Kızlar mastürbasyon yapıyor musunuz yapıyorsanız nasl yapıyorsunuz?

Ben 18 yaşındayım bu zamana kadar hiç bilmezdim böyle bişey asla .. son 3 ay kadardır yapıyorum ama 2 haftada bi haftada bi aklıma geldikçe aklıma da zar zor geliyor .. ama mastürbasyondan sonra pişmanlık oluyor .. ve bakireyim sanki kızlık zarına zarar veriyorm gibi geliyor oraya zarar vermeden nasıl mastürbasyon yapiosnuz ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kızlardemişsin ama ; birkaç bişi biliyorum bu konuda :D Sürtünerek , başka cisimler sürterek birkaç yerde de genital bölgey su tuttuklarına şahit olmuştum :D

0|0
    0|0
  • aklında ki soruları zamana bırak bence...

0|0
    0|0
  • yapma alışma derim ben bi erkek olarak ama sen bilirsin :D

mastürmasyon pişmanlıktır..

1|0
    0|0
    • neden pısmanlıktır

• insan yaptıktan sonra bi pişmanlık hissi uyanıyo utanıyo yaptığından falan filan ya. tavsiye etmem ben alıştım bu merete sen bari yapma :D

• hiç bir zararı yoktur rahat ol en azından rahatlayarak yanlış şeyler yapmanı engellersin

0|0
    0|0
  • yapma boş ver boşş işler bunlar zararı var yararı yok

0|0
    0|1
    • zararı var mı gercekten ne gibi

• valla emınım .. neyse

• bazen yabancı cisimler de yapan da oluyor o yüzden bu gün yaparsın daha zevk versin diye başka cisim de yaparsın ;)

• parmağını sokmadan üstten klitorisi okşayacaksın. kızlık bozulmaz.

0|0
    0|0
  • sazanlar atlamış hemen :))

0|0
    0|0
    • aynen kızlar demıstım ama ..

• her gün yapıyorum. sen de yapmalısın

0|0
    0|1
  • klitorisinle oynaman kızlığı bozmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet yapıyorum.tel fırçayla

4|4
    0|1
  • kızlık zarı vajinanın içinde olur sen klitorisini uyararak masturbasyon yap zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarına ihanet ediyorsun sen! :(

0|2
    1|1
  • iç çamaşırımı çıkarmıyorum ustten okşuyorum, ve vıdeo ızleyerek yapıyorum aslında hıc vıdeo ızlemek ıstemıyorum ama kendımı durduramıyorum ne yazıkkı. parmagını ıcıne sokma sakın aman ha. bazen onu tul transparan bı camasır gıyıyorum elımle oksayarak surterek masturbasyon yapıyorum. pismanlık bende de oluyor ama ne yapalım artık o zevk ıcın katlanıcaaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...