Namus iki bacak arasında mı?

Bakire olduklarını bas bas bağıran ama onunla bununla yiyişen kişilere sitemim var. Her şeyi yapmışsın bir onu yapmamışsın ve o sevişme esnasında erkeğe diyorsun ki ben bakireyim. Hoba al buradan yak!

Bir şey savunuyorsan ya yiyişme ya da din üzerinden felsefe yapma. Madem bilmiyorsun sus!

Bir de Allah' a şükür o noktaya gelmedi diyenler yok mu? Beni öldürüyor. Bak güzel kardeşim. Zina 7 büyük günahtan birisidir. Zİnaya yaklaşmayın bile demişlerdir. Ama sen yaklaşıyor ve din üzerinden saçma sapan konuşuyorsun.

Sizin fikriniz ?

0|0
724

En İyi Kız Görüşü

• bende illet oluyorum onları bekaret sadece bacak arasnda değildir bnce her haltı yiyip bi zara ellemeynce bakire mi oluyo !

Öylelernden tiksiniyorum eğer evlenirken bn temizm dye evlenenler varsa tek dileğim inşallah yaptıkları her halt ortaya çıkar da milletn de başını yakmazlar

1|1
    0|1
    • Arkadaşın dediği gibi Nur suresi bu konuda iyi bir ışık olmuş. :)

• yazarken hata yatğmn farkındaydım da anlamazsn diye silmedim:)))

yorumnu beğendm:)

• İstesen de silemezsin çünkü bir kere yazdın mı geri dönüş yok :) Ayrıca gözümden bir şey kaçmaz ;)

Teşekkür ederim beğendiğin için ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Sözlerine katılıyorum ;) İnsan akıllanmaz yaptıkça yapar. Pişman olur bir daha yapar. Alışmış kudurmuştan beterdi diye boşuna dememişler. Bu işe bir kere bulaşan bir daha da yakasını kurtaramaz. Zor kurtarır kurtarırsa..

Allah ıslah etsin ne diyim

0|2
    0|1
  • Namus 2 bacak arasında değildir iki bacak arasında olan bekarettir. Bekaret vardır her haltı yiyorsa bir insan ona bakire denir ama namuslu denmez yani insanlar bunu böyle kabul etmeli ikisini birbirne karıştıran çok var bir insan oral anal yapsa bekareti dursa evet o tıp açısında baktığımızda ve normal doğa kanunu olarak baktığımızda bakiredir ama namusu varmıdır yoktur istediği kadar bakireyim desin sizde öyle kabul edin ama onun namuslu olduğunu kabul etmeyin

1|1
    0|1
  • haklısın kesinlikle

0|1
    0|0
  • Haklisin kardesim, malesef bende onlardanim.. Namus iki bacak arasinda değildir.. Umarin Allah affeder ve birdaha nefsime uymayim..

0|1
    0|0
  • çok haklısınız..

0|1
    0|0
  • Ahlak beyındedir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kimse kimseye vaaz vermesin, istediğini yapsın ama saygın kalsın değil mi? Haaa sürtünerek ilişkiye girip, evlenene kadar namusumu korurum diyenler, Allah sizi ıslah etsin,çünkü dini veyahut ahlaki olguları,üzerinden nemalanmak için metalaştırıyorsunuz. Ya olduğun gibigörün, ya göründüğün gibi ol sözünü pek seversiniz, o zaman önce anlayın. Kendi inandığınız şeye saygısızlık yapmayın, bu şeye benziyor içki içiyorum ama sarhoş olmuyorum, günah değil, nah değil, içiyorum ama günah olduğunu biliyorum, kalkıp terbiyesizce ait olamadığım bir olguya fanatik gibi gözükmüyorum.

0|0
    0|2
    • insanı böyle bir ikiyüzlülüğe ve yabancılaşmaya sevkeden, bizatihi dini-ahlaki toplumsal normların kendisi. cinsel arzunun alabildiğine görünür hale geldiği, yaygınlaştığı, hatta metalaştığı bir çağda, ataerkil geleneksel normlar ahlakın içini "ebediyen değişmez" bir tanımla dolduruyor. ve bu tanım, günümüzün nesnel koşullarıyla çatıştığında, bunun bireye yansıması bu tür ikiyüzlülüklere girişmek oluyor.

