Bakire kızların ne kadarı seksten korkar?

Bakire kızların ne kadarı seksten korkar? Seks sırasında acı çekmekten vs

Güncellemeler:
ve her kız'da böyle korkular olur mu

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Bakir erkeklerde olduğu kadar.

0|1
    0|0
  • itiraf ediyorum ben biraz korkuyorum

0|0
    0|0
  • %50 şansı var

0|0
    0|0
  • evet korkuyorum inş çok acımaz

0|0
    0|0
  • ben kokruyorum kan gelirse kani gormeye dayanamam ha bide gelmesse bakire diilmisin der diyede korkuyorum bi arkadasim acidan agladigini soyledi buda korkuttu beni neyse sex yapmayi dusunmuyorum daha :D

0|1
    0|0
    • Affedersin canım kan görmeye dayanamıyorum da adet gönllerinde bezini annen mı değişiyor ?

• yok artik :D tabiki ben, ama o kan baska yaa hem heyecan hem kan bi arada korkutur :/

• ilk ilişkiden önce çok kanama olacak çok acıyacak diye korkuyordum ve heyecanlanıyordum ama bekaretim bozulurken korkularımın yersiz olduğunu anladım bakire arkadaşların hiç korkmasına gerek yok rahat rahat ilişkiye girebilirler

0|1
    0|0
  • her kız korkar bence... ama evlendikten sonra sevdiğin insanla yaşamak böyle şeyleri..acıycak diyede düşünsen..güzel gibi geliyor...

1|1
    0|0
  • bn korkmuyorum hiç yeternce ıslandıktan sonra sevdiğinn kollarında olmak falan korkulck bişe değil

erkeğin de anlayışlı olması lazım sabırlı olması lazım hemen girym de bitrym değl mesele

nsevgilim çok anlayışlı biri zamanı gelnce o da olcak ve acıcak diye bi korkum yok

0|0
    0|0
    • birbirne uygun yaratılmışlar merak etme bişe olmaz;)

• ben hiç korkmuyorum sevdiğinle birlikte olduktan sonra korkacak ne var ki? :))

0|1
    0|0
  • niye korkulmasın ki insan bilmediğinden korkar sonuçta

0|0
    0|0
    • giren çıkan sana değil geniş geniş konuşursun tabii

• ilerde kızın olursa söyle bunları tamam mı korkma de korkmak edep ve ahlakı da beraberinde getirir bayanlar erkekler gibi olsa dünya nüfusu ikiye katlanır gerçi şimdide çok farklı değil ama

• e o zaman böyle geniş geniş konuşmayacaksın kız cinsinden uzaklaşıyormuşmuş önce bir kendine bak sonra etrafındakileri eleştir edep ve ahlaktan dem vuranları da kendin gibi sanma bu dünyada gerçekten haysiyete şerefe önem veren insanlar da var erkekler doyumsuz olabilirler ama benim demek istediğim kızlar onlara benzemezler hem biyolojik olarak hem ruh olarak azanlar var onları da Allah ıslah etsin hem erkek hem kadınları iyi günler sana

• olur bence ben çok korkuyorum hatta nişanlııyım yapamicam boşancaz diye bile korkuyorum.

0|0
    0|0
    • öyle şeyler olmaz merak etme işin içine girince güzelce yaparsın bu kaygılarının olduğunu da gülerek hatırlarsın

• İlk deneyimleri olacakları için acı çekmekten ve olası tehlikelerden .

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence çoğunda olur.ben kız olsam ben de korkardım sonuçta vücudunda bi parça yırtılıyo ve kanıyo insan tedirgin olur

0|0
    0|0
  • Çoğu şu iki nedenden dolayı korkuyor

"Ya ailem öğrenirse ve Acaba çok canım yanacak mı"

0|0
    0|0
  • bende cok korkuyorum ilk gün. onun acı cekmesini istemem. en iyisi jel kulllanmak.

0|0
    0|0
  • %83. Evet isvecli bilim adamlarının yorumu %83.

0|0
    0|0
  • geneli korkar (kan gelicekmi, çok mu acıyıcak, ya hemen bitmezse vb nedenlerle) ama bende bir erkek olarak ya yapamazsam erken boşalırsam gibi nedenlerle korkuyordum bir defa yaptım sonra patladı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...