Bakire olanların iç dudakları tamamen kapalı, olmayanların yırtık mı olur?

cahilce bir soru soracağım lütfen dalga geçmeyin. acaba bakire olmayanların iç dudakları yırtık, olanların ki kapalı mı oluyor?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• İç dudakların kapalı olması vajinanın yapısı ile ilgili bir durum.Bakire olmayıp da iç dudakları kapalı çok kişi olduğu gibi ,bakire olup da iç dudakları açık kişilerde oldukça çoktur.Tamamen yapısal bir durum bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İç dudakların şekli, boyu ve rengi, tamamen genetik. Herkesten farklı ve sadece sana özel bir şekli vardır. Cinsel birliktelikle kapalı veya açık durması durumunu etkilemez. Hatta dudakların dışında vajina bile normal şarklarda kapalı durur, daha önce birlikte olup olmamakla ilgisi yoktur.

0|0
    0|0
  • yapı meselesi

0|0
    0|0
  • bakire kız arkadaşlarımım oldu fakat alakası yok. iç dış dudakları dümdüz benzetme biraz kötü olacak ama ufak hurma çekirdeği gibi görüntüsü var.

diğeri de bakireydi fakat dudakları dümdüz değildi. gül yapraklarının çok az açmış hali gibi acayip bişey tarif edilmiyor.

ama iç dudaklar genelde kapalıdır. dış dudaklar bazen ayrık olabiliyor.

0|0
    0|0
  • bekaret ile vajina durumu pek bir birine bağlı şeyler değil. dediklerinin tam tersi de olabilir, yapı meselesi.

0|0
    0|0
  • bence bir an önce vucudunu keşfetmelisin çünkü çok değerli ve eşsiz şeyler bulunduruyorsun vucunda

1|1
    1|0
  • bibakıma ole fakat dudakların ayrı olması bi kac defa ilişkiye girdini gosterır bnce

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey :)

0|0
    0|0
  • alakası yok tatlım rahat ol

0|0
    0|0
  • alakası yok aynı olur o dedıgın zamanla degısebılır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok yaa sanmam onla alakalı değildir yapısal bişey o

0|0
    0|0
  • kızım net elınde baksana.dudaklarla alakası yok bunun.vajına kısmını bılırsın umarım.vajına ıcınde kucuk bı et parcası var o acıksa ona herhangı bı cısım gırdıyse bılkı bakıre degılsın.eger o et parcası butunse yanı hıc acılmamıssa bılkı kızsın daha nasıl acıklayayım:)

1|2
    0|0
    • kime diyorsun edepli konuş

• o nasıl oluyo ya

• valla bende anlayamadım içerde ayrı bir dudak varmış arkadasın sorduguna gore yeni ögreniyorum.bende boyle başkalarının kı farklı ellagame:)

• eyvahh benim ki açık bakire değil miyim yoksa? gerçekten varmı böyle birşey

0|0
    0|0
    • dalga geçmemenizi söylemiştim ama :(

• evet war malesef canım ya :( orada et olmalı :S

• altta et var galiba ama üst dudak açık

Yükleniyor...