Doğum kontrol hapları ile detaylı bilgi verir misiniz?

dogum kontrol hapları ile detaylı bilgi verrmisinz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• doktora danışmadan kullanma damar tıkanıklığı yapar. 21 hap var zaten içinde adet olana kadar o 21 hap biter adet döneminde hapa gerek yok adetten sonra devam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• depresyon sahibi bünyelerin dikkatli kullanması hatta mümkünse kullanmaması lazım, dipteki intihar temayülünü tetikleyebiliyor çünkü.

0|0
    0|0
  • kilo alıyorsun bol bol

kıllanıyorsun tüylerin siyahlaşıyor bir güzel

bazı kadınlarda alerji yapıyo

adeti düzene sokabiliyor bazen

sinir stres gerginlik yaratıyo insanda

ara vermeden düzenli kullanman gerekir

alışana kadar mide bulantısı, baş ağrısı, baş dönemesi yapar

ve bir kadının tüm bunları yaşamasının sebebi erkeğin prezervatif kullanmamak için ayak diremesi

0|0
    0|0
    • bağlatalım kurtulalım diyorum ben

en temizi, garantilisi

• çocuk düşünmüyorsan bağlatırsın kadının tüplerini bağlatmak yerine erkeğin kordonuda bağlatılabilir kadına yüklenmeye gerek yok sürekli

• ömürü yedi bitirdi o hap valla bıktım ya bi sinir stres yapıyo bi gergin oluyorum bi depresif anlatamam yani

0|0
    0|0
  • o prfil resmiyle konsantre kalmiyor ):

0|0
    0|0
  • kondomla zevkli ilişki yaşayamıyorum diyenlerin kullandığı bir yöntem. doktorlar adet düzensizliği olanlara da bu ilacı öneriyor.

0|0
    0|0
  • göğüslerim hiç bu kadar büyümemişti :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğum kontrol hapları doktor tarafından gerekli analizler yapıldıktan sonra düzenli kullanımda güvenilir bir doğum kontrol yöntemi.Yanlızz şu önemli.Hergün aynı satlerde alınması gerekiyor.İlk bir ay etkisi tam olmadığı için prezervatfi kullanımı gerekli.Adet döenminde başlanıyor.21 adet içiliyor hergün birer adet.7 gün ara verip tekrar diğer kutuya başlanıyor.

0|0
    0|0
  • çok kullanımı kısırlığa sebep oluyor

yine aşırı kullanım şiimanlığa

0|0
    0|0
  • bayanlar kullanıyor.

0|0
    0|0
  • sık kullanma doktora başvur

0|0
    0|0