Bakirelerin ilk ilişkilerden sonra idrarından kan geldiği ve çok karın ağrısı çektiği doğru mu?

bakirelerin ilk ilişkilerinden sonra idrarından kan geldiği ve çok karın ağrısı çektiği doğru mu? böyle bi duyum aldım ve ( çok korkuyorum) :(:(

eğer böyleyse sonsuza kadar bakire kalcam lan!

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• idrarını attığın yerle penisin girdiği yerlerin farklı olduğunu biliyorsun değil mi? İlk ilişki sonrası vajinanın içinde kan kaldığını var sayalım. Sence mantıken idrarından kan gelir mi? :) Ağrı konusuna gelince, ilk seferde ikinci kezden sonra yapmazsan ne yanma hissedersin ne de ağrı. Vajina ağzı sonuçta baskıya maruz kaldığı için zar yırtılacak ve hafif bir ağrı duyacaksın. Bu ağrı yıllarca sürmeyecek. 3 dakikadan az bir ağrıyla, bütün hayatın boyunca rahat orgazm olacaksın. İlk ilişkide erkek önemlidir. Haydi bismillah deyip, allah ne verdiyese dalarsa canın yanar, her ilişkinde irkilirsin :) Önceden konuşmakta yarar var...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Böyle şeyleri çok kafaya takmak iyi değildir. Bunlar şehir efsaneleri bir kızda öyle olmuş olabilir. Çok kafaya takarsan vajinismus olursun sonra istesende kadın olamazsın. Düşünme boşver o yüzden.

2|0
    0|0
  • İdrar yolu; vajina girişinden farklı olduğundan dolayı idrardan kan gelmesi olanaksız. Karın ağrısı olmaz ancak yırtılan kızlık zarından dolayı acı olabilir.

1|0
    0|0
  • yok artık nereden duydun..

0|0
    0|0
  • kurduğun cümlelere bakılırsa bedenini es geçiyorum ama ağzın pek bakire değil. kan gelme mantığını da ilk senden duyuyorum.

1|0
    0|0
  • oooo sen ne diyon cok kan geliyo alltan üsten cırcır bile oluyon olaylar olayllar :)))

1|0
    0|0
  • bakireliğinizi öbür tarafa götürmeniz için söylenmiş yalan olabilir alacağın zevkin karşısında çekiceğin acı bence hiç bir şey

0|0
    1|0
  • öyle bişi yokta ağrılar herkese göre değişiyormuş kızlık zarı durumu kasılma durumu falan

1|0
    0|0
  • yalnız biz erkekler kızlardan iyi biliyoruz heee:))

1|0
    0|0
  • Karın ağrısı çekiyorlar evet.Ama idrardan kan gelmaz sanırım ya.

1|0
    0|0
  • çılgın seni dene ve gor

0|0
    1|0
  • yok öyle bişi en azından olsaydı söylerdi korkma evlendiğin gibi kurtulabilirsin o zardan :)

0|0
    0|0
  • bakire vagina görmedim

0|1
    1|0
  • Ben ilkinde hiç acı çekmemiştim.

1|0
    2|0
  • idrardan kan gelmesi saçma da karın ağrısı oluyordur sanrım

0|0
    0|0
  • Külliyen yalan.

0|0
    0|0
  • sanmam çok yaptım ama hiç bu şekilde görmedim

0|0
    2|0
    • he hep bakire mi yaptın:D şanslı velet seni:D

• niye? ilki sen oluyosun işte millet arar da bulamaz

• ya delimisin iki saat kızın nazını çekiyorsun sonra rahat rahat zevk alamadan acıdı yapma diyip tüm şevkini kırıyorlar..sonra bide pişmanlığını teselli etmeye çalış..Daha boşalamadan bitiyor ilk sevişme..Bence sadece fantazisi güzel o kadar

• boyle bişi yok yarın dersıne calıstın mı ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• insanın cişinden kan böbrek rahatsızlıklarında veya tatanoz durumlarında kan gelir ,kızlık zarı vajinanın içinde idrar deliği vajina deliğinin üzerinde olduğuna göre iki ayrı noktadan aynı nasıl kan gelir ?

0|0
    0|0
  • BU ne ya hep erkekler cevap vermis :) cok guldum :)) Nescafecim her kadinda durum farkliymis biz kizlarla konusmustuk bunu ama ortak olan bisey var oda evet karin agrisi oluyor. Benim birkac gun canim cok yanmisti. 1 hafta surdu. Onun disinda zevk filan diyorlar ona inanma hicbisey anlamiyorsun.

0|1
    0|0
  • nöy.

3|0
    0|0
  • Kutsal Bakire

0|0
    2|0
  • ya adetliyken tuvaletini yaparken idrarla beraber kanda gelmiyomu buda onun gibi bişey zar yırtıldığı için kan işemiyosun sadece idrara kan karışıyo okadar ama ağırıyo tabi bu ayrı :(

0|0
    0|0
  • kızlık bozulduktan sonra ayağa kalkınca vajinanın içinde kalan kanlar da dışarı çıkıyordur ;ama çiş yapılırken kan geleceğini sanmam.Alakası yok çünkü bir biriyle.

0|1
    0|0
  • sen bakire misin ?

0|0
    1|0
Yükleniyor...