Ona verilebilecek en büyük şey bekaret midir?

Bir kızın, erkek arkadaşına ( ya artık erkek arkadaştan geçmiş, ciddi bir ilişkide yoldaşına, sevdiğine) verebileceği en büyük, en değerli şey bekaretimidir

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• En degerli? Evet oyle, budur. Daha dogrusu haya, iffet ve ahlakli olmasidir, namusunu korumus olmasidir. Ona en buyuk hediye budur, tabi bunu anlicak biriyse. Oda ozaman oyle birsey istemicektir ve beklemicektir senden, sende bunu dusunmesen daha iyi olur :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kişinin vücudu asla bir başkasına sunulacak bir "hediye" değildir. bir kadının, bekaretini erkeğine sunulacak bir nesne olarak görmesini feci buluyorum. insan isterse sevişir, isterse sevişmez. her iki halde de, sevgilisine yahut ileride evleneceği kocasına birşey "verme/sunma" düşüncesiyle yapmaz bunu. beraber o güzel paylaşımı yaşamak için yapar.

0|0
    0|0
  • bekareti, sevgisi ve sadakati

0|0
    0|0
  • kendi sevgisi.

0|0
    0|0
  • Şu Dünyada Hiç bir terazi yoktur ki bir kefesine saf sevgiyi diğerine bekareti koyduğumuzda bekareti taşıyan kefe ağır bassın.

0|0
    0|1
  • O hataya düşme sakın br erkek olarak dinle beni sakın sakın sakın.

0|0
    0|1
    • Neden peki

• Seninle evleneceği yanılgısına kapılma erkekler istedğini alınca basitleşirsin gözlerinde,karnı doyan birinin daha fazla yememesi gibi yani.

• fedakarlıktır

0|0
    0|0
  • iki tarafında yerini bilmesidir.

0|0
    0|0
  • ver istersen.

0|0
    0|0
  • hayir, hayatindaki sevgi, saygi ve sadakati daha degerlidir .

0|0
    0|0
  • erkeklik organı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bekarette önemli tabi ama en büyük sey bence saf sevgisi iyi niyeti ve aşkıdır

0|1
    0|0
  • fındık kadar *m

0|1
    0|0
  • Aşktır, sevgidir, değerdir..

0|0
    0|0
  • Sadakat bence, bekaret değil.

0|0
    0|0
  • bi hararetle soruyu okudum. verebilceği en büyük en değerli şey nedir gibi bişey beklerken bekaretimidir diyince kaldım bi böyle :D umutlarım yıkıldı yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...