"Kızlık zarı" Kategorisi açılsın ister misiniz?

Görüyorum ki insanlarımızın bu konuyla ilgili merak ettiği çok şey var.Hergün bir sürü soru sorulmakta ve cinsellik kategorisinde yeterince değerlendirilemediğini düşünüyorum.Bu başlı başına bir inceleme konusu olmalı.Açılsın da bütün zar meraklıları orda toplansın.Bana bu soruları görmekten gına geldi artık.

Güncellemeler:
Bu bir serzeniştir.Beni tanımayanlar düz mantıkla anlamışlar soruyu.
Detay okuma alışkanlığı olmayan üyeler ne kadar çokmuş meğer.

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Evet, hatta beyin zarı su toplamamış olanlar alınmasın. Ve böylece zarsal sorulardan kurtulalım. Sabah haşlanmış yumurtanın kabuğunu soyduktan sonra üstünde zar kaldığını fark ettim, o derece psikolojmi bozdu yani :))

2|0
    0|0
  • Haklısın kızların zarından erkeklerin penis boyundan fenalık geldi artık.

2|1
    0|0
  • Onlara da yazık ablası tek yaşam kaynağı bunlar.

2|0
    0|0
  • kızlık zarı diye bi kavram olmasaydı ne yaparlardı bilmiyorum:))

1|0
    0|0
  • Saglikta beyin özürlüler alt kategorisi de olur

2|0
    0|0
  • alayı fake

2|0
    0|0
  • Ya hakkaten ironiden bihaber bu site. :)

2|0
    0|0
  • mesaj alınmıştır, destekliyorum.

2|0
    0|0
    • bi sen cıktın

• bi yerden sonra beni umutsuzluğa ve kedere sürüklüyor öyle insanların varlığını görmek.çok yazık gerçekten.

• ne diyebilirim ki, her zaman olacak...

• kategori şart :) yok pardon eğitim şart :D

1|0
    0|0
  • cinsellikte soruyorlar zaten gerek yok

1|0
    0|0
  • saçma olur

1|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • benim hiç kızlık zarım olmadı abla.

1|0
    0|0
  • Evet sımdı hak verıyorum...;))

1|0
    0|0
  • gereksiz..

1|0
    0|0
  • Bence arkadaslarında dedıgı gıbı zarlı zarsız olayına doner ve bayar onemlı olan egıtım!

0|0
    0|0
  • Sende dur şimdi detay verip verip de triplere girme :)

1|0
    1|0
  • çok şaçma ...saçma soruların yuzde yuz artacagının garantisidirrr

1|0
    1|0
    • yo herhangı bır yargıya varmadım ama erkekler hep ordan soru sorarlar...

• o kategoriyi yıkarlarrrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Zarlılar ve zarsızlar diye ikiye ayrılalım ...Zarı olanlara kilit hediye edilsin koruyucu kalkanda olabilir ,yakın temas anında elektrik de versin ..

1|1
    1|0
  • sakirt kategorisi acilsin bence, kendi görüsleriyle ters olan sahislara sülale boyu küfür etsinler, nasilsa yandas modlari var ''onlara müstehak'' diye paylasimlari kaldirmazlar (:

3|1
    2|0
  • Ben de" en sevdiğiniz film", "en sevdiğiniz şarkıcı" tarzındaki sorulardan sıkıldım hem de bizim hangi şarkıyı sevdiğimiz umurlarında olmadığı halde ama yapacak birşey yok, katlanacaksın...

0|0
    0|0
  • Hiç fena olmaz :)

1|0
    1|0
  • kızlık zarı için bi kategori olsun bi de kızlık zarı kategorisi olmasın diyenler için bi kategori olsun.sonra herkes birbirine laf atsın seferoğulları ve tellioğulları diye ikiye ayrılıp yeşil vadi için birbrimze girelim.ohh mis <3

0|1
    2|0
  • sen bile zar meraklısısındır garanti arkadaşım bu kadar şikyet ettiğine göre şikayet edenin yarası vardır gocunur sizin de işiniz gücünüz cinsellik soru ktegorisinde o bölüm uçmuş kızlar ve cinsellik başka işlenilen konu yok gibi bi de kızları malzeme yapıyonuz sankii cinsellik bi kız tebası üzerine kurulu şikayet etmemek gerek bu ülke de en çok bastırılan cinsellik olduğu için gençlerin kafası psikolojikmen bastırılana merak çeker

1|1
    1|0
    • Ne oluyor yahu bildiğin kız o erkek değil bu bir.İkincisi ben sana böyle mi yaklaştım soru sorduğunda? Eklediğime pişman etme lütfen beni.

• saygu duy ya da duyma bu senin düşüncen farklı yorumlayıp ters tarafa çeken sensin ben egosunu tatmin etmek için sen de sürekli karşındakine bişiler öğretip kendini doğru bilip karşındakini suçlu göstererek saygı duymayacağını belirtiyorsun senden saygı görmek beni yüceltmez ya da aşağıya düşürmez arkadaşım ben fikrimi yine söylerim saldırganca davandığıı düşünmüyorum unutma ilk önce kendi yanlışlarımızı görelim karşımızdakinin 4 yanlışını yüzüne vurup bir doğrusunu götürmek her zaman işeyaramaz

• soru soran arkadaşımdan da özür dilerim ufak bi yanlış anlaşılma olmuş ok

• Zarperestler olsun adı bence

2|0
    1|0
  • evet ya..iyice abarttılar zaten...kategori açılsında rahatlasınlar..bizde kurtulalım..

1|0
    0|0
  • cinsellikte soruyorlar işte ne gerek var

2|0
    0|0
  • hiç gerek yok

2|0
    0|0
  • Kirmizi kurdele ile acilisi yapmak isteyenler bayram edicek desenize.

0|0
    0|0
  • kızlık zarını önemsemeyenler cevaplandırsın o soruları , insaniyet namına :/ belki merakları gider.

0|0
    0|0
  • bence çok saçma olur.ama saçma olan katogorinin açılması değil cinsellikten dısarı tutum olması olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...