Bir bayanın dayanamadığı şeyler nedir?

Arkadaşlar herkese merabalar. Bir erkeğin dayanamadığı şeyler nedir diye bir konu gördüm. merak ettim cevapları okuyorum (ve hatta bu konu ile ilgili farklı başlıklarda yazılmış diğer konularda da rastladığım şu ki) bayanlar erkekleri şu şekilde etiketlemiş.

-Merak etme canım erkekleri sınırlandırmak yetmez, onlar hiç bir şeye dayanamıyor..

afedersiniz ama erkekler vajina meraklısı yapılmış durumda.. unutmayın ki bir kıza cinsellik tek taraflı olan bir şey değildir. karşılıklı olan bir şeydir ve tıbbi olarak da kanıtlanmıştır ki doyumsuzluk olarak bayanlar erkeklerden 4-5 kat daha doyumsuzdur. bir bayan partneri ile genellikle kavga ediyorsa bunun altında bayanın cinsel yönte doyumsuzluğu yatıyordur.

Ben sadece tek şunu diyorum, erkekler bu işe meraklı da acaba bayanlar meraksız mı? Bu platformda normal, mutavazı bir şekilde profil fotoğrafını koymuş bir dünya erkek arkadaşımız varken, tam aksine olarak da erotik, tahrik edici fotoğraflar konmuş olan bir dünya da bayan arkadaşımız var. ya buna ne demeli?

Yazdıklarımdan anlayacağınız üzere merakım bir bayanın dayanamadığı şeyler değil, erkekleri etiketlemeniz üzerine bazı sitemlerimi yansıtmaktır..

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Boşver sitem etmene bile değmez bu konular... AlLah herkese akıL Fikir versin... :(

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Oldukça doğru bir noktaya değinmişsin abaza her yerde abaza kızı erkeği yok ama ben en çok kadınlardan ziyade abaza kırolara uyuz oluyorum çünkü şerefsizler kız kardeşlerine,kızlarına bakılmasını istemez ama başkalarına bakar barzolar

0|2
    0|1
Yükleniyor...