Homofobinin tam olarak ne olduğunu açıklar mısınız lütfen ?

Homofobinin tam olarak ne olduğunu açıklar mısın lütfen ? bu konularda bilgi edinmek istiyorum da.

Güncellemeler:
gencler bana alıntı bilgi paylasmayın lutfen.ben sizin yorumlarinizi istiyorum..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela bkz : Ben bir homofobiğim. Ne oldu şimdi durumu anlamış olduk değilmi=)

Hadin şimdi yağsın eksiler=)

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeklerdeki döt korkusuna verilen ad:)))))))))))))

1|0
    0|0
  • iyi ki böyle bir site var çünkü bunu dışarda homofobik davranışları olan birine sorsaydın yumruğu yeme olasılığın bile olurdu.

homoseksüel kendi cinsinden hoşlanan ve cinsel tercihlerini bu yönde yapan bireylerdir. Homofobi ise bu yönde eğilimi olanlardan nefret eden, bunu sanki bulaşıcı bir hastalık olarak gören ve korkan insanların gösterdiği davranış biçimidir.

0|0
    0|0
  • Biri homoseksüellerden korkmak diyor diğeri homoseksüellikten korkmak diyor. Nedir işin aslı bilen beri gelsin :=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkçeye eşcinsel korkusu olarak çevrilebilecek homofobi, en genel anlamıyla eşcinselliğe ve eşcinsellere karşı duyulan korku ve nefret olarak tanımlanıyor. Bu tavrı geliştirenlere homofob, davranış biçimine ise homofobik deniyor.

Alıntıdır..

1|1
    0|0
  • homolardan yada homo olmaktan korkan kimse yokta dedikodu çıkartılmasından korkmayan kimse de yok. en başta biseksüeller ,homolor ve normal erkekler hepsinin hayatta en büyük korkusu bu.milyon dolar teklif alan oyuncular bile homo rolü ise red ediyor.ancak travesti yada transeksüelle birlikteliğin teknik anlamda homoseksüellik olmasından kimsenin gocunduğu yok.çekince kültürel homoseksüellik.yani o şekilde lanse edilmek.

0|0
    0|0
  • Homofobi, insanın eşcinsel olmaktan korkması durumu

0|0
    0|0
    • çoğu kişi de var

ama korkmaya gerek yok, homoseksüeller erkek çocuklukta cinsel kimlik şekillenirken öyle oluyolarmış, bize öyle dediler

• homofobik insan = hıyarlı baba

0|0
    0|0
  • buradı dini site değil onun için cevap yazamayacağım

0|0
    0|0
  • homoseksüellerden korkma durumu

0|0
    0|0
Yükleniyor...