Erkek penisinden korktuğum için lezbiyen oldum

ben erkek penisinden çok korkuyorum acıtırsa girince diye bu yüzden heteroseksüelliği bıraktım erkeklerden kaçıyorum ve lezbiyen oldum yanlış mı yaptım?

0|0
1337

En İyi Erkek Görüşü

• Mantıklı olanda bu zaten

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Bence yanlış yapmışsın,çevreden duyduklarınla saplantılara kapılman ve kadınlık içgüdünü değiştirmen yanlış tabi,sen nasıl dünya ya geldin,

1|1
    0|0
  • kız arkadaşını ne zaman ailenle tanıştırmayı düşünüyosun

4|1
    1|0
  • korkunun ecele faydası yok

1|1
    0|0
  • abooowww :)))) şimdi kız arkadaşında sorar saana heee kaç kızla yatıın kaç kızla seviştin beni aldatıyormusun neler yaşadın falanda filanda :))))

2|1
    0|0
  • kadın penisinden korkmuyon mu

2|3
    0|0
  • korkmana gerek yok. sevdiğin erkekle bir takım kurallar dahilinde ilişkiye girsende bişi Olmaz...

E Tabi ilk oldugu için acı çekersin,ancak ilerleyen dakikalarda sevgilin seni zevkin doruklarına cıkarır. bundan emin oL. :)

sunuda belirtmek isterim ; kız kıza sex olmaz.! sexin temeli penis ve vajinaya dayanır.

0|0
    0|0
  • yavas yavas tanış penisle bi anda pat diye direk muhabbete girme :)

0|2
    0|0
  • Doktora gitmelisin. Kadının doğal yeri erkeğinin yanıdır.

2|1
    0|0
  • yaşın kaç bilmiyorum fakat küçük olduğun belli.

lez olunmaz lez doğulur.

bu duyguları biz kontrol edemeyiz onlar bizi kontrol ederler.

tuvaletten sumu içtin bilmiyorum ama sende rutubet yaptığı aşikar.

1|0
    0|0
  • önce bi tadına baksaydın da ondan sonra yargılasaydın bizi :(

2|2
    0|0
  • iyide kıçımızdan kabız olduğumuz vakit o denli büyük birşey çıkıyor bence lezbiyen olmadan önce kabız olup korkunu yenmeliydin neyse çok uzatmayın konu scata çıkar mideleri zorlamayalım.

2|0
    0|0
  • kızlar için taktik istersen yardımcı oluruz artık

2|0
    0|0
  • bence yanlış yaptın yani korkularınla yuzleşmelisin biyerde

1|2
    0|0
  • Korkulur mu yahu ne yaptın. Sinek ısırığı.

0|3
    0|0
  • İyi yaptın iyi. Bizde vajinadan korkunca homo oluruz durum eşitlenir.

2|1
    0|0
  • bence bu korkunu yene bilmen için önce küçük penisli biriyle beraber olmalısın. sonrası zaten gelicektir...

0|0
    0|0
  • cinselliğin sadece birleşme olmadığını söyleyen çok bilmiş hemcinslerin şimdi nerdeler merak ettim.

1|0
    0|0
  • sencede saçma değilmi, lezbiyen ilişkide içeri hiç bir şey sokmuyomusun? 2 parmak bile girse penisle aynı diametrede olur. lezbiyen olmuşken kaç kızla ilişkin oldu o da aydınlatıcı 1 konu olur bu soruda

0|0
    0|0
  • Sankim yakında lez.ligi de bırakacak gibisin.

1|0
    0|0
  • evet çok büyük yanlış hmde..

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 13

• lezbiyen oldun da kac kizla yattin? Arti lezbiyen olanlar da nedense, ilişki sirasin da vajinaya dildo sokarlar veya ona benzer birşey, ondan korkmuyor musun :))?

1|2
    0|0
    • onu kendi kontrol edebiliyo ya ondan korkmuodur :)

• :)) komik bi durum, ne diyim... Allahim akil fikir versin, korkunun ecele faydasi olmadigini hepimiz biliyoruz, penisten kim ölmüş :))

• aynen korkunun ecele faydası yok. eninde sonunda alcak onu da kendini aldatıyo işte :) tadı dildoda da mildoda yoktur da o bilmez.

• hikayeci kaynıyor ortalık.

2|0
    0|0
  • hahahah şakamısın sen ya hahahahhaa :D lezbiyenliği araştırmadın sanırım ? parmaktan yada yapay penisten korkmuyor erkke penisinden mi korkuyorsun ay koptum hahaha :D

1|2
    0|0
  • Erkek penisi nedir ya, kadın penisi var da biz mi bilmiyoruz :O

2|2
    0|0
  • Daha önce denedinde mi böyle bi yola girdin? Çok yanlış yoldasın. Bir erkekten aldığın zevki bir bayandan alamazsın. Kız arkadaşın sana dokunduğunda heyecanlanıyo musun?

0|1
    1|0
  • sen ya bisexsin ya da palavra atıyosun.ben lezim ve baştan beri erkek sevmedim yani doüuştan lezbiyensen öyle gider.sonradan olunmaz!

0|0
    0|0
  • Abboooowwww D:D:D:d

0|0
    0|0
  • Lezbiyen camiasına hayırlı olsun ne diyelim :D

2|0
    1|0
  • tabiki de yanlış yaptın Allah'ın yarattığı şu doğa üstü yaratıkları bırakıp kezbanlara kaydın.Türkiyede hemde bir sürü yakısıklı var

0|1
    1|1
    • tapılası vücutlu estetik harikası kadınlar varken erkekleri beğenen tapan kadınlara acıyorum heheh.not:lezbiyenim.kadınlar kezban değil aksine çok güzeller ve erkeklerden zekiler.kezban diyerek kendine hakaret etme

• valla şu ana kadar güzel bir lezbiyen tanımadım.Tanısam severim elbette.

• en güzeli

1|0
    1|1
  • Komikti güldüm.

0|0
    0|0
  • Bende korkuyorum ama lezbiyenlik gibi bir düşüncem olmadı en iyisi cinselligi hiç yaşamamak.

0|1
    0|0
  • lezbyn olmk yanlş bse değil:(

1|0
    2|0
Yükleniyor...