Annem bana lezbiyen misin dedi! (telepati içerir)

Bu sabah her zamanki gibi kalkmış yüzümü yıkamış ve o gönülden bağlandığım ayaklarımı yıkamıştım. Aşağı kata indikten sonra kahvaltıya oturdum. Annem bana erkekler ilgini çekmiyor mu dedi. Ben de boş bulundum hayır dedim. Kızlardan mı hoşlanıyorsun dedi bende gene hayır dedim.

Daha sonra kızlarla buluşmak üzere kafeye gittik. En yakın arkadaşlarımdan biri beni rüyasında lezbiyen olarak görmüş. Bu nasıl olabilir bilmiyorum ama her iki kişide de yogun bir enerji var bu yzozden olmuş olabilir mi?

Arkadasım ile annem tanısmıs değil.

Güncellemeler:
he kötü türkçem içinde sori hepinize

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• senin farkında olmadığın bazı durumları annen dışarıdan daha iyi gözlemlemiş, daha objektif bakmış ve bazı şüpheler uyandıracak şeyler sezmiş olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sorine kurban senın; ayrıca ayaklarını yıkadın ya sımdı fetıs fılan da zanneder annen senı ama dıkkat et yakında bır kız getırmesın sana bas göz etmek ıcın

1|0
    0|0
  • her kıza lazım bir anne.

0|1
    0|0
  • Lezbiyen misin bilmiyorum ama ayak fetişistisin sanırım, gönülden bağlıymışsın? :P

0|1
    0|0
  • gönülden bağlandığın ayakları yıkamak... annenin sohbetinin içeriği... tanışalım mı? çok merak ettim seni. :)

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|0
    0|0
  • Anneler yalan söylemez:)

0|1
    0|0
  • rüya neysede karsıdakılere özellikle annene böyle bi görüntümü verdin acaba

0|0
    0|0
  • "sori" olmasa idare ederdik de!..

0|0
    0|0
  • annen bişeyler sezmiş olmalı rüyaya gelince tesadüffffffffffffffff

0|0
    0|0
  • Annen ayaklarını tanıyo ama

0|0
    0|0
  • sofun yapma ya. bisey olmaz.

0|0
    0|0
  • Yakın zamanda en az bir adet erkek arkadaş edinmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...