Çoğu zaman erken boşalıyorum

Düzenli bir cinsel yaşamda biraz aşabildiğim bu problem çoğu zaman var ve kendimi kontrol edebildiğim zamanlar olsa da bu şekilde tutmaya çalışarak sex yapmak hiç haz vermiyor.

Bu problem için pratik bir yöntem var mı?

Bu arada erken boşalma derken biraz gidip geldikten sonra oluşan bir durum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir uzmana görün kimi zaman bu durum psikolojik olabildigi gibi kimi zamanda cinsel bir sorun olabiliyor. geciktirici krem yada sprey de denedin mi veya geciktiricili prezervatiflerle? oyle de sonuc vermez ise bir doktorla görüş, utanılcak birşey değil, olabilen seyller bunlar.

Birde şu durumlar var ki;

erken bosalmayı düzenli bir cinsel yaşamla onleyebilirsin ve partnerinle cinsel ilişki sırasında sonuca yani bosalmaya orgazma oddaklanma, cinsel ilişki de ki tutkunuza ve sürdürülebilirligine odaklan. amacın hemen sevişim bosalim rahatlıyım olmasın.

Masturbasyonla cinsel ilişkinin dinamigi çok farklı seyler, birisinde tamamen hayal gücünü kullanıyorsun,digerinde ise o anı yasıyorsun, Masturbasyon süresi uzun olanın cinsel performansı da uzun olcak diye birşey yok,. eger uzun süre cinsel ilişki yaşamamışsan, cinsel ilişkiden yarım saat oncesi masturbasyon yaparak, ilişkinde ki performansı arttırabilirsin.

Ama dedigim gibi bunlar alabilen cok normal sorunlar, o yuzden doktora gidip danısmak en saglıklısı.

0|0
    0|0
    • evli değilsen bu tip problemleri çok ciddiye almıyor doktorlar diye duymuştum. Dediğim gibi düzenli bir ilişkide biraz daha kontrol altına alabildiğim olmuştu ama sürekli değil geciktirici prezervetiften bir sonuç alamamıştım ama krem yada sprey denemedim

Kızlar Ne Diyor 1

• kama sutra egzersiz önerir. masturbasyon yaparken tam boşalmak üzereyken durup testilerini avuçlayıp hafifçe aşağı doğru asılman ve ejekülasyonu durdurman. tamamen geçtikten sonra tekrar devam etmen ve tam boşalmak üzereyken gene aynı şekilde durdurman. Bu egzersizi düzenli yaptığın takdirde kontrol etmeyi öğrenebilir mişsin. tabi bunu en iyi erkekler bilir. ben sana okuduğumu anlattım. mantıklı olabilir

0|0
    0|0
    • evet bazı egzersiz yöntemleri okumuştum bende aslında masturbasyon yaparken zaten geç bir sürede boşalıyorum ama egzersizi düzenli uygulamak faydalı olabilir gene de

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşalma kontrolü refleksin yoksa bunu ancak cinsel terapi ile öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • bende de tam tersi

0|0
    0|0
Yükleniyor...