Kızlık zarına bir şey olmuş mudur:(

aradan 7 sene geçmesine rağmen hala kafamda soru işareti var adetli bi dönemdeydim yaşım da çok büyük değildi banyo yaparken hijyen sağlıyayım derken lif fazla ileriye kaçtı adetliydim de yani lifle vajinayı temizlerken biraz ileri gitim ağrı oluitu adetliydim de anlamadım son günüydü ama hala akıntı geliyodu yaklaşık bi saat sonra da hafif bi kan geldi ama adet kanımıydı bilmiyorum adetliydim de naptığımı bilmiyom kimseye de söyliyemiyorum söylesem inanmıycaklar dr a da gidilmez o bile inanmaz temizlik yaparken olduğuna kendi kendimi 7 ya da 8 senedir yiyorum acaba zedelendi mi bişi mi oldu diyee:(((sizce arkadaşlar bu tarz bişi başına gelen var mı ne kadersiziz yaa erkek raha kız boşuna hayat yaşıyo bu benim hayatımdır kime ne diyesim var diyemiyorum nası bi dünya bu yaa

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı vaninanın birkaç santimetre içerisindedir. Öyle hemem ağzında değil. O nedenle içeri sokmaya çalışmadığın sürece dış girişe sürtmek ile birşey olmaz. İçin ferah olsun.

Tabi, bu nedenle de doktora gitmeden zara birşey olup olmadığını anlayamazsın. Eğer doktora gidersen de doktorun inanıp inanmama gibi bir durumu olmaz. O işini yapar, yüzüne karşı kişisel yorum yapmaz, ve çeşitli sebeplerle, kazalarla zar zarar görebiliyor. Herneyse içini ferah tut, parmağını hissedecek kadar içeri sokmadıysan birşey yoktur.

0|0
    0|0
    • ps. birşey olduysa ve erkek arkadaşın/eşin ne naneyse inanmazsa, ona erkek deme. Zara tapan birisi sana güvenmiyorsa, zaten koca falan olmaz ondan.

• işe gir, kendi hayatını kur Sonra gerisi gelir, rahat kendine göre yaşarsın.

Lif de olsa, sanmıyorum ki zorlamayla girmez.. sonuçta yumuşak bir materyal lif.

Çok da düşünme bunu.. Herşey gönlünce olsun

• teşekkürlr

Erkekler Ne Diyor 7

• Doktor seni sogulamaz merak etme.Durumu anlat ancak doktor muayenesi ile anlaşılır kızlık zarı.

0|0
    0|0
  • Bir şey olmamıştır, bazen ilişkiye girenlerin bile ilkinde tam bozulmuyor, ikincisinde de kanama oluyor filan. Lifle bozulacak bir şey değil.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı çok incedir parmağın hafifçe itilmesiyle dahi bozulur gelen kanda tonlarca olmaz pembemsi bi kan gelir sorada biraz daha gelir ağrısıda olur kasıklarda geçmiş olsun ilişkiye gir artık kendini saklamana gerek kalmamış

0|0
    0|0
  • Vijdanın rahat Allah biliyor herşeyi neden canını sıkıyosun neden üzülüyosun ki:))) Ne olduysa oldu boşver Allah seninle

0|0
    0|1
    • tabi erkeksin ondan da evleneceğin insanın başına böyle bişi gelse anlatsa anlarsın di mi:))

• Anlattığıyla yaşadığı Allah ile kendi arasında. Görmediğim bilmediğim birşey hakkında yorum yapmak ne hadiime.

• :(

0|0
    0|0
  • kaç kerer adetliydim dedin ya :) bu kadar kafana takılıyosa doktora git

0|0
    0|0
    • ben ne dediğimi biliyomuyum:)

• yok ona değil tabiki sürekliyim adetliyim demene güldüm yanlıs anlama:)

• ok

• yaa bunda utanacak veya inanılmayacak ne var ki. zara bişey olup olmadığını kendinde anlayabilirsin eğer kendin emin olmazsan doktora git anlat inanıp inanmamak ona kalsın. sen durum ne onu öğren.

0|0
    0|0
    • nası anlaşılıyomuş hocam

• arkadaşim ayni yardimiyla zari görmen mümkün ama bozulup bozulmadigini tip bilgin olmadigi icin anlayamassin. Kadun dogum uzmanlari anliyor, yanliş bilgi

• sen hiç dikkat ettin mi zarlı bi vajinayla zarsız bi vajinayı. dktora gittiğinde de varıp bi test yapmıyo vajinanın içine bakarak söylüyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şey olmamıştır.

0|0
    0|0
  • Cnm o şekilde kızlık zarı bozulmaz, kızlık zarı birkaç santim içeridedir.. Ayrıca adet bitse bile sonrasında 1-2 gün bir miktar kan gelmesi normal yani kızlık bozulduğu için değil...

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum da zedelenmiş diye korkuyorum

• kimi kadınların kızlık zarı o kadar geride oluyormuş ki ancak doğumda bozulabiliyormuş bilmem bunu duydun mu ?:)

• o kadınların özelliği bize denk gelmez tatlım:)))

Yükleniyor...