakat ben en fazla 3-4 dk içerisinde boşalıyorum..Bir arkadaş bir soruyu cevaplarken ilişki için 10 dk filan... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de erken boşalma var. Şimdi çöyle başlayalım bu öncelikle psikolojik ve çözümü olan birşey. Ben yaptıklarımı anlatayım.

Öncelikle masturbasyon yaparken daha sakin olacaksın.

Aldığın zevke yoğunlaşacaksın, başka şeyler düşünmek kontrolü geliştirmiyor.

Boşalacağını anlayınca duracaksın ve biraz soğuyacaksın.

Sonra tekrar başlayacaksın. Bu sefer biraz daha yoğun olacak hisler ama kontrolü kaybetme.

Ve yine duracaksın. Tekrar başlayıp yine duracaksın.

Arabayla hızlı viraja girmeyi öğrenmek gibi, başlarda erken fren yapıp duracaksın ama zamanla limitleri öğreniyorsun ve daha geç frene basıyorsun. Mesela boşalmadan önce 5 kez dur kalk dene ve 5. de boşal. Bunu her masturbasyonunda yap.

Buna bir süre alıştıktan sonra durmak yerine tempo düşültmeye geç. Yani boşalmaya yaklaşınca durmak yerine yafif tempo ile devam ederek soğu ve tekrar başla.. Böyle devam et.

İleride sevgilinde sana masturbasyon yapabilir ve dur-kalk yada yavaşlamayı deneyin. Başkası yaparken heyecan& his daha fazla oluyor.

Normal bir programda 3 ay sonra kendini kontrol edecek duruma gelebiliyormuşsun. Ben daha o seviyeye gelemedim ama olacak zamanla.

Bir de sevişirken önce sevgilini orgazm et. Ona oral yaparak veya parmaklarınla onu doruğa ulaştır. Öncesinde güzel bir ön sevişme yaşayın. O orgazm olunca soğumayacağı için devam edebilir ve sen birleşmede henüz tam kontrol edemiyorken boşalıp da soğumandan rahatsız olmayacaktır.

Kadınlar penetrasyonla değil duygularıyla doruğa ulaşırlar, bedenleriyle değil beyinleriyle orgazm olurlar. Zaten önemli olan önce ruhuna sonra bedenine dokunmaktır ve dudaklarınla oldukça güzel hisler yaşatabilirsin ona. Hoşlandığı bölgelere ve hareketlere dikkat et, bunları öğren ve uygula. Ona öncelik tanı, sonra ne onun için ne senin için bir tatminsizlik olmayacaktır.

İdel penis boyu ve kalınlığı yoktur. Vajina pek hassas bir yer değil, yoksa doğum yapmak imkansız olurdu. Girişteki yaklaşık 1/3lük kısım hassastır ve içeride bazı bölgelerde sinir yoğunluğu vardır. Kadın birleşmede doluluk hissi alır ama bu güçlü bir sinyal değildir. Birleşmede gidip gelme hareketi aynı zamanda iç dudaklar ve vajina girişindeki klitoral kök çatallarını uyarır, yada g-noktasını. Bu nedenle boyu yada kalınlığı onun için önemli değildir, etkisi psikolojiktir, kalın ve uzun olması da eksi etkidir. Senin içinse hiç sorun olmaz, ucun alt tarafındaki hassas bölge her halikarda birleşmede sana zevk verecek.

p.s. Arkadaşlar hep yalan söyler, filmlerdeki 20dk bile yalandır. :))

Takıldığın başka yer var mı?

• +1

• vay ya eksiyi niye yemişim merak ettim :D

• "aa ben diyecektim ama " diyen biri eksiyi vermiştir kesin :)

+onyüzbinmilyonbaloncuk