Fanteziye devam mı dersiniz?

Kızlar erkek arkadaşınız sizden yatakta tuhaf şeyler istese. Mesala anüsümü parmakla ( gay değil ama), yüzüme otur, oral sex gibi. Tepkiniz ne olur, hangisini yaparsınız, hangisi hoşunuza gider ve bunlara ilave istekleriniz var mı?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• daha önce hiç seks yapmadım yaşım da 18. evlenmeden yapmayı da düşünmüyorum. okuduğum kadarıyla oral seks sanki erkeğin zoruyla yapılıyor gibi.. yani kadınlar oral sekse karşı tavırlılar.. Ama ben nedense birleşme falan değil oral seks için sabırsızlanıyorum.Erkeğime oral seks yaptığım anı hayal ediyorum onu zevkten çıldırırken görmek istiyorum:) Evlenceğim adamın vajinamı yaladığını hayal ediyorum.. Evlensem ya ben artık :D

0|1
    0|0
    • evlen evlen ve o adamı delirt emi. içim bir tuhaf oldu. nasıl yorum öyle.

• bak beni yanlış anlama ama eğer gerçekten bu düşüncelere sahipsen ve bunları yaparsan evlendiğinde kocan seni aldatırsa beni bul o kocanı ben gebertirim.

İnan bana 100 erkeğin 99,95 i yatakta böyle kadın halay eder. Ama sakın böyle şeyleri evlenmeden yapıp o güzelim geceye ihanet etme. Hadi Allah sana mutluluk versin.

• benim hayalim o zaten.. evlenmeden önce kimseyle birlikte olmayacağım kocamın sevgiliden ne farkı kalır yoksa? umarım dediğin gibi olur ya teşekkürler :) sen de mutlu oll

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence sekste fantazi sinirsiz yasanmali ve yasatilmali bnce hicbi sakncasi yok zevk bile alirim yani;)

0|2
    0|0
  • her iki cinste ALLAH'ın verdiği cinsiyetin hakkını vermeli diyorum.

0|1
    0|0
    • doğru. yorumlardan birz rahatsız oldum. herkez ben istiyom sanıyor. yok. videoda gördün sadece kızlar böylemi diye merak ettim.

• hayal gucum hayal etmeye bile yetmiyor...

0|2
    0|0
  • Parmakla flan derse sogurm ondan ne demek parmakla ya erkek dedign orasini burasni parmklatmaz

0|2
    0|0
    • peki yüzüne otururmusun.

• bu arada ben böyle değilim ha. videoda gördüm merak ettim.

• yok sacmalama derm

Erkekler Ne Diyor 9

• Hmm hiçbirini garipsemedim ama demekki istesek garipseyeceklermiş.. Ne bileyim benim mi sınırlarım çok soft bilemedim ki.. Hiç biri yanlış ya da kötü durmuyor, hepsi de farklı heyecanlar sadece.

0|1
    0|0
  • yatakta asla plan yapılmaz herşey olabilir sevişme esnasında gidişat nereye gidiyorsa onu yaparsın yok oraya dokunma yok buraya dokunma yok şunu yapma yok bunu yapmalar olmamalıki ancak zevkin doruklarına çıkasın

0|1
    0|0
    • arkadaşım sana , diline , beline sağlık,

• sen tam beni tarif etmişsin arkaadaşım

0|1
    0|0
  • Kız arkadaşımla öpüşürken elini kalcalarımın oraya sokmuştu anüs kısmına dokundugu an küfür etmemle onu itmem bir oldu yani yapmayın etmeyin böyle saçma şeyler gay seniz saygı duyarım tabi

0|0
    0|0
  • o nasıl iş be erkek dediğin kendini parmaklattırmaz

0|0
    0|0
  • değişik fantezilerin varmış

0|0
    0|0
    • yok fantezi değil. soruyu yazmadan 10 dakika önce videoda gördüm. merak ettim kızlar gerçekten böyle şeyler ister mi diye.

• yatak odası komedisi diye film var erkek kızla yapmak istemiyo kız da çok istiyo sonradan kız erkeğin anüsüne yanlışlıkla dokunuyor erkek de zevk alıyo kız da farkediyor sonra kız kendisi düzenek geliştiriyo erkeğe de giriyo aynı anda kadına da.baya komik filmdi adam aynı kadınların verdiği tepkileri veriyordu

• seyrederim sağol?

• oral sex tuhaf mı :S

çok şaşırtıcı bir soru...

oral seks olmadan seks mi olurrrr

0|0
    0|0
  • çok seviyosa yapar amaa yinede bi düşünür bunun nasıl fantazileri var die :)

0|0
    0|0
  • yüzüne belki oturabilirler 69 yapar gibi ama parmaklamayı bilemicem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...