Kapat

Kızlık zarım kalınmış kan gelmeyebilirmiş

evlendiğimde gerdekte kan gelmezse adama bakire olduğuma nasıl ikna edebilirim doktor kızlık zarın kalın kan gelmeyebilir dedi

Güncellemeler:
esnek demedi kalın dedi

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Anladım, evleneceğim adamın kafası kalın olur da anlamazsa diyorsun.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• ALCAN ADAMI GÖTÜRÜCEN DKTORA DİYECEK DOKTOR KALIN DİYE BİR ŞEY YOK ESNEK VAR ADAM ONU DİYECEK OLCAK BİTCEK

0|1
    0|0
  • Artik gelmezse eğer o akşam acile vs. gidersiniz sonuçlarini gösterirsin zten sana güvenmesi gerek sonuçta birlikte bir hayata adim atmiş oluyorsunuz..

1|0
    0|0
  • Zarın kalın ise çok zor patlar bazıları doktor müdahalesine bile ihtiyacı olur ve patladığı an çok kan gelir yanlışın var senin :)

0|0
    0|0
  • bunda anlaşılmayacak bişey yokki bakireysen zaten zorlanarak gireceksiniz ilişkiye zatende bakire değilsen curlop diye içine alırsın

0|0
    0|0
  • doktordan bununla ilgili bir yazılı bir şey alabiliyorsan al..elinde kanıtın olsun..ki evlenip seni sevicek adama ağzından çıkan söz bile yetmeli aslında..

0|0
    0|0
  • Doktor Rapaporunu Götr. Ama Kan Gelir Eğer Kalınsa ve ilişkide yırtılmazsa çok büyük acılar çekersin...

0|0
    0|0
  • bence kalınsa daha çok gelir.

1|0
    0|0
  • heyet raporu al

0|0
    0|0
  • Ya soru yada doktor palavra..Kimse bilemez..Hem kalın hem bir şey gelmeyecek ha ?...Hadi beeee...

0|0
    0|0
    • öyle dedi onun yalancısıyım ben kardeşim!

• git doktora bakire olduğuna dair rapor al inansın

0|0
    0|0
  • Doktordan rapor al inansın diye :)

0|0
    0|0
  • çok normal arada olabiliyor böyle

0|0
    0|0
  • bilmemde gelmezse kovarım kanımca ! :@

0|0
    1|0
  • adama? sanki hiç tanımadıgı bilmedigi biriyle evleniyor, beşik kerpmesimi anlayamadım. adam nedir yapmayın, müstakbel eşim yada sevgilim deseniz bari? ADAM!

0|0
    0|0
  • doktor raporu getir.. ama tam teşekküllü bi hastane olsun :)

0|1
    0|0
  • ne zarmış arkadaş

1|0
    0|0
  • Doktora sırf "benim kızlığım nasıl" diye mi gittin arkadaş. Sen önce erkek arkadaş bul, evlilik aşamasına gelin. Evlenmeden önce tut adamın elinden git bir jinekologa. Doktor ikna etsin. Hem bardağa boş tarafından bakma, belki gelecekteki kocan yatakta iyidir. Kan gövdeyide götürebilir ;)

0|0
    0|0
    • kızlık zarım yırtılmış diye korktum sormaya gittim o sırada söyledi kızlığın kalın kan gelmeyebilir dedi

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim yeni evlenen kız arkadaşımda öyleydi. Bir hafta boyunca ilişkiye girmek için çabalamışlar. Garibanların gerdek geceleri bir hafta sürdü. Çünkü kalın olduğu için kocasının içine girmesini engelliyormuş. Sonunda adam girdi ama sabahına kızı hastaneye götürmüştük çok kanaması vardı. Yani korkma baya olay olacağı için evleneceğin adam kuşkusuz emin olacaktır senden :)

0|0
    0|0
  • Bunu sıkıntı etmeden rahatça o anın güzenlliğini yaşamaya çalışs stres vucudun en büyük düşmanıdırı .

0|0
    0|0
  • evlencegin adamin aptal olmasi lazim bakire oldugunu anlamamasi icin illa kan gelcek diye bisey yok canm sen bakire oldugunu biliyosan yeterli bence varsin inanmasin nedir bu yaa uff

0|0
    0|1
  • doktora gidersiniz.

0|0
    0|0
  • yanlisin var canim

kalin zardan cok fazla kan gelir cunki yirtilma sorucu bozulur, ince zardan kan az gelir cunki zar yumusak ve esnektir, ayni zamanda esnek zar in bozulmasi dogum anina kadar uzabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...