Bakirelik sizin için ne kadar önemli?

bakirelik sizin için ne kadar önemli? asla bekaretimi vermem ve veririm hiç önemli değil diyenler yorumlarınızı alalım

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• önemli çünkü eşimin kendini özel hissetmesini istiyorum önemli çünkü yaşadığım kişi hep yanımda olsun istiyorum . bir heycanla gidip biriyle yaşayıp sonrasında ona özlem duymak istemiyorum ilkler unutulmaz çünkü.

önemsiz hatta o kadar önemsiz ki kimseye yar etmeyip gidip bi jinekoloğa kızlığımı operasyonla bozdurmayı düşündüğüm zamanlar oluyor bazen.

2|2
    1|0
  • evlenmeden kimseye vermeyi düşünmüyorum :))

0|4
    1|0
  • Ya bekaret törenle kaybedilmesi gereken ya da ömür boyu saklanması şart olan bir şey değil bence. Ama bekaretin önemsiz olması her önüne gelene vermekten farklıdır.

2|1
    0|0
    • senin için önemli mi değil mi?

• toplum statik (durağan) bir varlık değil. dolayısıyla normlar ve değerler de durağan değil, daima değişim halinde. dünün "namus" algısı içinde sayılan bir eylem bugün sayılmayabilir. bugün cinsellik doğal bir aktivite, hatta bir hak olarak görülüyor çoğu zaman. kişinin bunu yaşaması kınanamaz.

• şu anki hayatımızda çoğu kişi için önemsiz bişi oldu 2 dkda yatıyolar ne bakirelik kalıo ne baska bişi ben asla bakireliğimi vermem evlenmenin ne anlamı kalıo takılan o kırmızı kusağın ne anlamı kalıo eşime tertemiz gidicem 2 dklık zevk için kirlenmenin anlamı yok herkes nefsine hakim olsun

0|0
    0|0
    • Ben evlenmıyorum herkese ınat bu kadar patlak kız varken

• din de ataerkilliği ve gelenekleri besleyen onlarca unsurdan biri.

• beslemek değil kardeşim müslümansan kurallarına uyacaksın ne alaka ataerkaillik gelenek falan

• günümüzde önemli bir durum değil. tabi bunun yanlış anlaşılmaması gerekiyor. aşk olmalı iki tarafta da olması için yoksa basite indirgemektir seksi.

0|0
    0|0
  • namusssss :)

0|1
    1|0
    • =bekaret :)

• sen yolu bulmuşsun ekinss :)

• nasıl yani .d

• çok önemli anca evlenince gider

0|0
    0|0
  • böyle bir soruya cevap bile vermem..bende kalsın

0|0
    0|0
  • Önemli bişey değil. Ben kendi bedenimi gelişme çağımda tanımam gerekiyordu ve olması gereken zamanda da oldu. Şu an huzurluyum..

0|0
    0|0
  • evlenince vercez mecbur vermeden olmaz :D

0|0
    0|0
  • nedense kocama bile vermek istemiyorum gözüm gibi korumuşum ben onu ya kıymetli o o benim bedenim sonuçta

0|0
    0|0
  • bazı toplumlarda normal kabul ediliyor bekaretini vermek,bazı toplumlarda ise verince o...pu oluyosun,bu yüzden den ister istemez kısıtlama getirmek zorunda kalınıyor cinsellikte,bakire geldim eşime. şahsen iki oğlumunda büyünce eşlerinin bakire olmasını isterim,onun bununla yatanı kabul edemem

0|0
    0|0
    • yani oğlunun tercihine güvenmezsin ve müdahale edersin?

• aynen tıpkı diğer anneler gibi

• sirflash olayı bitirmiş.

0|1
    0|1
  • Bekaretten ziyade o "ilk gece"yi evleneceğim zaman ve evleneceğim insanla yaşamak isterim. Özel olsun isterim.

0|2
    1|0
  • gerçekten güvenilen birine verilmeli o da evlenmeyi düşündüğüm kişi olmalı.

0|0
    0|0
    • bu devirde kımseye güven olmaz

• kandırırlar senı kızım

• evlenmeyi düşündüğün değil evlendiğin kişi olmalı ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• "bakalım bu kızların kaç tanesi 'namussuz'muş" diye anket yapıyor uyanık... bunların zihniyetine göre el ele tutuşan, öpüşen, sevişen kızlar "namussuz" kategorisine girdikleri için, anket yapıyor, sonra da anketin sonucunda göre "acaba içlerinden bir-iki tanesini düşürebilir miyim" diye çalışmalara başlar.. bu soruyu maçan sıkıyorsa gerçek hayatta tanıdığın kızlara sor arkadaş..

3|0
    0|1
    • sen kendine bak kızların gözüne girmek için yorumalr yapıp duruyorsun emin olki geeçek hayattada sorduğum insan lar oldu benim kimseden çekinmem için bi nedende yok ve burdaki kızları düşürmek içinde

• Soğanın zarını ne kadar umursuyorsam, sevdiğimin zarını da o kadar umursuyorum.

Kendimi de tenimden önce yüreğime dokunacak kişiye bırakıyorum.

1|1
    0|0
Yükleniyor...