Önce erkek olup sonra gay olmak?

bi muhabbet vardı hani erkeklerden hoşlanman kadın olmanı gerektirir mi yahut kadın olmaya imrendirir mi diye.mesela bi erkek kadın vcudunu hoş bulup kendinde görmek istese ardından kadınlardan hoşlanmaya devam etse...

nerden aklıma gelir bilmem ki...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Not.08

Duyguları daha iyi ifade edebilmek için hissetmek gerekiyormuş demek ki bazen :D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• gay ler de erkektir sadece tercihleri farklidir :)

0|0
    1|0
    • biliyorum etmus.kadın erkek vücudunu kendinde görmek isteyip erkeklerden hoşlanmaya devam ettiğinde.mesela küçükken sevişme hayallerimde hep kendimi erkek olarak kurmuştum.

• kadın vücudunu her zaman hoş bulmuşumdur. çok çekicileri var gerçekten ama kendimde öyle bir vücut hiç düşünmedim. daha çok yanımda olmaları hoşuma gidiyor. o yüzden merağını gideremiycem kusura bakma :)

0|0
    0|0
  • homoluk doğuştandır..ancak avrupada 3 yaşında belli olurken, 3.dünya ülkelerinde ise gerçek durum hiçbir zaman belli olmaz.

0|0
    0|0
  • aklına böyle şeyler getirme sen :9 zorlama hayal gücünü:)) senin kadınlardan hoşlanma durumun felanmı var? eger öleyse ufak ufak lez basamaklarını cıkıyorsun yanında erkeklerin hoş oldugu fikride varsa biseksuel yolundasın :)

0|0
    0|0
  • Görünmez Canavarlar - Chuck Palahniuk'u okursan çok daha fazlasını bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • hhgf

0|0
    0|0
  • gençlik bozuldu artık kıyamet yakın :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...