Sevgilime ilişkiye girmek istediğimi nasıl söylerim?

Henüz daha 2 aylık bir ilişkim var. Sevgilimi çok ama çok seviyorum. Klasik tabuları olan insanlar gibi değilim. Hani kızlık zarını falan çok da sorun etmem ama işte sevgilim korkuyor bazı şeylerden. Yardmcı olurmusunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Apaçık söylersin, bunu dolandırmanın anlamı yok. Sevgilin korkuyormuş. Peki korktuğu konuyu biliyor musun? Bunu konuştun mu? Eğer o istiyorsa işin kolay sayılır, biraz meditasyon, biraz masaj, biraz ego tatmini.. Eğer o istemiyorsa işin daha da kolay, vazgeç çünkü olmayacaksa olmaz.

Eğer sevgilinin daha önce deneyimi var ise, kötü bir deneyimi olmuş olmalı ki korkuyor.

Yada ona yeterince güven vermemişsin.

İlk deneyimi ise yine sana güvenmiyor olabilir,

cinsellik konusunda senin gibi doğal ve rahat düşünmüyor olabilir,

bırakıp gitmeyle ilgili konuşmuşsunuz aşağıda, buna garanti veremezsin, çünkü sürekli onunla olmak istersen ve bunun için çabalarsan tek amacın o olur, ulaşınca soğuyabilirsin.

Soğumamak için bunun doğal akışı içinde olması ve o noktaya odaklanmamanız gerekir.

Sevgilin cinselliği yaşamak konusunda senin kadar rahat olsa bile sadece sevişmek için çımıyor, duygusal bir ilişkiniz varsa önce onun ruhuna ve duygularına hitap etmelisin, yoksa nuh der peygamber demez.

Başka ihtimal de aklıma gelmedi.. Şimdi hangisi senin durumun?

0|1
    0|0
    • korkma sebebini söylemiyor işte sorun orda brazda güven dersek güveniyr ondan eminim de ne kadar acaba ? bilemem .. çok teşekkür ederim yorumun için güzel.. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• sen sorun etmiyorsun diye o da etmiyecek diye birşey yok. 2 aylık ilişkinde nedir bu acele. Bence bu kadar çabuk bişeyler isteme.

0|0
    0|0
  • söylemene gerek yok ;)

anlarsınız ya

0|0
    0|0
    • yaa arada muhabbeti geçiyor ama korktuğunu söylüyor bana bu korkusunu nasıl yenebilir korktuğu nokta da o olaydan snra sıkılırmışım ben

• dostum ne bileyim ya

kız bekaretini sana verir sonra ortada mal gibi kalabilir çevrede önemli değilmi

ben erkek olsa idim asla bakire olmayan bir kızla evlenmezdim

sen kızın günahını boynuna alıyorsan

ve o istekli ise bana birşey demek te düşmez ama

• kolay gelsin o zaman saygılar ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• sen sorun etmezsin de onemli olan senin sorun etmen değil kizin edip etmemesi :) acikca soyle istemiyorsa zorlama, hatta cok cok sevmiyorsan da pek uzatma iliskiyi isteklerin farkli cunku

0|1
    0|1
  • ilişkiye girmek istiyorum diye bir şey yoktur. eğer karşılıklı arzulama varsa zaten herşey kendiliğinden gelişir.

0|0
    0|0
  • ortam olunca kendiliğinden olackatır sevgilinde istiyorsa. Direkt hadi sevişelim mi felan demek ilginç olur ilk seferlerde :)

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem uygun zemini olusturman bilader mesela once sakin bir cafe gibi biryerde birseyler icin kiz soyle sakinlessin kollarinda uysallastir sonrasinda zaten gerisi yavas yavas geliyor onemli olan altyapiyi hazirlamak gerisi kolay ...

0|0
    0|0
  • + bu gece bana gidelim mi?

- ne munasebet?

+ cinsel munasebet

alıntıdır

1|0
    0|0
  • Söylenmezki :D Herşeyin bi adabı usulü var :D Onun niyeti varsa ufaktan başlamalısın xD

0|0
    0|0
Yükleniyor...