Masturbasyon yaptıktan sonra neden pişman oluyorum?

ben sürtünenme yoluyla masturbasyon yapıyorum ve yaptıktan sonra yaptığıma pişman oluyorum. kızlık zarımın bozulabileceğini düşünüyorum. yaptığım şeyin çok kötü olduğunu düşünüyorum. malum türkiyede yaşıyoruz bekaret çok önemli. bunun vermiş olduğu bir sıkıntı mı var içimde bilmiyorum. yardımcı oursanız sevinirim...

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• sürtünme derken neyi kastediyorsun anlamadım, fizik problemi mi bu. madem zarar veriyor sürttürdügün cisimcik, sen de ya o cismi yagla oyle yap yada sürtünme katsayısı düşük olan baska bir cisimle dene.

Bayanlar ilişkiye girince bile utanmaması lazımken, sen daha masturbasyon da utanıyorsan ohoooo ilerde napcan bakalım.

Bekaret onemli, tutayım ben bunu diye sartlama kendini, beklersin beklersin beklersin, havanın tekine denk gelirsin, aşık oldugunu sanırsın bekaretini ona verirsin, sonra gecmişte yasadıgın bütün ilişkilerin bile ondan daha iyi oldugunu düşünüp kafanı duvarlara vurursun. Altın madeni saklamıyorsunuz,yıkın bu tabuları, pis, ayıp, kötü, cıs,.. eski arabistan da yasamıyoruz (hoş her ne kadar o yolda ilerlesek de) tabi gidip her onunuze gelenle de ilişkiye girin demiyorum.

3|0
    1|0
    • Şimdi sorsam sen müslümanım da dersin! Eski Arabistanmış! Ey ademoğlu, laflarına ve hayat tarzına çeki düzen ver! Zina dinimizin en büyük günahlarındandır! Kendin yolundan çıkmışsın, bari başkalarını yoldan saptırma! Umarımki Allah ıslah eder seni!

Erkekler Ne Diyor 30

• Senin sorunun çok kişide var suçluluk duygusu.Bunun çözümü var ama bir süre psikolojik destek alman gerekiyor konuyla ilgili.Eğer düşünürsen nasıl bir yol izlemeni söylerim ulaşırsan bana.

0|0
    0|0
  • Doğru bir şekilde masturbasyon yaptığında zarının delinmesi söz konusu olamaz. Doğru masturbasyon sürtünme ya da klitorisi okşama yoluyla olur, yoksa vajinanın içine hiçbir şey sokmamalısın. Masturbasyon sonrası kendini kötü hissetmen de gayet normal. Ben de kötü hissediyorum ve masturbasyon yapmayı aklen istemediğim için de pişmanlık duyuyorum.

2|0
    0|0
    • biz kızlar kızlık zarımıza birley olacak diye piman oluyoruz. peki erkekler neden pişman olur?

• :) Hepsi pişman olmaz tabii, sadece masumiyeti seven erkekler pişman olur. Bağımlı olmaktan korkar, kendine defalarca söz verir, yine yapar. En azından müstehcen şeyler izlemeyeyim, der. Onları da izlemeye devam eder. En sonunda "ben ne iradesiz adamım" der ve kendisine saygısını yitirir.

• Çünkü masturbasyon ve p*rnografi;

1. İnsanın içindeki iyilik hücrelerini öldürür.

2. Şehvetini azdırır.

3. Meleklerimizin moralini bozar ve bize dua etmelerine engel olur.

4.İnsanın kendisine karşı saygısını azaltır.

5. İradesine karşı güvenini sarsar.

6. Hafızayı zayıflatır.

7. Kalbi meşgul eder ve kararmasına yol açar.

8. Şehvet, insana verilmiş emanettir. Emanete sadakat gerektir. Şehvet emanetini meşru yollardan tatmin etmek gerekir. Bunun en güzel yolu da evliliktir.

• Masturbayon kızlığı bozmaz da, dediğin gibi türkiyede cinselliğin konumundan dolayı böyle oluyor olsa gerek. Biz erkeklerde benzer bir pişmanlık hissi genelde orgazm sonrası cinsellikten soğumaya bağlı olarak oluyor; ama tabi asla soğumuyor tekrarlıyoruz.

Psikolojik sadece.. Oysa, herkes kendini keşfedebilse, türkiyede cinsellik böyle olmazdı..

1|0
    0|0
  • Arkadaşım ne yaptığını biliyorsun nasıl yapılacağınıda biliyorsun en önemlisi istediğin için yapıyor sun sorun yaptıkdan sonra pişman olmansa eğer sana şunu söyleyebilirim ; vajinanın içerisin bir sey sokmadığın sürece o kutsal zara bir sey olmayacakdır.

not ; masturbasyon yaptığında orgazm oluyorsan buda sana keyf ve mutluluk veriyorsa pişmanlık neden anlayamadım ...

0|0
    0|0
  • bekaret elbette önemli fakat sürtünme yoluyla olan tatminler bekarete zarar vermez.

1|0
    0|0
  • olması normaldir. çoğu kişide ilk zamanlar olur

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • Pişmanlık sebebin eğerki orgasmdan sonra kendine yada bekaretine zarar vermiş olabilceğin düşüncesinden kaynaklanıyosa kendini kontrol edebiliyosan bişey olmaz fakat başka bir sebebi varsa onu aklından çıkarki hem zihnin hemde vücüdün rahatlasın

0|0
    0|0
  • kıcının kızgınlığı gıdınce dusunmeye baslıyosun. okadar azıncada tabı saglıklı dusunemıyosun. yanı yap sus yada yap kahveni iç.

