Biraz hatırım bunun için var mıdır?

Bir sevgilim vardı...Sevgili dediysem hemde nasıl sevgili...Neyse bununla sanal olarak birşeyler yaşadık bu beni bayağı üzdü şimdiye kadar normal bir ilişkim olmadı bu öyleydiki gece uyuma benimle konuş falan diyordu o kadar sıkılmıştım ki yeter dedim çünkü konuşacağımız şey hep cinsellik oluyordu çok kırmıştı beni unutamıyordum ve bitirdim şimdi bakıyorumda benim yerimde başkası olsa ona istediği herşeyi verir güzelce parasını yer otururdu...Aramızdaki yaş farkı,mesafe farkı ve cinselliğe düşkün olması ne mevkisine önem göstermemi sağladı nede parasına isterse hayatına çok kişi sokabilir tek gecelik ama ben hiçbir şekilde buna tenezül etmedim sizce bunu farketmiş midir?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilişkinizi bilemiyorum fakat senin bu ilişkiyi bitirmiş olman önemli değil çünkü sen onsuz kaldın oda sensiz... ayrılık acısı zaman içinde geçer sular durulunca eski bir hatıradan farkı kalmaz...

aranızda yaş farkı mesafe farkı ve sosyal konum farkı varken o adam seni sevmiş ve seninle beraber yola çıkmış. fikrime göre adam kişilik olarak sağlam karekterli bir adammış büyük ihtimal seni seçerken birçok olumsuz fikri olanları dinlememiş veya yok saymış... fakat sen onu yarı yolda bırakmışsın... bence söylediklerinden önce bunu düşünecektir

zamanla senden nefret edecek ve sana karşı fedakarlıklarını boşuna, bir çocukluk adına hiçe saydığını düşündükçe sana olan nefreti artacak, ayrılık acısı çektikçe ve artıkça bu nefretin günyüzüne çıkması kolaylaşacak

bir süre senden nefret ettikten sonra kendini küçümsemeye başlayacak. ben kimimki diyecek o da anca bu kadar dayandı bana diyecek... benim bahtım yokki diyip kendini hırpalayacak

belli bir zaman sonra çektiği acıya alışacak kaderin getirdiği değiştirilemez başa gelmesi gereken bir olay olarak görecek ayrılığınızı. aklında vefasız ve duygusuz bencil olduğun kalacak. kendi hatalarını bilecek fakat bu ayrılığa neden olamaz diye geçirecek içinden . gerçek seven ihanet dışında bir nedenden nasıl ayrılır diyecek demekki ya başkasını buldu ya da kişiliksizin tekiydi diyecek gözünde bugünkü değerin kalmayacak ayda bir aklına geleceksin o zamanlar... geldiğini farkedince seni zihninin karanlıklarına geri atacak ...

belli bir zaman geçtikten sonra yeni biri çıkacak karşısına... gözleri ışıl ışıl parlayan nazlı hanım hanımcık... içi ısınacak hediye ettiğin kötümserlik umutla dağılacak belki karşılık alacak senle yaşadığı herşeyi sil baştan... fakat daha temkinli fakat daha korkak...

ve yaşadığınız herşey yokolacak sanki hiç olmamış gibi...

işte ayrılık böyle bişey kötü şeyler için ayrılığı seçenler aslında tüm güzel şeyleride yokediyor...

fakat çok azı aşkın insanın karşısına çıkan bir hediye olduğunu farkedip o çok bilindik yemine sadık kalıyor...

- iyi günde kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta...

0|0
    0|0
    • ne yaptın ya:))inan o bunların hiçbirini düşünmez ancak uçkurunu düşünür biz netten tanıştık ve beni tahmin edemeyeceğin kadar üzdü karşında öyle bir adam var ki cinsellikten başka birşey konuşmuyor seni üzebildiği kadar üzsün saygı göstermesin sende onu yarı yolda bırakma ben onu sevmiyordum ve mutlu değildim ve şuan başkasından hoşlanıyorum en azından gözümün önünde saygılı...

• aşk diyorsun ortada aşk falan yok kullandı diyorum beni ya kaç kez kandırdı saygı yok birşey yok ne aşkı ne sevgisi

• aşk yoksa haklısın fakat aşk yoksa şimdi asla üzülmemeli

Erkekler Ne Diyor 4

• cinsellik hayatımzın vazgeçilmezi oldu artık ergenlik yaşıda baya düştü daha çok konuşulmaya başladı bu konular artık yapacak pek bişey yok sevmiyosan öyle seven insanlardan uzak duracaksın yoksa sürekli duyarsın istemedğin şeyleri

0|0
    0|0
  • Onun aklı baka yerlerde olduğu için hiç farkında bile olmamıştır inan..Ama sen bunu hiçte umursama bence..Verdiğin karar en doğrusu..

0|0
    0|0
    • Yani nereye kadar her gece uyumamak aynı şeyi konuşmak...dayanılmaz gerçekten...

• Her şeyin bir adabı vardır değilmi..Sürekli aynı şeye takılıp kalmak bir zihinsel sorunun ruhsal bir hastalığın belirtisidir bence..

• bencede

• etse ne olacak ki...

0|0
    0|0
    • belki bir daha bana yaptığını başkasına yapmaz buda bana yeter

• Hayır, farketmemiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...