Kızlık zarı sert bir cismin değmesiyle ya da düşmeyle bozulubilir mi?

kızlık zarı sert bi cismin değmesiyle yada düşmeyle bozulubilirmi?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet ve evet kızlığın bozulmuş olabilir ve budurum çok sık olan bir durum bazen mastürbasyon yaparken farkında olmadan kızlığını bozanlarda var ama bazen bozulmuyorda olabilir çünkü kadından kadına göre değişir bazıları var cinsel ilişkiye giriyor ama kızlığı bozulmuyor bazıları var cinsel ilişkiye giremiyor çünkü zar çok kalın ve doktora gidiyorlar eğer bozulduysa diktirirsin bence diktir derim erkekler anlamaz ben şunu bunu yaparken oldu " güldürme benı der " olan senın kalbıne olur yada gerçekten insan gibi birine denk gelirsin ! sorun kalmaz zaten kızlık zarı erkeklerin kafasında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bozulduysa hayırlısı olsun :)

0|1
    1|0
  • Herhangi bir cismin girmesi ile bozulacağı gibi nadir de olsa darbe sonucu veya spor hareketleri sonucu da yırtılabilir.

0|0
    0|0
  • Esneme hareketi yaparken bile yırtılabildiğini biliyorm

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşım bale yaparken yaparken bozuldu demişti bana bozuluyormus

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı vajinanın 3cm içerisindedir. Sert bir cisim 3cm içine girerse bozulur. Düşmeyle olarak da şunu söyleyeyim; nasıl bir şekilde düştüğüne bağlıdır . İmkansız denecek kadar azdır.

0|0
    0|0
  • sert bişeyle 3-5 cm kadar içine sokarsan bozulabilir ama düşmeyle bozulacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bozulur arkadaş.

0|0
    0|0
  • Değdiği veya düştüğü sertlik ve yer önemli :)

0|0
    0|0
  • sert cismin ne olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • düşmeyle falan çook nadir de içeri bişi girmesi tabiki bozar

0|0
    0|0
  • ya ilişlki yoluyla yada sert ve uzun bi cisimle bozulabilir benim düşüncem

0|0
    0|0
    • içine girmedi:(

• geldi ama özel gnum gibi ...

• ona kesin bi karar vereceksin özel günündemi geldi yoksa cisim değincemi

Kızlar Ne Diyor 6

• İlişki dışında nadir olarak bazen uzakdoğu sporu ,jimnastik gibi aktif ve normalin dışında bacak açma hareketi yapanlarda,kaza ve bazen düşmelerde yırtılabilir. Ayrica zarin bozulup bozulmadigini ancak kadin dogum uzmani anlaya bilir, öyle ayna ile anlayamassiniz, cünki tıbbi bilginiz yok.

1|1
    0|0
    • ultrasonla anlaşılırmı?

• ondan değil...doktorun altan muane etmesinden:(

• gayet rahat olmalisin, bayan biri olursa belki daha rahat davranirsin, genel olarak abartilacak bi olay degil hani. Sonucta onlarda günde kac vajina görüyor :) temiz git, utanilcak birşey yok. Zaten cok kisa sürüyor, odaya girdiginle cikman bir olucak inan bana

• Olabilir düşmeylede bozulabilir

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • İlişki dışında nadir

0|0
    0|0
  • bisiklete binerken bile bozulabilir :))

0|0
    1|0
  • yazık ya. bu kızlara acıyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...