Biz çarşaf göstermeye utanırken adamların geleneğine bak!

Biz gerdek gecesinde çarşaf göstermeyi dert ederken, Latin Amerika ülkesi Kolombiya'nın 3. büyük kenti Cali ve yöresinde, evlenen bir genç kızın bakire olup olmadığına, gerdek odasına giren damatın annesi, ilk cinsel ilişkiyi seyrederek tanıklık eder. Bayanlar buna müsaade eder miydiniz veya erkekler anneniz sizi izlerken yapabilir miydiniz?

0|0
17|17

En İyi Erkek Görüşü

• yapmayı bırak kuş kanatlanmaz bile ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• öyle bir toplumda yaşasaydık bize de garip gelmezdi. Sonucta gelenegimiz oldugunu bilerek yetişirdik..

Yabancılar Türklerin bekarete bu denli önem vermesini cok garip ve sacma karsılıyorlar..

Yani yetiştiğin toplumun kültürü ahlakı ile ilgili bir sey.

1|2
    0|0
  • İğğğğrenç birşey...

0|0
    0|0
  • Annesininde merakı var anlaşılan gerisi bahane

0|1
    0|0
  • ayy asla olmaz yaa

0|1
    0|0
  • Evlenmem ki bu ne aşağılayıcı bişey böyle . Kesinlikle evlenmem. Yada başka milletten birini bulurdum

0|0
    0|1
  • siz kanlı çarşafları -utansanız da- gösterirken onlar da bunu -utanıyorlardır belki de- adetleridir diye yapmaktalar. insanları yadırgamak yerine kendi yaptıklarımıza bakmalıyız. sırf kızların tecavüz edildiği için ölüdürüldüğü bir ülkedeyiz. namus davası da türkiye'de mevcut kolombiya'da değil

0|0
    0|1
  • Yuhhhhh... Ne derece bir sapıklıktır bu O_o

0|0
    0|0
  • bu kesinlikle bir insanın özel haklarına saldırıdır. böyle birşeyin hala günümüzde olması hatta bu kadar önemli olması çok acı.

0|0
    0|0
  • cali'ye aşık oldum şimdi <2

1|0
    0|0
  • ASLAAAA...

0|0
    0|0
  • fantezi olur ahaahh saka bi yana özelimiz oldugu için istemezdim

0|0
    0|0
  • yok artık ya :o

0|0
    0|0
  • ohaa cidden ya bu ne böyle asla kabul etmem

0|0
    0|0
  • Yuuuuhhhhhhhh oha felan yani

0|0
    0|0
  • yok artık gercek olamaz yaaaaaa saka dimi

0|0
    0|0
  • asla dememek lazım ama istemem hiç istemem:))

0|0
    0|0
  • grup yapalım

tövbe tövbe

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Buyur bunlar da başka ilginç adetler?

Tayvan'da damadın akraba ya da arkadaşı gelinin bekaretini alıyor. Gerekçesi: 'Damat böyle sıkıcı bir işle zaman kaybetmesin!..'

Tazmanya'da kadın ölen kocasının kesilip kurutulan cinsel organını boynuna asmak zorunda.

Hindistan'da evlere gündeliğe gelen kadınlar evdeki bekar gencin seksüel ihtiyacını karşılamak zorunda.

Laos'ta da kadınların ayakları en erotik bölge kabul ediliyor. Bu nedenle kadınların ayaklarını göstermeleri yasak.

Amboysna Adası'nda ürünün az olacağı belirlenirse, erkeklerin güneş batımında çıplak olarak tarlaya gidip ekinlerin arasında mastürbasyon yapmaları gerekiyor.

Newlyweds'de evlenen çift gerdeğe tören sırasında yere serilen hasır üstünde konukların gözü önünde giriyor.

Guam'da bakirelerin evlenmesi yasak. Bunun için kızlar bekaretlerini para karşılığı bu işi yapan kişilere bozduruyor.

Arizona'da patlak lastikli otomobil içinde sevişmek yasak. Kurala uymayan ön koltukta sevişen 25, arka koltukta sevişen 50 dolar ödüyor.

Gine'de evli kadını baştan çıkaran adamın el ve ayak parmaklarından biri kesiliyor. Kesilen parça ilişkiye giren kadına yediriliyor.

Guyana'da banyoda seks yaparken yakalanan çiftler önce boyanıyor sonra da bir eşeğin arkasına bağlanarak şehirde gezdiriliyor.

Hindistan ve Tayvan!a gittim, yüzde yüz gerçek oldugunu soyleyebilirim

0|0
    0|0
    • Hepsi birbirinden ilginç.. Ama Guyana'daki durum bir başka ilginç..

Evinin banyosunda zabıta mı bekliyormuş; kim, nasıl yakalıyormuş iş üstünde :)))

• ispanyada hatta nikahtan önce kızı kontrol ederler. kız eğer bakire değilse düğün iptal olur ve hatta erkek tarafı kız tarafına sitem sallar, bazen bu durum kavgaya bile gittiği olur..

0|0
    0|0
  • disarda dev ekran konulsun canli yayinla tum dugun izlesin artik daha garanti olur zoom filanda yapilir

3|1
    0|0
  • sırf bu yüzden evlenmekten vazgeçerdim

1|0
    0|0
  • Huh? O gelenekle kan çıkar hacı, kan çıkar!

2|0
    0|0
  • ohaaaa denir buna

yada cussss

( sozum sana degil arkadas ) sen anladin onu :)

1|0
    0|0
  • kalkmazki öyle bir durumda :)

1|0
    0|0
  • her yörenin adetleri farklı tabi ben yapamazdım ben çarşaf göstermeye de karşıyım .

1|0
    0|0
  • işin şakası bi yana bence de berbat durum ama her toplumun kendine has yaşantısı var saygı duymak lazım

1|0
    0|0
  • ne izlettiririm ne gösteririm bana ters...cevabımı net şekilde veririmm gerçi bizde böyle bir durum yok...

1|0
    0|0
  • ilk ilişkiye girdiğim bayndan utanıyorum kalmışkı başkasının gözü önün de yok artık

1|0
    0|0
  • yok artık mümkün değil kabul etmem böyle bişeyi :S o nasıl adettir nasıl töredir öyle yaa :D

1|0
    0|0
  • Olm adamlarda tiyatro kültürü var beee :D Modern zaman işte xD

0|0
    0|0
  • gelinin annesini de alaydık iyiydi. öyle tek taraflı seyirci ile maç olmaz :)

0|0
    0|0
  • Bu bir kültürel fark

0|0
    0|0
  • Her yerin gelenekleri farklı . Mesela başka bir ülkedede gerdekten bir gün önce damadın en yakın arkadaşı gelin ile ilişkiye giriyor. Gelin damada bakire gitmiyor.

0|0
    1|0
Yükleniyor...