• "sana ne kardesim, isteyen istedigini yapar"... alan razi veren raziysa sana ne la! (al sana ikiyuzlu tiki genclik yorumu.) :)

0|0
    1|2
  • Bekaretini Evleneceğin Adama Veriyorsunda , Kim Bilir Dudaklarında Kaç Doğmamış Çocuk Var..

Aynen bu sözü söyleyeceksin kardeşim o insanlara sen.

Ayrıca bu söz için bir de en iyi cevap seçersin beni artık :)

0|2
    1|2
  • Doğrudur. Zina büyük günahtır ama hangi durum zinadır hangisi değildir. Adam evli ve çocuklu. Doymak bilmeyen aç nefsini köreltmek için metres tutuyor. Bunu da dinen kılıfına uydurabilmek için imam nikahını uyduruyor. Sence bu zina değil mi? Metres ile imam nikahlı ikinci eş arasında bir fark var mı sana göre. Bana göre imam nikahı eğer adam evli ise o da zinanın kralıdır. Hatta evli olmayan iki kişinin brlikteliğinden daha büyük zinadır bana göre. Çünkü evli olmayan iki kişinin ilişkisi sadece o kişileri ilgilendiriyor. Fakat evli birinin imam nikahı kılıfı ile aldığı ikinci eş zinası ile gerçek eş ve çoluk çocuk da mağdur oluyor. Bu da dinen çok daha büyük bir günah bence.

0|0
    0|0
    • İmam nikahının ne olduğunu araştır sonra yorum yap ;) Bana göre sana göre yok. Biz kimiz ki yorum yapıyoruz hadisler hakkınd din hakkında!

• Ya bırak herkes hazreti ya buralarda illa sopasını çıkaracak Kızıldeniz'i ayıracak.Yazmasan ölür müydün mesela pembeli? Engeller misin beni lütfen.

• Burada yorum yapanlar acaba Kur-an ın Hz. Ali devrinde ilk kez kaleme alındığını biliyorlarmı acaba? İslam dininin tamamı yorumdur. Onun için zaten tüm İslam ülkelerinde uygulamalar farklıdır.

• bekaret kelimesini iki bacak arasındaki zara bağlayamayız.ters ilişkiye giripde bakirim diyen bir yalancıyla olmakdansa gerçeklerle karşına çıkan doğrudan korkmayan bir bayan herzaman guvenebılcegın bırıdır.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle... bunların neyi savundukları da belli değil. Ya öyle ol ya da koru kendini.. Ortada duruyorlar sinir oluyorum.

• haklısın kardeşim. Nur Suresi benim hayata bakış açımı tamamen değiştirdi okumanız tavsiyemdir :)

0|1
    0|1
  • katılıyorum sana :)

0|2
    0|1
  • zinadan kacın denıyo evet bu konuda cok haklısnız ıyı bı yer parmak basmısınız

1|1
    0|0
  • "kişi kendi vücudu üzerinde tek inisiyatif sahibidir" noktasına toplum ulaşmadığı müddetçe, cinsel baskılar devam eder ve kızlar da bir yandan "ırzlarını" (!) koruyp bir yandan arzularını doyurmak adına böyle numaralara başvururlar. halbuki ataerkil toplum, bireyi tercihinde hür bıraksa, müdahale etmese, zaten bunları konuşuyor olmayız.

0|0
    0|0
  • çok haklısın arkadaşım namus kesinlikle bacak arasında değil kafadadır beyinin içinde.

0|1
    0|0
  • çok haklısın

0|1
    0|0
  • Millet uzaya çıktı siz hala bacak arasındasınız...

0|1
    1|1
    • Sitenin en bilgili adamı konuştu. Susun bunu dinleyin!

Millet uzaya gidiyorsa sein ne işin burada? Git enstitüye araştrma yap ... Hayret bişi! Sürekli olumsuz yorumlar...

• namus sadece bacak arasında değildir.ama bacak arası bozuksa namusluda değildir.

2|1
    0|1
  • yok ya 7 bacak arasında

0|0
    2|1

• Bir laf vardır ya hanii..

Davul delinmemiş ama tokmağın değmediği yer kalmadı.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • aslında en iyisi tertemiz olmak.ama bu cinsel dürtü insanı bırakmıyo maalesef.

0|0
    0|0
  • Beynimizdeki örümcek ağlarını temizleyebilsek bu problemler ortadan kalkıcak...

0|0
    0|0
  • kafatanın içindekiyle alakalı...

0|0
    0|0
  • her zaman beynin bekareti daha önemlidir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...