Sol kasıkta şişmenin nedeni ne olabilir?

Sol kasığımda genellile şişik halde duruyor aradan iniyor aradan yine şişiyor biraz araştırdım lenf bezi felan ama tam birşey bulamadım doktora gitmeyede çekiniyorum ve üşeniyorum tecrübe veya görüşlerini bana sunarsanız memnun kalırım.Bu arada bu bende 2 3 seneyi aşkındır var geçen bi arkadaşım ameliyat oldu yağ bezesinden dolayı kasıkta tırstım ve araştırıyorum şimdi.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• dostum lenf bezin şişmiş olabilir. benm iki tarafıda şişmişti.vücudun mikroplara karşı bir reaksiyonuymuş.bir süre sonra iniyor.ama doktora gitmekte fayda var geçmiş olsun.

0|1
    0|0
    • dostum bende sol taraf ama aradan iniyor şişlik sende de oyle miydi?

• git kardeş ihmal etme ne olur ne olmaz ;) geçmiş olsun tkrar

• sağol kardeşim

Kızlar Ne Diyor 2

• lütfen ertelemeyin ertelediğim için rahim amelyatı oldum kistlerim nohut kadarken kavun kadar çıkarıldı ve yapışmıştı...bahanem işyerimden izin alamadığım için gitmiyordum cekindiğimden,lütfen siz ertelemeyin..tam bilemiyorum ama apandisit olabilirmi?kist olabilir kesinlikle ertelemeden doktora gidin

0|1
    0|0
    • apandist olmaz heralde ama kist olabilir arkadaşım ameliyat olmasa hiç aklıma dahi gelmezdi bu hafta içi halledeyim doktor işini o zaman

• çabuk doktora git üşeniyomuşmuş ilerleyince daha mı iyi olur zannediyorsun hadi beni dinle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kasık bölgesinde bir şişme apandisit olamaz, şiddetli gelişen bir ağrı olsa apandisiti düşündürürdü ama apandisit te sizi bu kadar uzun süre bekletmezdi. Çoktan ameliyat masasına yatmış olurdunuz. Ne olabilecğine dair burdan birşey söylemek çok zor ama ağrı şikayetinde bulunmadığınıza göre sanırım lenf bezi ile ilgili bir sıkıntı. Doktor kontrolünden geçmenizde yarar var.

0|1
    0|0
  • arkadasım benım kasıgımın sag tarafında sıslık oluyordu dr ye gıttım fıtık cıktı amalıyat oldum gectı bence erkenden drye gıt buyuk ıgtımal sendede fıtık vardır erken gıdersen cok kolay oluyor gecıkırsen parca atma ıhtımallerı buyuk

0|1
    0|0
  • bişi oldugunu dusunmuyorum ama doktora gıtmelisin bence...

0|1
    0|0
  • doktora git doktor nelerini görüyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...