Lütfen bana yardım edinn

Arkadaşlar adetim bitmişti 8.gündü yani döngünün sevgilimle tam birleşme olmamak kaydıyla bir şeyler yaşadık.Korunduk hep. Ama şöyle bir kafamı bunaltan bir şey var.Sevgilimin eline çok az sperm bulaştı sanırım sildi mi ne yaptı onu hatırlamıyorum ama elleri kuruydu.Aradan böyle 15 dakika falan geçti tekrardan prezervatif taktı o elleriyle..Sizce elinde hala sperm yaşayabilir mi ? Kupkuruydu yani..Ona sordum merak etme bir şey olmaz dedi.Zaten riskli bir durum olsa eminim o da korkardı ama benim içim rahat etmiyor.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten spermler açıkta çabuk ölüyorlar.Adet bittikten sonra zaten hamile kalma riskin yok belli bir süre.O açıdan rahat olabilirsin zaten.Strese girersen adetin gecikebilir ama.Adetin kaç gün sürdü?

0|0
    0|0
    • Unuttum onuu ama son günlerde de bi kaç damla gelir ya öyle olduktan 1 gün sonra falan ilişki oldu galiba

• 4 diyince bende bir şaşırdım:))

• Adet bitimi sonrası içe boşalma bile sorun olmaz.Rahat ol:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Hamilesin. üzülmene gerek yok. nasılsa sevgilinle evleneceksiniz. eVlenmeyeceksen ilişkiye girmek nedir?

1|0
    3|1
    • yaptığım bir hata var farkındayım.. engel olmaya da çalışıyorum lütfen ne olduğunu bilip bilmeden bodoslama yorum yapmayın..

• bana göre hamilesin.

• neden?

• Fiziksel olarak hamile olmasanda zihinsel olarak bir hamilelik gördüm ben sende.

0|0
    0|0
  • bişe olmaz korkma

0|0
    0|0
  • Çocuğa isim düşünmeye başlayın derim:) Şaka bi yana yok denecek kadar düşük bir ihtimal

0|0
    0|0
  • vücuttan çıktıktan sonra sperm ölüyor.birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Yok bişey olmaz korkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• rahat ol canım hamile kalma ihtimalin yok elden prezervatife gececek sonra rahime ulaşacak ki o spermler ölmüştüür üstelik birde günüe denk gelmesi ggerekir

0|0
    0|0
    • sağol canım rahatlattın beni:)

• milyonlarca sperm yumurtalığına girecekti :) :) yani dicem şu ki sonuçta çok az bi sper emin OL girmiş olsa bileeee çoktannnnn ölmüş olacaktır..Bu yüzden hiç ama hiç kendini sıkmaaa rahat ol bence..bundan sonra da dikkat edin lütfen ...

• içimi rahatlattın sende çok teşekkürler:)

• güzel olup olmadığımı sizce nasıl anlarım?

0|0
    0|0
  • canım merak etme hiç bir şey olmaz spermler uzun süre yaşamazlar .bende çok sık sevişiyorm ve senin duruma benzer şeyler yaşıyorum

0|0
    0|0
    • böyle bir şey geldi mi önceden başına?

• inan aynısı geldi diyebilirim

• spermler açığa çıktığında uygun ısı düzeyini bulamazsa havayla temas ettiğinde ölüler.

0|0
    0|1
Yükleniyor...