İlk seks ne zaman ve nasıl yapılmalı sizce?

Bakire degilim ve biriyle 6 aydir iliskim var. Benden 9 yas buyuk. Hala onunla sevismedim ve dogru zaman ne zaman olmali sizce? Ne kadar beklemeliyim ve iliskinin onem kazanmasi icin nasil ortamda nasil bi seks iyi olur?

Güncellemeler:
Ciddi bi iliski bu arada. Uzak mesafeli ayrica.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• ben mi çok dindarım, yoksa bu site mi çok özgür? çözemedim :) neyse bir şey yazmadan tüyeceğim.

4|0
    2|0
    • bende cozemedim ya millet uyduruo yada bilemicem :D

• cogu bana da ınandırıcı gelmıyor. tesadufe bakın kı ne kızlara ne erkeklere ınandırıcı gelmeyen konular bunlar. and so ; caps or didnt happened demek istiyorum :)

• doğru olabilir, o konu hakkında bende kesin bir şey diyemeyeceğim ama ben bu yaşayış şeklini anlamıyorum. sanki amerikalıyız :) ne ahlak, ne de inanç kalmış malesef.

Erkekler Ne Diyor 20

• 9 yaş mı aranızda nesil oynuyor lan :( ben benden 2,5 yaş kucuk dıye tedirgin oluyorum kız 9 diyo laa:D

0|0
    0|0
    • Seninki 15.5 ise tedirgin olman normal.

• hayır 18. ama bana yinede garip geliyor ben 20,5 aha 21 olcam kız 18 gerçi daha söylemedim ama ne yapacağımı bende bılmıom

• Bakire değilsen evlenmeyi beklemene gerek yok. 6 ay ise seks için iyi bir süre sayılabilir. Bu zamandan sonra her an seks olabilir. İlişkinin önem kazanması içinse gerçekten kendinin ve sevgilinin arzulu olduğu bir zamanı kovalamalısın.

0|0
    0|0
  • sen ne kadar beklersen bekle. bakıre olmadıgını ogrendıgı anda ılıskının cıddıyetı bıtecektır. tadını cıkart bence. bırak evlılıgı falan sen :)

0|0
    2|0
  • evlilik ortamı oluşmalı ve nikahtan önce olmamalı.

0|0
    0|0
  • Heralde bakireyim diycektin.

0|0
    0|0
    • Bisey demedim daha:D kandiramam:D

• uzak mesafeliyse, ilk buluştuğunuz an yapılmalı bence.. 6 aydır yapmıosanız çooooookkk geç bile kalmışsınız..

1|0
    0|0
  • bir bahar akşamında vurdulu kırdılı yapılmalı en ideali budur diyor uzmanlar

0|0
    0|0
  • 9 yaş mı ? Hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • uzak mesafeli ilişkilerde aşk bir noktada maksimum yapar ve bu siz yanyana iken meydana gelirse değmeyin keyfinize.

fakat bu aşk sürekli dorukta ama siz uzun süre uzaksınız işte o zaman bazı şeyler "söner".

0|0
    0|0
  • Ne zamanki Sevişmek istiyorsun gerçekden O zaman Sevişmelisin..

1|0
    0|0
  • uzak ilişkiler insanı yorar.

0|0
    0|0
  • la kızm ne ilki , ne anlamı var. Bi de 9 yuh. o kadar ciddiyse gelip istesin la o

0|0
    0|0
    • Ruhu genc adamin:D parasutlerle atliyor motor kullaniyor daliyor ediyor:D bneden daha enerji dolu kandiramiorm

• aynı işleri yapan dedeler var, ben bi koşu gidip bi tane bulayım la

• en yakın zamanda en uygun ortamda delıler gıbı yapılmalı =)

0|0
    0|0
  • hemen yarın sex yap bence. Nasıl olsa kaybedecegin bırsey yok ;)

0|0
    0|0
  • bize mi soruyosun. seks yapmış olan sensin.

0|0
    0|0
  • Bence ortamın müsait olduğu her an için sex uygundur. Güzel bir filmden sonra bile sex güzel olur

0|0
    0|0
  • sexe başlarsan olayın ciddiyeti bozulur kanaatindeyim. Kendini geri tut .

0|0
    1|0
  • böyle şeyler planlayarak, programlanarak, beklenerek yapılmaz bana göre.. canım ne zaman istiyorsa, mekan, zaman, yer, saat ayrımı gözetmeksizin sevgilimle yapmak isterim.. ilk seximizide, ondan sonrakileride...

0|0
    0|0
  • yatak odan en iyi ortam herhalde.bakire değilsin 6 ay beklemişsin zamanı gelmiştir bence.

1|0
    0|0
  • Allahım yaa, valla bıktım, billa bıktım şu uzak mesafeli ilişkilerinden bu sitedekilerin.Birinizde yakın mesafeli yazın da alnınızdan öpeyim valla yaa.Doğru zaman ise evleneceğin zaman.Sakın evlenmeden önce yaşama.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kuraldışı yayınlarından Nil Gün'ün İLK KEZ adlı kitabını bul ve oku tatlım. Hatta bu vesile ile tüm bakire olanlara alıp okumalarını tavsiye ederim.

0|0
    0|1
  • erkeklerin yaşça büyük olması normal bir şey. sevişmek istiyorsan sevişmelisin bence. fakat şunu unutma erkekler kendileriyle hemen birlikte olanları "her şey çok hızlı gelişti" der terk ederler sonradan. sizinki altı ay olmuş. sevgilinin de bakış açısı olumluysa birlikte olabilirim fakat şunu unutma bazı erkekler sevgiliyken sevişen kızlarla evlenmek istemez. kendi erkek arkadaşının dünya görüşüne bakıp öyle karar almalısın

0|1
    0|0
    • Amerikada hollandada yasamis ve surekli yabanci sevgilileri olmus o nedenle baya genis. Evlenmek icin de bakire aricaini sanmam

• Bakire değilsen istersen evlendiğinizde yapın adamla. Emin ol pişman olacak seni beklediğine

0|0
    2|0
  • evlenince :))

0|0
    1|0
  • uzak mesafeliyse netten tanışmışsan ciddi değildir.

0|0
    1|0
Yükleniyor...