0|0
    0|0
  • Bence çok gençsen ve yeni başlamışsan o nedenle olabilir. Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Bence Pişman Olunucak birşey yok istiyorsun ve yapıyorsun , Yaşadığın Toplum seni kızlık bakirelik evlenmeden önce cinsellik konusularında baskı altında tuttuğu için pişmanlık duyuyorsun. yoksa yüz kızartıcı bir suç ortada mirim :)

0|0
    0|0
  • yapma o zaman zorlayan mi var

2|0
    0|0
  • insanın yapısında vardır bu. seninle alakalı değil yani. her insan mastürbasyon yapmadan önce doruklarda olur yaptıktan sonra pişman olur... normal, aşırıya kaçmadıktan sonra kafana takma bunu.

0|0
    0|0
  • masturbasyona cok basvurma ilerde iliskiye girmek tatmin etmeyebilir. erkegin seni yeterince doyurur zamani gelince

0|0
    0|0
  • mecbur kalmadıkça masturbasyon yapılmamalı, ten uyumunun bulunduğu bir cinsel partner tercih edilmelidir.

0|0
    0|0
  • senin için deyil herkes yaptıktan sonra pişman olur gayet normal

0|0
    0|0
  • her ergende olur zamanla geçer

1|0
    0|0
  • her ınsan oğlunda var o ya

0|0
    0|0
  • Yaşın ilerledikçe geçecek. İlk ergenliğe girdiğimde bende de oluyordu pişmanlık.

0|0
    0|0
  • Yaşın ilerledikçe geçecek. İlk ergenliğe girdiğimde bende de oluyordu pişmanlık.

0|0
    0|0
  • durmak yok yola devam devam :)

0|0
    0|0
  • sürtünmeyle kızlık bozulmaz rahat ol bi şekilde kendini tatmin etmelisin

0|0
    0|0
  • 17 yaşında mısın_

0|0
    0|0
  • parmakların yetersiz geliyo

0|0
    0|0
  • pişman olma cinsellik bir ihtiyaç. evlenmeni öneriyorum.

0|0
    0|0
  • İradeli ol ve bir daha yapma. Bak o zaman sıkıntın kalmaz.

0|0
    0|0
  • sürtünme derken? bi cisim mi sürtüosun yoksa senmi bişeyin üstünde gidip geliosun

0|0
    0|0
  • evet ben de merak ediyorum.neden türk kızları suçluluk hissediyor.bu konuyu daha önce de gördüm

0|0
    0|0
  • pişman olacağın şeyler yapma :D

0|0
    1|0
  • Psikoloğa gitmeyi dene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• pişman olman bekaretinin bozulmasının korktuğundan değil hormonların yüzünden pişman oluyorsn evlenen kadar ne şekilde yaparsan yap hep pişman olcaksın o anda tatlı gelcek hep istiyceksin ama sonrasında hep pişmanlık çünkü haram eğer ki zina tehlikesi varsa ve zina yapmamak için mastürbasyon yaparsan mekruh tur bende içime sokmadan elimle kendimi tatmin ediyorm içine sokmadıktan sonra korkma kızlık zarına zarar gelmez yapmadan önce yağlayabilirsin krem sürebilirsin ıslatabilirsin vs yapılıyo bu malesef sonrasındada pişmanlık bi evlensekte kurtulsak :))

0|0
    0|0
  • Hiç pisman olma tatlim, bende surtunme yoluyla masturbasyon yapiyorum ve inanilmaz orgazm yasiyorum..

1|1
    0|0
  • yaparken için rahat olmadığı içindir.

bir yandan istiyorsun öbür yandan kızlığım bozulur korkusu yaşıyorsun (yaklaşma-kaçınma çatışması)

bundan dolayı pişmanlık duyuyorsun belki farklı yollar deneyerek masturbasyon yapmayı dene

0|1
    0|0
  • herkes aynı :)

0|0
    0|0
  • keşke bende senin kadar edepli olsaydım ilişkiye giriyorum gram kadar pişmanlık olmuyoo millet mastürbasyon yapınca pişmanlık duyuyo vay bea

0|0
    1|1
  • Bazen canın çok ister. Yaparsın ve sonra rahatlarsın artık istemezsin. İstemeyince bazen zaman kaybı bazen off niye yaptıysam keşke yapmasaydım yaada kızlık zoru korkusu bunlar normal galiba :D

0|0
    0|0
  • pişman olma o anlık oluyor normal

0|1
    0|0
  • alışkın olmadıgın için bir süre sonra alışacaksın

0|0
    0|0
  • bekaret türkiyede değil senin kafanda önemli olan bir durum.

0|0
    0|0
    • bence bu soledıgın mantıksız bekaret fızıksel bı durum

• bence sen yazdığımı okudun ama anlamadın.

• bayanların masturbasyon yapması doğru mu onu sormak lazım..yapanlara azgın kız diyolar..burası türkiye..

0|0
    0|1
    • evet öyle diolar ama bu kesinlikle fiziksel ihtiyaç ananelerimiz babannelerimiz 15 yaşında evlenmiş bizim elimize erkek eli değmedi diyolar yahu zaten 15 yaşında evlenmişsin bide değseydi...

• burası türkiye senin kafanda genelleme yapmayınız

• yaptığının doğru olduğunu söyleyip,onu rahatlatmamız içn sorulmş bi soru bu.ama yapmayan insanlar var..demekki yapılmadan da duruluyor.. duramıyorsa yapıcak yani..ne dememiz lazm..?bu doğru değil ama,nefis yani..

Yükleniyor...